0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşim ailenin yanında benle yabanci gibi konuşuyor bende istiyorum biraz sıcak davransın beni sevdiğini göstersin aileninin yanında gelip yanımda bile oturmaz sevmiyor mu beni bugün telefonda öyle insan canim diyebilir babandan utaniyorsan anandan da mı kardeslerindeni bacilardanmi demesinler eşini seviyor diye çok zoruma gidiyor :(

15 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bazı ailelerde olabilir o yetiştirme tarzından kaynaklı benim koca da ilk öyleydi sonra düzelttim znnshd kayinbabanin yanında yanıma oturamazdi şimdi herkesin yanında aşkım.hayatim diye seslenir 
(2,972 puan) tarafından
Polis canım  merkezdi sanırsam çünkü bu otobüs durağı falan varya otogar oraya yakındı evleri polis lojmanlarında kalıyorlardı eşi de hemşire ordaki devlet hastanesnde
tarafından
Yaa ne güzel canım küçük bir yer zaten herkes birbirini tanır
(2,972 puan) tarafından
Doğrudur canım en son 3 4 ay önce gitmiştik göl babasından geçtik hatta küçük kasaba gibi şirin bir yer beğeniyorum orayı da :)
tarafından
Evet kuzum bende çok seviyorum ☺️❤️
(2,972 puan) tarafından
:) ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(25 puan) tarafından
Aynen canım benimkide benim sorunla yapıyor hep diyorum senin yüzünden adım edepsize çıktı diye. Özellikle babasının yanında tanimamazliktan geliyor bir de oğlumuz var 
tarafından
Ne olmuş babadan çekine bilirsin ama diğerleri bence boş oğlumuz var ne yapalım benim oğlum gelinine aşkım demesi beni mutlu eder
(25 puan) tarafından
Kız aşkım demesin sofraya oturduğunda yanına otursun çay ictiginde bı bardak bana da uzatsin yeter
tarafından
Bizde de yok canım o tam tersi emreder ailesine gitmeden sen kalk iş gir yemek yap iş yap anam yapmasın eskiden bekar girumler yapmasın evledniler anlamda yapmasın hizmetçi gibi ben erkeğim gibi davraniyor
0 oy
(423 puan) tarafından
Saygıdan öyle yapıyordur eskiden babam bizi dedemin yannnda kucağına almazdı öpmezdi asla bnm eşimde bende babasının anasnn yannda hep adımızla bende istemem yani bana canım falan desin diye ne gerek var evde diyo zaten 
0 oy
tarafından
Olabilir bizce öyleyiz ben onun o benim sevgimizden eminiz evde iyi olduktan sonra bence çok kafaya takacak bisey değil 

Aile olarak bizde de çok saçma ama ayıp kaçıyor o yüzden hiç dert etmedim önemli olan beni değerli hissettirmesi 
tarafından
Yok bence bazen de göstermesi lazim
0 oy
tarafından
Bak mesela ben kendi babamın ve kayınpederimin yanımda asla eşimin yanında oturmmam eşimle kunusmam eşim bende onların yanında su bile ismemesi için dua ediyorum 7 yılık evliyim ve hala çok utanıyorum 
0 oy
(15,036 puan) tarafından
Biz de öyleyiz eşimle. Hem o hem de ben öyle davranıyoruz. Utandigimiz için 
tarafından
Eşim dese vala ben utaam derim canim
(15,036 puan) tarafından
Herkesin fıtratı ve aile yapısı farklı. Ondan bence. Babam bizi çok sever.. seni seviyorum falan der ama hayatım boyunca bir kez bile bana kızım demedi. Minnoş dedi ama kizim demedi. Belki ben de o yüzden bu tarz hitaplardan utanıyor olabilirim bilemiyorum
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende öyleyim canım annemlere gidince ayrı yerde oturur kalkana kadar asla konuşmayız bi çay doldurayım mı su içer misin bu yani o da ailesinin yanında öyle
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Bizde tam tersi ya:) ben sevmiom vok kizdim hem ailemin yaninda hem ailesinin yaninda hep bunu yapma sunu deme diye tembihledim. 

tarafından
Keşke benimkise öyle davrasa
0 oy
tarafından
Utaniyordur büyük ihtimalle. Yetiştirilme şekli. 
0 oy
tarafından
Benm itogluit köpek te öyle ....

Kavga ettik bu yüzden daha demin .

Bana o kadar değersiz davranıyor ki ailesinin yanında 

.... sabır Allah'm Neyse susuyorum 
tarafından
İçimden eşine kufretim böyle bencil erkeklerde var canım ya canını sıkma Allah büyük canim
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Benim eşim de öyle yabancı gibi davranır bazen yanıma bile oturmaz bende inadına Aşkım diyorum babalarn analarn yanında eşim sonuçta ki ailemin hoşuna bile gidiyor Haa kayinbaba biraz eski kafa hoşuna gitmiyor ama umurumda değil eşimi ayda yılda gördüğüm sayılı gün onlar için uzak mı kalaym bide 
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Belki hanım köylü demesinler diye öyle yapıyordur canım erkekler azıcık eşine iyi oldu mu hemen hanım köylü damgası yiyorlar ya anasından babasindan
tarafından
Vala sen isabetli dedin aynen hanım köylü demesinler
0 oy
tarafından
Kiz yeminle bizimde öyle sanki ben yazmism gibi okudum kiz :D görümcelerimde hep kocalarınin yanına otururlar balim Gülüm derler mısır yedirirler birbirlerine benim ki de anca uzaklassin bnden yabani gbi olalım yanların da ama bn takmiyirm salliyorm ya banane. 
0 oy
(2 puan) tarafından
Canım bizde de durumlar tam tersi. Eşim ailesinin yanında saçımı okşar alnimdan öper ben çok utanırım ismiyle seslenirim ona. Buyutulmekle alakalı o benim ailemin yanında bile aşkım hayatım diyor çok utanıyorum ablam bile gözümün içine bakar ayıp der. Artık 15 ay oldu alıştılar tabii ama merak etme yavaş yavaş düzelir şimdi ben ona ayak uyduruyorum.
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Canım bizimki balalarimizjn yanında mecbur kalmadan kinusmayiz bile 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeee (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 211 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 117 göst.
17 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,361 soru

11,325,205 cevap

34,777 kullanıcı