0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (310 puan) tarafından
Merhaba kızlar ben lise 3'te bıraktım okulu açık öğretime yazıldım benim şu an kredim 170 ben nasıl mezun olacağım sınav tarihlerini nasıl öğreneceğim sınavlar online mı olacak beni biraz bilgilendirir misiniz açıköğretimden okuyanlar

7 Cevaplar

0 oy
(3,678 puan) tarafından
Kardeşim giriyordu facebook ta açıköğretim sayfaları var ordan takip ediyordk varsa facebook ordan bakabilirsin ınstagramda da vardır belki o tarz sayfalar bi bak istersen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Telegram indir orda soruları cevaplıyorlar bakıp yapabilirsin

Bir de 186 miydi ne bitirme kredisi 
(310 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(1,246 puan) tarafından
İndi o zaman 170 bitirme kredisi ama muhtemelen arkadaşın zorunlu dersleri kaldı onun için mezun olamadı
0 oy
tarafından
Kredin tamamlamış ve zorunlu dersin kalmadiysa halk eğitimi ara sor diploma oraya geliyor bende yeni mezun oldum 
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Netten yaz bak herşey var
0 oy
(718 puan) tarafından
Sinav aralikta acik lise sayfasindan giris yap ortak dersn varmi bak eger varsa ders sec muhtemelen ortak dersin bitmisse veya azsa hemen mezun olursun 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Zorunlu derslerin mi kaldı 
(310 puan) tarafından
5 tane diyor
0 oy
(431 puan) tarafından
Sınav aralıkta online olacak kredini tamamlamışsın zaten dönemi tamamlaman gerekecek dönemlerin bitene kadar seçmeli derslerin sınavına gireceksin
(431 puan) tarafından
Önemli değil canım ne kusuru ders seçimi şu an 7 ekime kadar ücret ödemesi yapılması gerekiyo kayıt yenileyenler için 7 ekimden sonra açılır sürekli kontrol et
(446 puan) tarafından
Yeni kayıt yapalı 2 hafta olmadı nerden ders seçimi yapıcağım
(431 puan) tarafından
Daha ders seçimi başlamadı
(446 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin
(431 puan) tarafından
Helal olsun kız ne hakkı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Balbocegi (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
0 oy
8 cevap 166 göst.
2 Aralık 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Doga_DVM (4,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu

381,399 soru

11,418,212 cevap

34,973 kullanıcı

...