0 oy
1,545 göst.
Diğer kategorisinde (140 puan) tarafından
Merhaba kızlar 6 yıllık evliyim ve dün akşam tesadüfen hiç yapmam eşimin telefonunu kurcaladım ve hiç görmek istemeyeceğim bir şey gördüm yabancı numaradan bir kadınla yazmış kadına neler söylemiş bir haftadır konuşuyorlamış kadına karımdan ayrılalı baya oldu kız neden demiş bu da 3 yıldır çocuk istiyoruz olmadı tüp bebek de denedik ama olmayınca ayrıldık dedi. Birde kusur eşimde demiş. Ve asla tüp bebek falan denemedik ki ben okuyorum diye düşünmedik çocuk ve şu an 6 aylık hamileyim. Daha neler konuşmuşlar kız bacaklarını atmış buna bu da çok prüsüz ve güzelsin demiş. Kendi fotoğrafını atmış çok kötü oldum dün bağırdım çağırdım. Ağladı yalvardı ne olur affet ilk kez oldu şeytana uydum vs dedi. Dün çok kötü oldum gece boyu uyumadım. Bugğn de alan sınavım vardı berbat geçti sayesinde. Ne yapacağımı bilmiyorum beynim durmuş sanki annemlere gitmek istiyorum ama annemle anlaşamıyorum bir yandan bebeğim. kafam durdu kızlar ben onu her şeyiyle sevdim evlendim. Ve beni sevdiğine o kadar emindim ki ondan asla beklemezdim kendimde değilim napacam ben kendini savunması ayrı sinir ediyiyor kimseyle beraber olmadım öylesine konuştum hata ettim mustehceb filim izlemekle aynı şey gibi düşün diyor off valla kafayı yicem aldatma değil mi bu 

49 Cevaplar

+11 oy
(1,403 puan) tarafından
Bal gibi de aldatma mis gibi de aldatma kabak.gibi aldatma ortada hersey anam ortada hamilesin seni iyice kışkırtmamam lazim seni iyi bi poh yemiyorum bende suan ama kocan deli etti beni ayarim kacikti zaten postunu okuyinca iyice fittirdim o karinin attigi bacak onu g.tune girsin insallah Allahin cezasi kanma bacim kanma bi kere yapan bidaha yapar
(140 puan) tarafından
Yapar bacım biliyorum ama napacağımı da bilmiyorum kpss den umutluydum alan sınav Bi gün önce mahvetti beni sınava uykusuz girdim yapamadım nereye giderim naparım bilmiyorum
(224 puan) tarafından
Allah belasını versin
-Reklam-
+1 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım çok üzgünüm senin adına. Ben benzer şeyler yaşadım, affettim. Tekrar yaşadım, olay çıkardım aileler duydu, onu evden kovdum, çocuğuna hasret kaldı. Psikolojik tedavi görmesi şartı ile barıştım. Çocuğum olmasa muhtemelen barışmazdım. Şimdi çok iyi bir baba ve psikolojik tedaviye devam ediyor. Keşke diyorum ilk seferinde aileleri işin içine dahil edip olay cikarsaydim.

Tabi bu bizim hikayemiz, herkesin karakteri ailesi farklı. Eğer ailesi öğrenince erkektir ne olacak canım derse hiçbir anlamı yok ama ailesi tepki verecekse onlardan utanacaksa olabilir. 

Aslında bebeğin olmasa hiç düşünme, yol ver derdim. Tekrarlaması yüksek ihtimal diye ama çocuk olunca kolay değil. Benim hiçbir maddi kaygım olmadı, mesleğim var ailem arkamda ama kızım babasız büyüsün istemedim. Eğer bir gün tekrar ederse veya babalığından razı olmazsam yine ayrılırım. Ona iyi baba olmayacaksa anlamı yok. 

Olanlar unutulmuyor, kırgınlık ve güvensizlik kalıyor.

Sana tavsiyem iyi düşünmen, büyük tepki vermen. Eğer boşanacaksan zaten diyecek bir şey yok ama devam edeceksen bedel ödemeli. Ne var canım bunda kafasından çıkmalı. Destek almanızı da tavsiye ederim çünkü devam edeceksiniz ilişkinizi sağlıklı sürdürmek kolay olmayacak. 

