0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
Merhaba. Akıl almak mı dersiniz ne derseniz deyin ama kendimi çok değişik hissediyorum böyle tabiri caizse kullanılmış gibi. Ben 3 senedir aynı yerde oturuyorum ve samimi olduğum yani benim samimi olduğumu düşündüğüm bi komşum var. Bu komşumun kızı var benim kızımlq arkadaşlar. Geçen sene farketmiştim bu durumu ama bu sene iyice idrak ettim, belki de ben yanlış anlıyorumdur onu da bilmiyorum. Sağolsun iyidir güzeldir ama görüşme sebebimiz sadece kızlar. Yani yaz tatilinde işte 15 tatil de yada gerçekten işi düştüğünde bana gelir onda da kızının canı sıkılmasın diye. Bugune kadar olur dedim çocuk sıkılmasın oynasın arkadaşı olsun ama sürekli kendi kızının menfaati için bizimle görüşüyo. Kızı sıkılmasın, telefonla oynamasın, annesini bunaltmasın tek istediği bu. Ne yapmam gerekiyo hiç bilmiyorum keseyim mi iletişimi yoksa böyle devam etsin hiç bir fikrim yok. 

12 Cevaplar

0 oy
(7,106 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Senin kalbin temiz kullandırma sınırını bilsin herkes 
(7,106 puan) tarafından
Ayyyy duydun mu sesini kalbimin mutluluk çığlığı wtti
(60 puan) tarafından
Nerdesin bilmiyorum ama Ankara'ya kadar geldi
(7,106 puan) tarafından
İstanbul ... 4 saat aşko
(60 puan) tarafından
Salladı geçti beybi :)
(7,106 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
acma kapini bacim
(60 puan) tarafından
Telefonda saatlerce konuşur benimle mesela, ama bi kahve içmeye çıkmaz. Öyle kocası karışan biri de değil ki bana göre baya serbest istediği herşeyi çok rahat yapabilen bi insan.
tarafından
aman b3n saatlerce biriyle konusunca işlerim aksiyor
(60 puan) tarafından
Evi süpürüyo ya o süpürme bitene kadar konuşur mesela ve açıkca söyler  işim bitti diye dediğin gibi benim de tüm işim aksar. Kurnazımdır aslında da ne biliyim benden kurnazları varmış demek ki
0 oy
tarafından
Bence artik mesafe koymanin vakti gelmis
(60 puan) tarafından
Doğru anlamışım yani kullanılıyorum. Allah uzak etsin ne deyim
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Müsait değilim de bı yere gidicem de yüz verme gider 
(60 puan) tarafından
İki seferdir çağırıyo zaten ödevi var gönderemem diyorum. Haliyle kızım da üzülüyo arkadaşıyla görüşmediği için ama kızı da farklı biraz nasıl eğitirsen öyle gider ya sürekli küçük görüyo çocuğa da bunu nasıl anlatabilirim bilmiyorum
(6,680 puan) tarafından
Dikkatini dagit çocuğun başka arkadaşlarina da götür unutur
(60 puan) tarafından
Tamam canm. Teşekkür ederim
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Senin kızın bu durumda nasıl peki? Onun nasıl olduğu ve ne hissettiği önemli çünkü. 
(60 puan) tarafından
Kızım arkadaşını seviyo fakat şöyle bi durum var. İkimiz de eşit şartlarda yaşıyoruz ama 7 yaşında ki kız büyük insan gibi benim kızımı aşağılamaya çalışıyo büyükleniyo vs. Sitede oturuyoruz sitede ne kadar çocuk varsa hiç biri bu kızla oynamak istemiyo bu hareketlerinden dolayı. Kızım oraya gittiği zaman birinde sıkıntı çıkmazsa birinde mutlaka morali bozuk geliyo
0 oy
tarafından
Canım acaba durumu sen yanlış değerlendiriyor olmayasın. Çocuklu annelerin hayatının büyük bir kısmı çocuklar üzerine kurulu. Komşuluk arkadaşlık yapılırken bile çocuklar düşünülüyor. Yaşıt kızlarınız varsa hem kendisi hem de kızı arkadaşlık yapsın isteyebilir. İnşallah önerim yanlış değildir ama bir gün alışveriş için falan çağır bakalım nasıl tepki vericek
(60 puan) tarafından
