0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar benim kayinpeder kaynanadan beter dun oraya gittik bisiler yedik kaynanam dediki banu küçük kızın sana benziyor minyon daha güzel dedi obur kizim biraz fazla kilolu 3 yasinda 20 kilo  oda bizim tarafa benziyor demekki dedi kayinpeder bunun üstüne diyoki banu mu minyon şimdi olmus filyon  yani bana fil gibi olmuşsun diuo ters ters baktim suratına sonra esim dediki benim işim var gidiyorum bizi birakiyodu orda dedimki bizi eve bırak ordan gidersin işine kayinpeder diyoki sen nereye gidiyorsun gelin dediğin kaynanasinin yanında durur hii  tabi  tabi dedim sadece bunu diyen adamın da öbür oğlu bundan kacti canakkaleye yerleşti dicektim obur gelinini getir de dursun diue bu adam niye böyle bilmiyorum ya esime söylüyorum He de geç aldırma diyo bitek 

1 cevap

0 oy
tarafından
Kaynanan iyiymiş anladığım kadarıyla kayinpederin laf yapmasın kaynana gibi en sevmediğim şeyler 

Kaynana dese zoruna gitmezde kayınpeder diyince insanın zoruna gider düşüncesiz adam kendisine baksın önce 
(1,243 puan) tarafından
Onun da ondan asagi kalır yanı yok ama kaynanam insanı fiziksel özellikleriyle vurmaz sadece evet hani kadın dersin yine gülüp geçerim kayinpeder diyince insanın aklına hersey geliyor ya
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 488 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
0 oy
3 cevap 368 göst.
19 Mayıs 2023 Aile kategorisinde elif.kağan (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.