0 oy
904 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Mutfak işleri felan hep ben yaparım bulasiklari ben yikadim mutfak tezgahının içinde sepet var çöp için onu hep çöp kutusuna koyarım bazen bulaşık felan kırılır bence gayet normal çay kasigini  görmeden herhalde coplerle birlikte çöpe atmış olabilirim belkide onlar koydu bilemem gelmiş bana sen delisin senin aklın yok niye çöpe atmissin diyor çopude bu yer var oraya atarız açmış kontrol etmiş iğrenç kadın akilsiz bilmem ne yaşlı da onun yüzünden eşimle boşanma aşamasına geldik görmedim diyorum hâlâ mutfakta saydiriyor yok bizim evimizi 5 paralık ettin felan eşime olanları anlatıyorum yaslidir takma diyor bu gece eminim kavga cikacak bide bana demezmi böyle olduğunu bilsem seni oğluma almazdim diye senin gibi gelin düşman başına falan diyor yazık  çok yazık ona hakkimi asla helal etmiycem ne yapim eşim gelince kavga cikaracak bi çay kaşığı için eşimle artık ne diycemi bilmiyorum yardım edin bana 

18 Cevaplar

0 oy
(7,432 puan) tarafından
Ay manyakmi ne 
(245 puan) tarafından
Tespih çekeceğine çöp karıştıracak mal
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendisi yikasin begenmiyorsa bulaşıkları birlikmi oturuyorsunuz 

Çünkü birlik oturunca kaynanalar hadsizlikte sınır aşıyorlar kendilerini bir halt saniyorlar böyle dengesizce laf edebiliyorlar
(245 puan) tarafından
Aynen bıktım usandım ya yaslisin otur tespih çek  yok çöp karıştıracak illa
tarafından
Bizde birlik oturuyorz temizlik nedir bilmez hep kocam yapmış bu zamana kdr smdi bn yapiyorm ayip inan ki gençliginde de mi yapmaz insan ?
(1,108 puan) tarafından
Kaynana ile birlikte oturmak mii ya ben 5 6 günlüğüne gidiyoruz ayda yılda ben tahammül edemiyorum siz nasıl baş çıkıyorsunuz
tarafından
Sorma benim hormanlar patladi gitti zaten şeker tiroid hepsi . Kuz da evleri var kiz koca bir sene güneş görmedim . Hamileyim b12 devit çok düşük. Hastalanip hastalanip yatiyorm gece gündüz napim. Valla bak bnm ki hem çok pis temizlik bilmez hemde geveze bni konustrmaz . Nelwr çekiyorm ayt
0 oy
(6,205 puan) tarafından
Benimki de ilk geldiğim seneye çöpü dökünce karıştırıyordu böyle poşete koyar kapının önüne koyarım senin eşin götürüp atsın diye bir iki karıştırdığını gördüm eşime de Ay şunu niye dökmüş şunu Niye öyle etmiş falan demiş karton kutuya boş deterjan kutusuna bile laf etmişti işte sobaya atarsınız bilmem ne onları bir yerde biriktirin

Daha sonrasında Ben bununla tartıştım bir gün daha karıştırdığını fark ettim ama onu gördüğümü belli etmeden telefonla konuşuyormuş gibi yapıp ne yapacaksın işte çöp karıştırıyorlar çöp karıştıranlar genelde Kediler köpekler olur dedim köpekleri bayağı vurgulu bir şekilde söyledim Daha sonrasında bıraktı O huyunu Çünkü yüzüne de söyledim Dedim ki çöp karıştırmak insanların işi değil hayvanların işidir Sana ne benim küfürümden istersen yaptığım bütün yemeği de yapar dökerim kutumu da atarım çöpümü de atarım sana ne öylece kaldı bunlar manyak manyak yemin ederim manyak
(245 puan) tarafından
Pislik soyları kurur inşallah kaosla besleniyorlar  mahlukatlar
(6,205 puan) tarafından
Diyorum kaynana toplama merkezi olsa keşke:)
(245 puan) tarafından
Keşke öbür dünyada cok çeker inşallah boyleleri5
(469 puan) tarafından
Öyle deme soyu cocugu oluyor
(1,389 puan) tarafından
Soyu derken bedduanı kendine çevirmiş olma Allaha havale et beddua neden ediyorsun senin kocan kimin soyundan geliyor
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Benimkinin karistirmadigi gün yokki.Kirilmis tabak vs. Görürse akşama kadar saydırır
(2,572 puan) tarafından
Post açmıştım kız görmedin mi.Babam dün konuştu.Ayiriyoruz evi.Ev biraz tadilat istiyor hallettikten sonra taşınıyoruz insalahhhh
Umarım sende kurtulursun bunlardan
(245 puan) tarafından
Aayyyy çok sevindim yok görmedim inşallah bana da nasip olur yarrabi duy sesimi ahahhas alırız bu foto yeni evinden
(245 puan) tarafından
Kudurmadi mi senin köpek
(2,572 puan) tarafından
Ooo delirmiş bugün hiç susmadı sabahtan beri beddua yağdırıyor
(2,572 puan) tarafından
Kız ev yıkık dökük bişey ben görmedim ama öyle diyolar.Yinede razıyım.Kurtulayim yeter
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kız sende hata b.knda boğulsun sanane ne yardım edıon çöpü atıon :) eşine haklısın hayatım bir daha mutfağına girmem gidip gelmem de o da son olsun bir çay kaşığı ne ki bide 6lı al gönder eşinle 
(245 puan) tarafından
Birlik oturuyoruz  aşko keşke ayrı olsam
(6,441 puan) tarafından
Aa o zaman eşine önceden msj at ben bişey atmadım falan bana hakaret etti diye seni korusun onun yanında
0 oy
(12,818 puan) tarafından
Senin gibi kaynana da düşman başına diyeydin kız 
0 oy
tarafından
Ne tuhaf kadın ya . !? Bişi diyemiycem bnmkinin dolabını temizledm bnde birsuru küflü ekmek peynir attirmadi tarihi geçen şeyleri attım bnmkide çöpü karıştırdı aldı içinden atma bnlari dedi benmki zaten temizlik nedir bilmez canim 

