0 oy
776 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim kurye kucuk esnafta bi avmde çalışıyor sabah 11de gidiyor 10da kapanış. Mesaj atmış gec gelicem 1 2 saat . Mesai var diye ama Avm 10da kapanıyor . 2 yıldır orda çalışıyor ilk defa böyle bsy çıktı.  Kendisi çok önceden derdi zaten küçük esnafız getir yada Trendyol gibi değil bu, saatleri var avm saatine göre çıkış yapmamız gerekiyor diye. Baziniz kuryeler de gece çalışıyor diyecek ama küçük esnaf dddigm gibi grfe çalışma yok onlarda. Dunde kavga etmiştik. Dünden beri tek kelime rtmedik birbirimizi işte bu mesajı atmış. Ama yemin ederim içime şüphe girdi. Normalde hiç böyle olmaz. Bisubosuna da şüphelenen biride değilm. Sozce yalanmı söylüyor. Yada nasıl öğrenebilirim doğru söylediğini. Onu arayamam.. akıl vern içim içimi yiyor 

Zaten çalışma arkadaşları çok pis insanlar nişanlı olupra karıya kıza giden bile var Kendisi anlatmıştı 

13 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Goruntulu ara bahane bulup
tarafından
Paketteydim yada yoğundum diiyip açmaz eminim
-Reklam-
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Mecbur aramalıson başka çaren yok canım telefonu ortalıkta bırakır mı
(3,012 puan) tarafından
Sen önce bir sakin ol canm annesigil falan yok mu onlarla iyiysen bir onlar sorsun napıyormuş diye sen gidip bak uzak mı
tarafından
Onlar memlekette. İş yeri yakın yarım saat falan yol çekiyor. Giderim gitmesine de bebeğim var elimi kolumu o bağlıyor. Zaten eşimde tugafliklar var bu aralar İlgisiz merhametsiz vicdansIin teki olmuş çıkmış. Tiktoklarda sabahlıyor
(3,012 puan) tarafından
Allah dayanma gücü versin ona dw vicdan sadakat duygusu versin anlamıyorlar mı evdeki kadını üzüp eli sevindirmek neden umarım kötü bişeye niyet etmemiştir üzülme sabret gelir birazdan elbet ama sakince konuş
tarafından
Umarım yalan yoktur işin içinde
(48,680 puan) tarafından
uyurken cebinde uyuyorsa bu gec gelmeden daha vahim o
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Şu an kuruntu yapıyorsun. Şu an belki kahvede çay içib arkadaşıyla tavla atıyor. Snirli eve gelmek istemiyor. Ya maç izliyor. Ya oturub arkadaşlarıyla bir lokantada bişeyler yiyor. Boşuna üzüyorsun kendini. 

Yalan söylemiş ola bilir. Ama o anlamda değildir emin ol.
tarafından
Ne olursa olsun Egerkiji yalan söylediyse anasından emdigi Süt burnundan gelecek bu gece
0 oy
tarafından
Eve gelince anlarsın zaten merak etme 
0 oy
(673 puan) tarafından
Yalan söylüyorsa bile aldatma düşünme hemen.. kendin diyorsun kavgalıyız konusmuyoruz diye .. huzursuzsa gelmek istememiş olabilir biraz yalnız kalmak istemiş olabilir.. sen eşin gelince güler yüzle karşıla hatta güzel bir kahve yap beraber oturun için eşinin evden senden uzaklaşmasına izin verme 
tarafından
Yanlız kalmak istese amenna ne olursa olsun olanı söylesin. Ama yalanını yakalrsam bu gece onu mahvederm
(673 puan) tarafından
Bence gerek yok bu kadar abartmaya daha da huzursuz olmanızdan başka ne işe yarayacak bu tepki.. senden alacağı karşılık tam korkup yalan söylemiş olabilir sen dediğimi yalmaya çalış bence .. yine de sen bilirsin:)
0 oy
tarafından
Kavgalisiniz gelmek istemiyodur kafa dagitcaktir diye dusunuyorum tabi kocani en iyi sen tanirsin
tarafından
Kafa dağıtmak için geç gelen biri değildir hiç . Eğer hu ilk olsa bile vana doğrusunu söylemesi ferekiyor
Eğer ki yalan olsn o bu gece selasini okutsn. Yalan yalandır. Sinekte ufak ama mide bulandırıyor
0 oy
(119,326 puan) tarafından
bak benim kuzen esine snap yukledi konumu acmis kocasini takip ediyomus surekli 
tarafından
Ay o nasıl oluyor Allah için anlat detaylı
(119,326 puan) tarafından
snap chat varya wp gibi sadece anlik yazdigin mesaj siliniyo o uygulamayi hem kendine indiriyon hem esine sonra profil falan yapiyon konum var konumu acik birakirsan surekli takibinde oluyo benim kuzenin akli calisiyo boyle srylerde
tarafından
Teşekkür ederm kuzum saol
(6,441 puan) tarafından
Evet ben küçük kaynıma işim düşünce evde misin bile demem bendede snao var hemen oradan bakarım okulda mi evde mi diye
0 oy
(261 puan) tarafından
Şüphe insanı öldürür yapmayın eğer yoksa da araniza soğukluk girer eşiniz anlarsa degmez bence 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Telefonundan Google haritalardan nereye gittiğini gorebilirsin
tarafından
Teşekkür ederim canım
tarafından
I phone de varmi
(6,047 puan) tarafından
Vardır canım. Google her telefonda var sonuçta.
(6,047 puan) tarafından
Haritalara gir. Aşağıda kayıtlilar var oraya bas. Tekrar aşağı in zaman çizelgesi yazıyor orada tarih seçme şeyi vaar hangi tarihi sevsen çıkar. Ama bu olay bugün olacağı için direkt önüne çıkar
tarafından
Ben baktım redmi telefonda var ı phone de yoktu
0 oy
(14,032 puan) tarafından
AVM 10dan sonra çalışmaz ki bende kuryelerle çalıştım 
tarafından
Hah dimi işte.  Çalıştığı restoranta baktim aciliskapanış 10a 10 yazıyor. Mesai olamaz ki
0 oy
(119 puan) tarafından
Naptın merak ettim bişey bulabildin mi eşinle aran nasıl ?
(27,352 puan) tarafından
He bende merak ettim indi
(5,318 puan) tarafından
Bende beklim belki yazar
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Calistigi yeri ara tanimayan biri olarak siparis ver esinin adini soyle o getirsin de bi adres ver eger tmm siparis geliyo onunla derse esin dogruyu soyluyo  tl kapat tekrar ara siparisi iptal et calismiyoruz dersede esin yalan soyluyo
(454 puan) tarafından
Eski post
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bak kendin söylüyorsun kavga etmişiz diye adam eve gelmek istemiyor demek ki bırak belki bir yerde oturup seni düşünüyordur iyi düşün iyi olsun 

Aldattığını da eve gelince anlarsın çaktırmadan cebine telefonuna bak

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
+1 oy
17 cevap 834 göst.
9 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 135 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 713 göst.