İşte sorunda tam burda. Geçen gün benimle çarşıya gelir misin dedim bigün önceden tamam dedi. Ertesi gün gidemicektim ben konuşuyoruz baktım uykusuzum falan diyo ben zaten gidemicektim yatta uyu sende diye konuştuk kapattık.Akşama doğru Çocuğu okuldan almaya giderken uğradım tabağı vardı veriyim diye bütün apartman bunda. Bilmiyorum belki de ben yanlış anlıyorum ama hepsi mi tesadüf diyorum. İnan 1 saat oturduğunu bilmem yani 1 saati de geçtim bilmiyorum anlatamadım da ama
(60 puan) tarafından
Bu sadece kızım arkadaş olsun istiyo sanırım
0 oy
tarafından
Mesafeli ol yeterli 
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,833 puan) tarafından
Anneler hisseder, aynı şey başıma geldi. Komşumun kızı arkadaşsız kalınca canı sıkılınca kızımla oynuyordu bazen konuşmalarına kulak misafiri oldum. Hoşuma gitmedi ki çocuğun hal ve hareketleri hep büyük genç kızlar gibi. Kızıma örneklerle anlattım. Sen daha çocuksun ve çocukluğunu yaşa zamanı gelince zaten büyüyeceksin o zaman istesen de çocuk olamayacaksın. Bakın diyorsunuz ki bütün apartman ondaydı bir alo demesi zor muydu ya da bir senle çok mu olacaktı. Ne kadar ayıp. Kullandırmayın kendinizi. 
(60 puan) tarafından
Evet çok haklısın içeri gel bile demedi zaten bi tuhaf oldu beni görünce neyse dedim. Zatwn çağırmasına gerek yoktu gitmezdim de ama dediğiniz gibi anneler hissediyo. Çok teşekkür ederim uzun uzun yazmışsın Allah razı olsun
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Kızlar oynarlken siz napiyosunuz sen onlara gidiyo musun 
(60 puan) tarafından
Kızım arkadaşını seviyo fakat şöyle bi durum var. İkimiz de eşit şartlarda yaşıyoruz ama 7 yaşında ki kız büyük insan gibi benim kızımı aşağılamaya çalışıyo büyükleniyo vs. Bikaç kere denk geldim konuşmalarına sakın annene söyleme diyo baktım benim kızım ağlamaklı oldu. Sitede oturuyoruz sitede ne kadar çocuk varsa hiç biri bu kızla oynamak istemiyo bu hareketlerinden dolayı. Kızım oraya gittiği zaman birinde sıkıntı çıkmazsa birinde mutlaka morali bozuk geliyo
(8,933 puan) tarafından
O zaman sen kendi kullanıldığını bi kenara bırak kızın o kızla mutsuz bunu düşün yerinde olsan hiçte görüştüm direk keserim muhabbeti iyi canım anası seni kullanacak kızı kızını
(60 puan) tarafından
Demi. Bu zamana kadar inan çocuk deyip görmezden geldim ama hem kızı hem kendisi bunu tam anlamıyla hissettirdi bana. Daha önce de komşuklarım oldu hiç böyle bişey yaşamadım keşke eski mahallemize dönebilsek geri diyorum artık nasıl bi yerse midem götürmüyo
(8,933 puan) tarafından
Artık heryer öyle bacım benim binada da var komşuluk 2 3 gün toplanıyorlar bahçede oturuyolar sonra bi kavga kusuyolar sonra diğerleriyle 2 3 gün takiliyolar öyle öyle devam ediyo hep bi kusuyolar bi barisiyolar valla 2 3 tanesiyle konuşuyorum sadece o da kapı önünde görürsem kısa bi sohbet ediyorum hiç birinin evine gitmedim evime de almadım
(60 puan) tarafından
En güzeli valla kafa rahat en azından.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
sırf çocuk oynasın diye geldiğini düşünmüyorum seni sevmese gelmez bence
(60 puan) tarafından
Kapıya kadar gelip içeri bi beş dakika girmeyip geri gidiyo geldiği bu yani bu kadar daha fazlası yok. Sözde bacım aşağı bacım yukarı
0 oy
tarafından
Eğer sen böyle hissettiysen öyledir canım kendini kullandırtma mesafeni koy ben olsam bir daha görüşmezdim
(60 puan) tarafından
Bende görüşmem büyük ihtimal. Merhaba merhaba çünkü aynı şeyleri düşünüyoruz sizlerle

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 461 göst.
9 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 57 göst.
5 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Pppppp (948 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 854 göst.
9 Haziran 2024 Aile kategorisinde Tokyo (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,131 göst.