Ama böyle hakaret edemez!!
0 oy
tarafından
Koyde kaynanaml altli ustlu otryordk ben camdn bulask suyu falan dökerken cay kasigyla catalim dusmus bigun yukri cktk yemege lan bi baktm benm catal orda bu nerden ckti bnm dedim e sen atmissn dedi bnde dedim takimin bu niye atayim dedim aldim 

Snra cop dolunca cikr disarya atardim cop kontryniri bizm bahcenn yanndaydi bnden snra kaynanam hemen kosar bnm cop posetni cikarr icini karistrirdi bigun camdn sahit oldm izledm cunku var yni cnm densizler oluyo cope bi biblo bi oyunck bsey bike atsam ertesi gnu kaynanamn evnde gorurdm dusn 
0 oy
(48,531 puan) tarafından
Allah sabir ve kolaylık versin
0 oy
(590 puan) tarafından
Yok artık beyninde sorunmu var o nenenin sende deseydin bende senin böyle olduğunu bilsem oğlunu almazdım ayy cinnet geçirtir insana Allah sabır versin .
0 oy
(3,037 puan) tarafından
Senin gibi kaynana olduğunu bilsem bende evlenmezdim demek vardı da neyse. Olabilir insanlık hali bende galiba oglumun mama kaşığı geçen çöpe atmışım hatırlamıyorum ortalikda yok yani olabilir boyler şeyler. Sende açık açık söyle hatırlamıyorum insanlık hali olabilir. Ama attığım da meçhul yani belki kendisi koydu de. Kendisi koymadıysa ne diye çöpü karıştırmış de. Kimin aklına gelir durduk yere çöp karıştırmak de. 
0 oy
tarafından
Sana senden baskası yardım edemez  kaşıgı alıp bı yerıne sokucan böylesini de neyse esın ne diye sana laf edecek bır sucun gunahın yok ediyorsa adamlığına tukureyım onunda Allah askına susmayın haklı oldugunuz hıcbır konuda susmayın 
0 oy
(641 puan) tarafından
Bizim kapıcı da öyle yapıyor ev taşıdık ya kıyafet falan attım ama başka bir insana vereceğim şekilde değil yani. Adam geri kapıya bırakıyordu yanlışlıkla mı attınız diye. Yırtık ayakkabı atıyorum geri getiriyor. Eski evin anahtarlarını attım geri getirdi yani poşeti iyice karıştırıyor adam çok sinir bozucu aynı hesap ne diye çöp karıştırıyorsun ki 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
A aaaa rezil kadın. Kusura bakma canımda kocan hep bu şekilde konuşmaya devam ederse senşn sinirlerin çok yıpranır. Ya eşine söule konuşsun yada sende biraz saygısızlık etmeden cevap ver bu ne yaa pis kadına bak
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bizde birlik oturyoruz tabak falan kirsam hemen gelir ne kirdin diye ama laf etmez sutar asar 1 gun pilav tenceresnin kapağını kirdim diye 3 gun surat asti hic noldu iyimisin demedi bile 1 kerede esim.askerde yeni evliyim 1 aylik falan 200 tl para verdi bende pazara gittim evw geldim disari ciktim isim vardi bi geldim eve odada cantami karıştırıyo kac para harcamisim diye beni görünce guldu hemen disari cikti bende biseu diyemedim cok sasirdim 
0 oy
(770 puan) tarafından
Otur hiç bı iş yapma sende kendi yapsın çok akilliysa zekiyse 
0 oy
tarafından
Herkes layık olduğu yerde eşinir çöplüğe layık demek ki :) 
0 oy
tarafından
Esin boşver diyorsa takılma tıka kulagini. Benimki de konuşur kulaklari duymaz cinsten Allah akıl fikir versin. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 83 göst.
3 Ekim 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 235 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 728 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 571 göst.