0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (5,272 puan) tarafından
3 yasinda kizm baktim ama anlayamadm cocugunda dudak bagi olan var mi kizlar

7 Cevaplar

0 oy
(3,205 puan) tarafından
Dudak bağı hiç duymadim canım  dil bağı duymustum sadece
(5,272 puan) tarafından
Dudak bagida varmis canm
-Reklam-
0 oy
(15,709 puan) tarafından
Dudak bağı üst dudakta oluyor dil bağı dilin altındaki zar gibi bişey 
(5,272 puan) tarafından
Dilin altimda bisey yokta üst dudgaindan dis etinin arasinda bisey var o mu bilmiyorum
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bnm oğlumda vrdı 3 yaşında iken kestirdim üst dudak bağı snde de vrdır ama bebeğinde bağ vrsa onunkisi dişinin arasından gelir dişleri ayrıl olur eğer kestirmezsen kalıcı dişlerde ayrık olur hem konuşması etkilenir hemde ileride diş teli kullanmak zorunda kalır 10-15 dkkada biten bir işlem 
(5,272 puan) tarafından
Canm telefinum desteklemiyo atardm yoksa
(5,272 puan) tarafından
Cocuk cerahisine alicamda once bi saglik ocagi baksn varsa oyle goturiyim hastane uzak cunku
(7,768 puan) tarafından
Resmi çekip google resim linki al diyip link çıkaracaksn canım veya soru kısmında resm ekleme yeri var telin nasıl desteklemiyo anlamadım sağlık ocağı anlamayabilir hastane uzakta olsa evladın için gitmen gerekmez mi fizanda da değildir
(5,272 puan) tarafından
Fizanda değil orda olsa bile götürum sorun degil ama bosuna gitmiyim dedim az once saglik ocagina goturdum dudak bagiymis cocuk cerrahisine randevu aldm goturcem
(7,768 puan) tarafından
Ameliyat dersede korkma çok basit ve iz bile kalmıyor
0 oy
(402 puan) tarafından
Google yazınca resimlerde çıkıyor canım. Üst dudak ortadaki iki dişin arasından etle bağlı gibi oluyor. Görsellere bakarak net olarak anlarsın. Genelde genetik iş ama benim yüğenimde de var henüz doktora götürmedik onun için bilemiyorum etkileri ne.
(5,272 puan) tarafından
Ya baktim var gibi ama emin degilim tam olarak
(402 puan) tarafından
Onun etkisi içinde sanırım bir ölçütü var. Yine bir çocuk doktoruna gittiğinde götürebilirsin. Bir engeli yok çoksa bile ameliyatı var diye biliyorum. Konuşurken belki harfleri zor çıkarabilir. Onun içinde konuşma ve dil terapistleri var endişe etmenize gerek yok. Ama doktora danışmanızdada fayda var tabiki.
(5,272 puan) tarafından
Tamam canm tsk ederim
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Kızımda var üst dişlerin arasında oluyor şuan konuşmasını etkilemiyor üç yaşı bekliyoruz o zaman kesilecek dedi doktor 
(2,244 puan) tarafından
Ama sevk acamaz diye biliyorum
(5,272 puan) tarafından
Yok bi gotiriyim var derse oyle cocuk domtoruna gotururum hastane uzak birde hamileyim
(2,244 puan) tarafından
Aynen öyle daha iyi olur
(5,272 puan) tarafından
Tamam canm tşk ederim
(2,244 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Bende de var kızımda da var canım dudakla damak arası et oluyor benim dişlerim ayrık bu yüzden ama çok değil kizimki de ayrık çıktı Allah nasip ederse 2 3 yaşlarında kestirecegim
(5,272 puan) tarafından
Ya ben emin olamadm baği degil mi resim atsan canm bakim aynisi mi benim tel desteklemiyo yoksa ceker atardm
tarafından
Kuzum evde değilim akşam hatırlat olurmu
(5,272 puan) tarafından
Tamam canm
(5,272 puan) tarafından
Resim aticaktin canm
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Kızım da hem dudak bağı hem dil bağı var. Kestirecektik ama doktor konuşmasını etkilerse keselim çok büyük bişey değil şuanlik dedi
(5,272 puan) tarafından
Kac yasinda canm etkilemiyo mu konusmasini
(2,529 puan) tarafından
1 yaşına 4 gün önce girdi daha konuşamıyor zaten canım. Anne baba mama dede falan diyo onda da pek engellemiyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 124 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine2763 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.