0 oy
91 göst.
Aile kategorisinde (67 puan) tarafından
27 aylik olacak 4 ekimde . Dün itibariyle tuvalet eğitimine başladım.  Dün hep altına yaptı çok nadir lazimliga yada tuvalete yaptı.  Çalışıyorum, kızım da krese gidiyor . Bugün altına 1 kez kaçırdı ama ben hep takip ettim , bekledik tuvalette filan . Kreş tuvaletini  soylemezse biz takip edemeyiz dediler haliyle yani belli aralıklarla götürürüz tabi de, sizin gibi takip edemeyiz dedi . İzin alsam evde biraz daha kalıp ben devam etsem kaç güne söyler sizce çişini? Kakasını tuvalete yapıyor.zaten 

5 Cevaplar

0 oy
(431 puan) tarafından
Benimki 26 aylık 2 aydır uğraşıyorum ama yok hala kaçırıyo çocuktan çocuğa fark oluyo
tarafından
Ay benmde öylr ya 28 aylık 2 3 ay olacak başladık hala altın ayapıyor çon nadir söylemeye başladı bazen çok iyi bazen çok kötü
(431 puan) tarafından
Bizdede durum aynı dünden beri sürekli kendine yaptı artık dayanamayıp bezini bağladımgeceleride hala çok fazla yapıyor bazen kalktığında taşmış bile oluyor o yüzden daha erken gibime geldi ve bağladım:(
tarafından
Yani ben 26 aylık başladım evt erken olabilir sizn için artk kış geldi bu ilkbaharda tekrar denersnz
-Reklam-
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Ben 23 ayllikken başlamıştım  ilk gunler surekli altina yaptı canim. 13.gun sonunda tamamen soylemeye basladi. Ama cisini söyledi. Kakasini bi kac ay sonra demeye basladi. Keske sende krese gitmedeb alistirmaya çalışsaydin canim. Simdi alissa bile ill zamanlar cok kontrol gerekir senin gibi ilgilenmezler onlar. Allah yardımcın olsun 
(67 puan) tarafından
Başka özel durumlar vardı, başlamadım eğitime . İnşallah çabuk alışır ya .avlasi var o da yardımcı olmaya calisiyor ama bakalım. 3 günde çözer mi acaba ?? Kacirmalar olur zaten de söylesin yeter ki
(7,412 puan) tarafından
Olabilir canim seninki büyükmus soyle belki. Burda 3 gun icinde soyledi diyenler de vardi. InsaAllah tez zamanda alisir
(67 puan) tarafından
Amin ya inş
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Benim kızım 3. Gün tuvalete yapmaya başladi. İki ay oldu tuvaletini ogreneli. bir hafta önce doğum yaptım ve altına kaçırıyor sil baştan başladik :(
0 oy
(747 puan) tarafından
22 aylikken basladik kizimla. Basladigimiz gunun 3.gunu kendisi soylemeye basladi
0 oy
(383 puan) tarafından
Benim kizim da 30 aylik 6 ay once baslamstim baktim hazir degil erteledim ama suan pek konusamiyor kelimeleri var ana cisinin gldigini soyliyemez buyizden hazir dglm ya nsl ogrencekler blmyrm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 112 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ozlemmmi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 61 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Trknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
14 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim49 (121 puan) tarafından soruldu

380,718 soru

11,398,882 cevap

34,923 kullanıcı

...