0 oy
152 göst.
Aile kategorisinde (679 puan) tarafından
Benim annem o kadar iyiki  bana sürekli kaynanan ile iyi ol yanlarında ol der işleri olunca kadını üzme yazık der kaynanam da aksine çok kıskanç hep ön planda olmak isteyen biri beni biraz mutlu görse ğazmeye gitsem hemen keyfimi kaçıracak birşey söyler bazen diyorum iyi niyetli insanlar hep kazanır mı yoksa sonunda bunların istediğimi olacak artık uyku tutmuyor çok yordilar beni 

7 Cevaplar

0 oy
(1,018 puan) tarafından
4.yilima giricem iyi niyetim den bsey kazanmadm bu ailede.. Cok pismanim ilk gunden cazgir olmadi dye onlar daha kiymetli oluyor 
(679 puan) tarafından
Aynen saygısızlık olmasın diye cevap vermedim hiç çok pişmanım benm saygımı saflık sandılar
(679 puan) tarafından
Tek dertleri benim çocuklarım en çok onları sevsin ben kendi aileme mesafeli olayım görümce kıskançlıkla çığır açıyor el kadar çocuklarımın evlendiğini düşünüp kaynanalık yapmayı planlıyor düğünde kırmızı elbise giyecekmiy
-Reklam-
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ben iyi niyetliyim ama eşim benden dahada iyi niyetli o kadar iyi niyetli ve eli açık ki kötü düşünmez ona bir şey anlatırım gıybet etme der eşim süriyedeykn araba aldı babasının adinayri çıkmadı ordan diye icrayla hepsi gitti üstüne babası için 150 TL çekti 300 milyar gitti üstüne biz evlenirken herşeyi eşim karşıladı kredi çekti ekse girdi eve geldik 300 milyar borcumuz vardı babası istemese desiki bn oğluma bir şey yapamadim evin eşyalarını bn alcm çok sevinmiştim herşeyi eşim ödedi onuda geçtim aramadı bile şuan eşim araba çok istiyor çocuğunuz oldu takoz araba bile alamıyoruz ve 50 milyar kredi kaldı eşime sadece yardım edende ben oldum halada sonuna kadar arkasındayım sence bir şey kazandık mi ama Allah bilir belkide cennete gider eşin bu dünyada değil ahirette kazanmış olur biraz uzun oldu ama kusura bakma 
(679 puan) tarafından
Canım inan ben parasal konularda hiç karışmıyorum tabiki evinin rıskını döküp saçmamalı ama benimkiler çok farklı boyutta kaynanam mesela benim çocuğumu benden kıskanır ben bi arkadaşım ile resim atayım hemen görümcede atar bir yere gezmeye gitsem dünyayı ğezdin derler benim yaptığım işleri hep küçümserler
(1,392 puan) tarafından
Bir mi yaşıyorsunuz kuzum bu arada bende karismiyorum parasal olaylara ama bunlarında unutamm çocuğunu senden nie kiskaniyolar valla çok tuhaf yaa
(679 puan) tarafından
Onlar istiyorki hep ön planda onlar olsun herkes en çok  onları sevsin yok canm şükür çok uzak yaşıyoruz hatta ben doğudayım onlar batıda
(1,392 puan) tarafından
Bizde tam tersi biz batidayiz düşün işte uzakdan böyle ise yakında olsa neler olur ama haklısın bunlar küçük şeyler ama insanın midesini bulandirmaua yetiyor
(679 puan) tarafından
Kıskançlıkları çok yordu beni laf sokmaları herşeye karışmaları
0 oy
(444 puan) tarafından
İyi niyetle yaklaşmak tabii ki önemli. Allah katında mükâfatı yüksek. Amaa göz göre göre zalim olan birine iyi niyetle yaklaşmak yani merhamet etmek bir nevi zulümdür. Çevremizde ki ilişkilerde denge önemli. Kıskanç biriyse ve bunu çok belli ediyorsa bu kişi de haset olma, kin tutma, aç gözlü olma vs durumlarda vardır ve kötü haller kişin kendisine ve çevresine çok zarar verir. Maalesef gelin kayınvalide arasında bu kötü haller görülüyor. Mesafeleri durmak aile içi iyi kötü yaşanan durumları anlatmamak gerek böyle kişilere
(679 puan) tarafından
Kaynanam o kadar kıskanç kötü niyetli ki komşusu ile kavga etmiş kadın bir süre sonra doğuma gitmiş biras geç gelmiş ahım tuttu doğuramadı diyor kadın doğurdu geldi çocuğu çok ağlıyor kesin hasta diyor birinin başına iş gelince seviniyor
0 oy
tarafından
Aynı benim anne babam gibi aşırı iyi niyetli
(679 puan) tarafından
Annem çok yoruldu yetim büyümüş hiçbir kötülük fenalık oyun öğrenmemiş Rabbim onları başımızdan eksik etmesin
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Kazanan vardır illakki bu dünya olmazsa öbür tarafta iyilikler mükâfatını kötülüğün cezasını çekeceğiz 
(679 puan) tarafından
Şimdi onlar istiyor ki hep ön planda olmak hep en çok sevilmek benim çocuklarım bile in çok halasını sevsin istiyor kaynana Rabbim görüyor inşaallah onlara fırsat vermez
0 oy
(2,108 puan) tarafından
24 yıllık hayatımda yaptığım her iyiliğin karşılığını kötülükle aldım hicbirsey kazanmadim birgün olsun Allah razı olsun bu iyilikte bulundu diyen de olmadı ama ben bilerek yapmıyorum mesela o an öyle gelişiyor kendimi yardımcı olmuş giriyorum vb.
(679 puan) tarafından
Rabbim kötülerin kötülüklerine fırsat vermesin yoksa valla işim iş
0 oy
tarafından
Valla annem annenin on katı kimseye karismaz etmez hep bana ogut verir aklım erdiginden beri kazandigini gormedim ablam desen kanatsiz melek herkes ona hayran onunda iyilikten kazandigini gormedim bu aileye geldim ne yaptiydam kimse başimi oksayip(kaynana-kaynata-koca)kimse Allah razi olsunndemedi ben kazanani dunyada gormedim Rabbim ahirette gormeyi nasip etsin
(679 puan) tarafından
Amin amin canım bende onlar gibi davranayım diyorum ben yapamıyorum mesela sürizli ararlar açma açma diyorum içimden sonra içim içimi yiyor ayıp mı ettim diye
tarafından
Bende oyleyim valla 3 aydir kimse beni arayip nasilsin diye sormamış bende eşimle goruntulu konusurlar beni sormazlar hergun utaniyom onlar sormasada sen kendini gosyer deyip kiziyom.kendime **.ao pis.likler laf sokup beni aşalama derdindeler
(679 puan) tarafından
Soracak kalsınlar Rabbim kötülere fırsat vermesin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 209 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Deniz. (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 107 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde VB. (443 puan) tarafından soruldu