0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (11,019 puan) tarafından
Bıktım gari kızlar. Oglm 20 aylık 5 dk oturmuyor. Surekli peşindeyim.asla birseyle ilgilrnmiyor. Oyuncak dokuyorum neler yapıyorum. Yok egitici resimli kartlar aldım kitaplar aldım. Oyuncaklar aldım. Asla yuzune bakmıyor sadece evde kosuyor. Ve asla kosarken bastıgı yere bakmıyor. Sagına soluna bakmıyor bu gun o kadar kostum peşinden 5 dk wc girdim anında düştü. Sürekli sandelyeye tırmanıyor. Bir yeri tutup cekiyor. Pirizlere birsey sokmaya calısıyor. Sürekli tehlikeli hareket yapıyor. Ne yapacagımı sasırdım. İki saniyede mutfak dolaplarında ne varsa anıjda acıp yere vuruyor. Ayaklarımda oturmamaktan varis cıktı. Nasıl oturur ne yapabilirim. Vallaha son carem baglamak kaldı. Mama sandalyesine koyuyorum yemek yapmak için önüne yşyecek koyurum. İlk 5 dk da onu ywre döküyor ve anında kendini mama sandalyesinden atmaya calısıyor. Yıldırdı

2 Cevaplar

0 oy
(7,035 puan) tarafından
Kuzum bütün odaların kapısını kapatacaksin uyunca yemek yapacaksın başka çare yok :( benim ortanca 17 aylık bir çocuğun gotu hicmi yeri tutmaz sürekli ayakta bende son çare öyle yapıyorum ¯⁠\⁠_⁠ಠ⁠_⁠ಠ⁠_⁠/⁠¯
(11,019 puan) tarafından
Kapalı kuzum kapalı. Yemegi filan zaten mumkun oldugunca uyurken yapıyorum. Ama bazen 15 dk uyuyor bazen 1 saat. Hıc yavas yurumuyor surekli kosuyor. Halamdaha adam akıllı koşamıyor patlıyor yere. Düm düz boyle odun gibi yıkılıyor ıkı sanıyede
(7,035 puan) tarafından
Valahi çok iyi anlıyorum seninkinden bende 2 tane var bide ahahhahah bide yere düşünce gel op derler götleri carpsada gidip öpmek şart :D
(11,019 puan) tarafından
Ya bacım insan sopa gibi düşwrmi oyle düm düz düsüyor bir elinle korumuyor kendinş
(7,035 puan) tarafından
Bilmiyordur canım igrenir zamanda inşallah
-Reklam-
0 oy
(649 puan) tarafından
Bir uzman görüşü almaya ne dersiniz? Art niyetle söylemiyorum fikir amaçlı söylüyorum. Dusunsenize siz yetiskinsiniz yılmışsınız belki o da bu durumdan yılmıştır ama durduramiyordur kendini 
(11,019 puan) tarafından
20 aylık bebek mi kendini durduramıyor? Hani su an anne. Baba su diyebilen bir bebek
(649 puan) tarafından
O anlamda demedim hiperaktivite anlaminda söyledim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde mrcn06 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 302 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,409 soru

11,857,682 cevap

35,955 kullanıcı