0 oy
94 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından
Oğluma 1 buçuk aydır tuvalet eğitimi veriyorum başlarda herşey güzeldi ama bu son 2 haftadır hiç söylemiyor hiç altını bezlemedim pes etmedim yani ama saat başı götürüyorum ve her götürdüğümde çişini yapıyor bazen altinada kaçırıyor tabi ama hiç söylemiyor başta 1 hafta söylemedi sonra alıştı hep söyledi şimdi yine başa döndük yine söylemiyor ve hep altına ediyor ama ben yinede saat başı götürüyorum nasıl tekrar ona alistiracam söylemeyi bu arada oğlum 3 buçuk yaşında ve çiş kaka söylemeyi biliyor ama söylemek istemiyor altına yapmak istiyor sadece benim çocuğum mu böyle yoksa benim oğlum gibi olan varmi

5 Cevaplar

0 oy
(9,556 puan) tarafından
Geç kalmışsın canım artık aklı eriyor ve bunu bilerek yapıyor yani inat işin zor
(316 puan) tarafından
Hadi yaa ne yapacam şimdi peki
(9,556 puan) tarafından
Sabır canım bırak altına yapsın tepki verme üstünü de değiştirme rshstsız olsun birdaha yapmasın
(316 puan) tarafından
Tm tşk ederim
-Reklam-
0 oy
(144 puan) tarafından
Geç kalmışsınız biraz bence bilerek yapıyor artık çünkü aklı ediyordur 
(316 puan) tarafından
Aklı eriyor zaten yapma diyorum hı hı diyor yine yapıyor kizacagimi bildiği halde yine yapıyor nasıl düzelecek bu durum
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Valla 2 kızım var ilk kızım 16 aylık söyledi ve üstüne damla düşürmeden büyüdü.. 2. Kızım 24 aylıkken başladık eğitime ilk 2 ay süper damla düşürmedi. Sonra senin yazdigin gibi ayda bir başa sarıyoruz. Valla bende yildim sıkıldım tam düzene girdi derken hop başa okuduğum kadarıyla ilk 6 ay bu süreç normalmiş. Kaşları gelişmedi desem en baştan 2 ay iyi gitmezdi.. bende cikmazdayim.. seneler geçtikçe yeni yeni adetlet çıkıyor bilmiyorum valla bende tecrübeli olmama rağmen çaresiz bekliyorum 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Aynı durumdayız oğlum 3yaş 2aylık
0 oy
tarafından
Bizde bezden açtık dogum gününden sonra 2 yasina girdi ne yapacağımı hiç bilmeden sabah uyandım bez baglamadim tuvalet eğitimi videolari izlettim güzelce karşılıklı sohbet eder gibi konuştuk artik sen büyüdün bebek değilsin bez bitti altına kaçırmak yok sen çok akıllı bi çocuksun tamam anne dedi yani bu konuşmamızla tamamen bezden kurtulduk gece altını hiç ıslatmaz ilk baslarda uyandırmak istedim uyanmadı bende karışmadm gelirse kendi uyanır belki dedim ama yok yapmıyor sabah uyandığımız gibi hemen tuvalete koşuyoruz bizim kolay oldu sizinde 3 yas aslında biraz gecikmiş olabilirsiniz 3 yas cocuklwr çok inatçı olur bilerekten yaparlar öyle okumuştum ben ama her çocuk aynı değil tabi 
(316 puan) tarafından
Benimki de inatciligindan yapıyor demekki nasıl düzelecek bu peki
tarafından
Hicb8r bilgim yok canım ya sen yine Karsina alıp konuş güzel güzel anlat belki bilir

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
0 oy
4 cevap 232 göst.
0 oy
7 cevap 157 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ceyda123 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ceyda123 (42 puan) tarafından soruldu

379,174 soru