Allah yardımcınız olsun 
(140 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ❤️ birine söylersen kendimi öldürürüm diyor bende ailesiyle konuşmayı düşündüm ama böyle diyince vazgeçtim. Napacağımı bilmiyorum ayrılsam annemle yapamam olmuyor ayrılmasam her gün ölcem bilmiyorum çok zor çok
(2,132 puan) tarafından
Ayy bana neler dedi. Annesi babası hasta, onlar ölür haklarına girersin. Ben zaten yaşamam filan hepsi blöf. Bence söyle yani dediğim gibi eşini en iyi sen bilirsin ama ben söyledikten sonra ortalığı ayağa kaldırdıktan sonra çocuğuna hasret bıraktiktan sonra akıllandi. Sokaklarda kaldi, kimseye gidemedi. Hastane acilinde yatmış, çantasını çalmışlar bir sürü rezillik. Kimisi bundan anlıyor.
(140 puan) tarafından
Gitmez ki bu canım keşke gitse ama gitmez
0 oy
tarafından
Sakın yüz verme ona burnu surtsun iyice gerçekten bu hayatta kimseye güven olmuyor hamileymissin üzme kendini bebek etkilenir 
(140 puan) tarafından
Off canım valla o kadar kötü oldum ki benim babam pisliğin teki annemle de aram yok ben onu annem babam her şeyim yerine koydum sevdim onun bu şekil yapması beni mahvetti
tarafından
Çok haklısın canım çok üzüldüm senin için Allah bildiği gibi yapsın kocani
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Yoh artık eşin de ne arsız bide gidip yat istersen deseydin kavatligin bu kadarı. Annen ile anlaşma yoksa bile git gidemedi yapamadı kimsesiz demesin
0 oy
tarafından
Tamm o zaman aynısını bende yapayım sende beni affet ödeşelim deseydin pislikk yaaa
(140 puan) tarafından
Onu da dedim ben yapsam ne hissedersin dedim. Senden daha büyük tepki verirdim diyor gidicem dedim gidersen ölürüm ben diyor hem böyle diyor hem bunları yapıyor
(7,121 puan) tarafından
Luna ölmez bacım ölmez yok oyle biri sağımda biri solumda hamileymissin üzüldüm saana Rabbim zorunu kolay yapsın
0 oy
(859 puan) tarafından
Pardonda daha ne yapacak aldatma olmasi icin kariyi koynuna mi alacak 
(140 puan) tarafından
Ona göre alınca aldatma oluyormuş ☹️
(859 puan) tarafından
Tamam ozmn sende baska adamlarla konus madem aldatma olmuyosa esinde bi zahmet bisey demesin sonucta aldatma değil
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Zaten bu erkeklerin uckurunun pesine dusmelerinden geliyo ne geliyosa
(140 puan) tarafından
Birde uzakta Çinli bir kadına yazıyor kadın fotoğraflarını atmış çok bakımlı ve güzelsin vs yazmıs hanilielten dolayı baya kilo aldım kendimi çok çirkin hissettim o an
(1,224 puan) tarafından
Sen kendini hic te cirkin hissetme tatlim o kocanin cirkinligi emin ol. Dis gorunus degistirilir cirkin hissedersin bi bakimla guzellesirsin ama karakter kalp çirkinliği duzelmez uckurunun pesinde doner durur
0 oy
(2,269 puan) tarafından
Bildiğin aldatma bu, haysiyetsiz herif. Sen yapsan namus diye neler yapardı. Burnundan getir, boşanmak istemiyor isen bile baya sürdür bunu.
(140 puan) tarafından
Boşanmak istiyorum ama şu an yeni mezun oldum bunu. Yüzünden alan sınavım berbat geçti mecbur bir yıl kpss çaşısp atanırsam yapabilirim ama aynı evde de olmuyor
0 oy
(3,651 puan) tarafından
Sakın affetme. Köpek o b.o.k.a dadandıysa asla vazgeçmez. Biraz vicdan ya senin çocuğunu taşıyan kadına bu ş.sizlik yapılmaz. Bilmiyorum bunlar benim düşüncem ama hamile kadına bu ş.sizlik yapılınca dayanamıyorum. 
(140 puan) tarafından
Sorma cabım en çok ona dayanamıyorum gözüme baka baka yaptı resmen beni geçtim bebeğine kızına nasıl kıydın
(3,651 puan) tarafından
Kimseyi gaza getirmem ama senin olayın öyle böyle bir şey değil. Bütün kıyafetlerini kes. Sonra onu sokağa at öyle bir pişman et ki bütün kadınlar onun bacısı olsun.
0 oy
(473 puan) tarafından
İnşallah sinavlarin iyi geçmiştir de atanıp tekmeyi adam akıllı vurursun o kocan denen şerefsize.Bebegin babasız büyüyle ama sensiz büyümesi imkansız.Kendine çok dikkat et , harab etme.Kendi ayaklarının üstünde durursan her şey yoluna girer.
(140 puan) tarafından
Cabım alan sınavında bir gün önce yanı dün öğrendim gördüm mesajı bugğn çok kötü geçti sınavım uykusuz şiş gözlerle girdim
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Eğer ömür boyu bunları yaşamayı göze alıyorsan affedersin. Aldatmanın alâsını yapmış hem de nasıl sayılmaz
(140 puan) tarafından
Alamıyorum işte ama napacağımı da bilmiyorum
(2,610 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ama ben inanmıyorum bunu yapan insanların pişman olacağını.
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Evet bu aldstmadır.bu kadarını yapan daha fazlasını da yapar.ar damarı çatlamış çünkü.

Allah yardımcın olsun geleceğine bebeğine odaklan.
(140 puan) tarafından
Allah razı olsun canım başka çarem yok ama dayanamıyorum da küçüklüğümden beri çekmediğim kalmadı resmen babam bitti Bu başladı
(4,651 puan) tarafından
Sonu selamettir inşallah bu cefaların sonu defadır. Kendine yatırım yap. Herkes yaptığından elbet gün gelir utanır
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Hiç birsye yapma evde kendini nasıl mutlu ve rahat hissedeceksen öyle  yaşamaya devam et istersen evinde eşinle sadece ev arkadaşı ol istersen evde kendine kole yap istersen evden at istersen affet sen bilirsin sağlıkla bebegini kucağına almaya bak kocanın büyük bir derse ihtiyaci var ama senin şartların uygun değil.Ama hep de böyle olmayacak.Zamani gelince ne hissediyorsan nasıl olsun istiyorsan ona göre hayatına devam edersin.
(140 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun buraya yazmak az da olsa beni rahatlattı kimseye diyemiyorum kafayı yicektim
0 oy
(812 puan) tarafından
Daha ne yapacak şeref yoksunu kendini kandiracak kadar seviyesizmis Allah yardımcın olsun canım ❤️
(140 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Sevdiğine emin misin, bence sende emin değilsin. Hem yalan var hem inkar. 1 haftadır yazılıyor hemde. Keşke dün yazsaydın sınav öncesi seni motive ederdik. Atanmak için yeterli sebeplerin var. 
(140 puan) tarafından
Var ama canım o an ne telefon ne başka bir şey gördü gözüm sanki dünyam karardı ölüden farkszdım
(1,928 puan) tarafından
Tabi ki haklısın ve sonuna kadar. Eşin kendini uyanık sanıyor ama tam anlamıyla rezillik yaptığı. Dilerim atanırsın canım
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Seviyesizliğinde bu kadarı pessss 

O nasıl yalanlar öyle Allah seni top etsin be adam
(140 puan) tarafından
Ben şoka girdim ya o yalanları görünce birde bebeğimiz olcak ondan da utanmıyor
0 oy
(2,054 puan) tarafından

Yerinde  olsam  ailesine duyururdum 

Üzme kendini hamilesin  çok  zor  şeyler  gerçekten  artık  kimseye  güven  yok :getlost:

(140 puan) tarafından
Benim babam bile sevmedi ben başka adamdan medet umdum benim hatam
(2,054 puan) tarafından
İşte  bu yüzden  medet  umdun sevgiyi  dışarıda  aradın  inşallah  kazanırsın sınavı  atanırsinda kendi ayaklarının  üzerinde  durursun
0 oy
(15,153 puan) tarafından
Sen aynı şeyi yaptığın zaman eşin sana nasıl bir muamelede bulunur. Onu düşün ve ona göre davran. Tek söyleyeceğim bu. 
(140 puan) tarafından
Beni rezil ederdi dışarı atardı hatta haklısın benim de aynı muameleyi etmem lazım ama gitmez ki keşke gitse beni yalnız bıraksa evimde
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bu bariz aldatma. Sakın çizgini bozma. 
0 oy
(433 puan) tarafından
Size ikna edici geliyormu eşinizin açıklamaları. Düpedüz aldatma bu. Siz aynısını yapsanız nasıl tepki verecek acaba. Ayrıca annenizle anlaşamıyorsunuz diye aldatılmayı sineye çekip kabulmü edeceksiniz.
(140 puan) tarafından
Edemem ama napabilirim bu hamile halimle nereye gideyim anneme bir kez gittim ve dışarı atıldım kaç kez napayım bacım sineye çekemedim için yazdım zaten
(433 puan) tarafından
Mesleğiniz varmı ve anneniz kabul etmezmi sizi.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 420 göst.
18 Mart 2021 Aile kategorisinde Damlasafis (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 763 göst.
25 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Milanefe (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 544 göst.
5 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir sen bir ben (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 665 göst.
14 Nisan 2020 Aile kategorisinde Ayasa (1,236 puan) tarafından soruldu

379,166 soru

11,349,848 cevap

34,817 kullanıcı

...