0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
İki cocuklu anneler neler yapiyorsunuz ya da yapabiliyor musunuz diyim :D ben cok zorlaniyorum kucuk bebegim 6 aylik six nasil bas ediyorsunuz biraz tuyo verin hele

11 Cevaplar

0 oy
(7,392 puan) tarafından

Buyuk oglusum 3 yasina girmek uzere 7 haftalik hamisim bakalim beni neler bekliorrr:blink:

(19 puan) tarafından
Takipte kal :D
(7,392 puan) tarafından
Tamam kiz:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 çocuklu anne olarak postta çıkıyorum :) 
tarafından
Ben de varım bende varim:)))))))
tarafından
Bizim bu postta işimiz yok kuzum :) ❤️
0 oy
(6,859 puan) tarafından
O yüzden tek bebe ❤️ ilki cennette ikincisi kollarımda şükür 
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Kızım 3 yaş 2 aylık oğlum 11 aylık :) ilk 3 ay zorlandım kızımı gündüz uyutamadim oğlum durmuyordu ondan sonra düzene bindi şükür .. oğlumu kucağıma alıyorum kızımı ayakta sallıyorum :D kendime pek vakit bulamıyorum ama canları sağolsun bende alıştım koşturmaya 
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Şuan  büyüğü  4 yaşına gircek küçüğü de 1 yaşına  ilk dönem çook zordu şükür şimdi daha iyiyiz. Ev hanımlığı yok genelde sadece annelik yapıyorum ☺️
0 oy
(5,272 puan) tarafından
2 ay sonra denemliyicem bakalm
0 oy
(7,251 puan) tarafından

Büyüğü üçe Göcek küçük üç aylık  arada delirsemde gayet güzel gidiyor takı baba eve gelinceye kadar :D

(6,195 puan) tarafından
Bebeğim denedin mi bot:)
(7,251 puan) tarafından
Yok vala aşkım kavga kıyamet geri döndük oğlan durmadı bütün ayakkabıları dagiti :/
(6,195 puan) tarafından
Anaa kaç yaşında ki niye öyle yapıyor hasta mi
(7,251 puan) tarafından
İki buçuk canım huysuz bu aralar ne istediğini bilmiyor herşeye ağlıyor
0 oy
(221 puan) tarafından
Büyük oğlum 3 yasinda kucuk oglum 2 aylik kucuk beni zorlamiyor büyüğü dogal olarak kardes kıskançlığı ve bana düşkünlüğü zorluyor onun dışında guzel kendime bakit ayirmak diye bisey yok suanda:)))
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Biri 33 biri 19 aylık kafayı yiyorum ne edeyim
0 oy
(301 puan) tarafından
Biri 21 biri 9 aylık ikiside bana muhtac yani çok şükür çocuklarım huysuz değiller gereksiz pek ağlamalaz o yönden şansliyim sabah kalkariz önce altlarını değiştiririm  evi topllr kahvaltılarını hazırlarım onları doyurup evleri silip süpürüp  onları uyutur kendim öyle kahvaltı yaparım ve sonrasında yemeğimi yaparım uyanik olsalarda onlarla beraber girer çıkarım gece yatmadan eşim oğlanı ben kızı uyuturum  misafir gelecekse akşamdan onlar uyuyorken yapmam gerekenleri yapar sabah zorlanmam günlük rutinimiz bu şekilde zorlanmiyorum çok şükür 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Büyük 4 yaşında küçük 1. Hatta küçüğün bugün doğum günü  :) ilk başlarda zorlandım ama artık yemeğimi temizligimi gezmemi gayet rahat yapabiliyorum üstüne bi de sınava hazırlanıyorum iyiyiz bakalım. Şu 2 hafta salladılar beni sadece hastalardı onun dışında sıkıntı yok 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aselfiliz (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 322 göst.
0 oy
20 cevap 1,950 göst.
8 Mart 2020 Aile kategorisinde Zeynep3516 (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 715 göst.
23 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu