0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Kızlar içimi dökmek istiyorum vakti olan akıl versin çok bunaldim ben 17 yaşında okul okurken bir anda eşimin ailesi düğünde görüp beğendi eşimin o zaman ,26 dediler oysa 29 benimde yaşım 17ydi amcamlar hepsi babamla küstüler sakın kızını verme diye babamda benim isteğimin öncelikli olduğunu söyledi bende gençlik hevesiyle evet dedim babam eşimle daha önce birlikte çalıştığı için yaşı sorun etmedi annem çok gönül etmedi ama babam la beni görünce öyle oda sıcak baktı nişanlılık döneminin sonuna kadar okul okudum okulumu bitiremeden evlendim 17 yaşında ikimiz de aynı köydendik ben yemek yapmasını bilmediğim için ev üstünde kaldım sözde 1 yıl oldu 3 yıl neler çektim kaynanam ve kayınpederimden ama en sonunda ayrıldım son 1 aydır ayrıyız bizle konuşmuyorlar 7 aylık hamileyim aramızda 1 buçuk saatlik yol var kimim kimsem yok burda ona rağmen doğumda da buraya gelme dediler bana onca borcunu şey yaşadım bişey demedim eşim de şahit ama oda ailesinden uzak arkadaşlari da burda değil ikidir senin yüzünden herşeyi orda bırakıp geldim dedi  bende senin için bıraktım dedim derken uzattı ailemden vurdu beni aileni mı savunuyorsun bana sen orda yarı aç yarı toktun dedi Bana ki öyle birşey yoktu çok şükür çamurdan evde yaşıyordun dedi bana ilk beni istediklerinde evimiz kerpiçten di evlenince yeni bir ev yaptı ailem ama onun ailesi de benden önce öyle bir evde yaşıyordu ki şuan da evli kiz kardeşi oturuyor orda çok ağrıma gitti o lafları bende senin ailen beni geçtim keşke sana biraz değer verseydi o zaman dedim plastik sandalye attı üstüme koluma çarptı ki daha önce belirttim bebekten dolayı iç kanama riskim olduğu halde böyle yaptı hayatımda ilk defa eşim parasal olarak beni aşağiladi çok zoruma gitti evlilikten pişmanlık duymuş ki sürekli der ama bu sefer Başkaydi sabahtan beri konuşmuyorum onunla. Biliyorum siniri geçince bir anlık öfkeydi diyecek burnu yanması için ağır ne diyebilirim bir süre konuşmamak istiyorum konuşmaya çalışırsa lafı ağzına tıkamak istiyorum sizce ne diyim bide güya kaynanamlar bana aşık olup istediler zorla sonra kalkıp eşime dedi aklın olsaydı teyzenin kızı varken bunu mu alırsın dedi çok şeyler yaptilar bize bu yüzden eşim de çok değişti şuan 20 yaşına bastım ama 80 yaşında gibiyim benim canımı o kelimelerle nasıl yaktiysa eşim bende onun canını öyle yakmak istiyorum mesaj olarak yarın atacam esime lütfen empati kurun ne derdiniz 

8 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Mesajla kavga olmaz canım yüz yüze konuşman daha doğru al karşına konuş bakalım derdi neymiş o tarafa geri mi gitmek istiyor birde senin ailen yok mu doğumuda yalnız geçiriyorsun 
(77 puan) tarafından
Çok uzar öyle canım sadece utansın bir süre tek başına kalsın istiyorum aynı odaya gitmiyorum
(6,441 puan) tarafından
Yemek falan da yapma yani sen yokmuşsun gibi davran anlasın hatasını
(77 puan) tarafından
Kavga çıkartır öyle
(6,441 puan) tarafından
Çıkartsın canım zaten durduk yere sandalye fırlatmadı mı neden korkuyorsun
(77 puan) tarafından
Ben sadece utansın istiyorum böyle yüzüne yüzüne ağır Kelimeler diyeyim de haksız olduğunu beni nasıl acittigini bilsin istiyorum
-Reklam-
0 oy
(4 puan) tarafından
Öncelikle merhaba yazınızı okudum kırıldığınız bir anınızı paylaşmişsiniz çok haklı olarak ancak canınız yandığı için karsi tarafın canını yakmak daha fazla sorun doğurur bunun yerine konuşarak neden kırıldığınızı eşinize düzgünce anlatmayı deneyin bence iyi geceler
(77 puan) tarafından
Tamam işte o konuşmak isteyince yerin dibine girsin diyeceğim kelimelerle istiyorum kavga olsun değil amacım utansın yaptığından
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Hamilesin  çok da kendini uzmeni eskiyi karıştırarak dertlenmeni istemiyorum, tabi kirilmakta haklısın  biraz mesafeli ol  saygısızlık yapma cesretini bulmasın canım,  çok da uzaklaşma  araya soğukluk girmesin  :/  yine en iyisini sen bilirsin  
(77 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilmiyorum
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Bence hiç mesaj işlerine girme,tartışmaniz ve küslugunuz iyice uzar kocan senden daha çok uzaklaşır üstelik hamilesin ve daha çok üzülürsün, üstelik yaşın çok genç kendi hâline bırak onu büyüklük sende kalsın canim
(77 puan) tarafından
Yaptığı yanına mı kalsın yaptığına rağmen kalkıp yemek yaptım ona kendisi açım demeden beni yokluktan vurdu daha ağır Kelimeler kullandı en azından utansın
0 oy
tarafından
Al eşini karşına ben seninle ne hayallerle bu yola çıktım  bunca eziyete katlandım üstelik senin çocuğunu karnımda taşıyorum bu muydu karşılığı diye sor 
0 oy
tarafından
Sende deseydin hayrına mı evlendin benden diye hem aranızda yaş farkida var sende onu dile getir seni ezmesine izin verme okuyordum senin yüzünden okulumu bıraktım de 

Gerçekten sen ona cevap vermezsen seni daha çok küçümser kendini kusura bakmada bir b*k zannediyor kocan
0 oy
(802 puan) tarafından
Canim bir kerene olursa olsun ayrilmissiniz kaynananlarla. Esinin sozleri canini yakmis hamilesin gercekten boyle birsey yapmamasi gerekiyordu. Yasin cok kucuk esinle ailesi yuzunden kavga etme aranizi bozmaktan baska hicbir ise yaramaz gerekli tepkini koy sana yaptigi icin hamile halinle soyledigi sozler icin. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 285 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 414 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alaska (768 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 342 göst.