0 oy
115 göst.
Aile kategorisinde (789 puan) tarafından
Kızlar kirada olduğumuz evde 1 buçuk yıldır ödüyoruz istanbulda bitişik olduğumuz bina kentsel dönüşüme girmiş bizim binaya kolonlar bir olduğu için bizim bina da yıkılacakmis belediye 15 20 gün süre vermiş evi boşaltmak için yani ev sahibinin bize söylediği bu ama bana inandırıcı gelmiyor nedense kira miktarı biraz düşük acaba pahalıya vermek için mi böyle yapıyor 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öle birşey yaparsa sikayet edin ceza yer binadakilere sormadınmı canım kolonlar birse yıkılır binanız zarar görebilir cünkü 
(789 puan) tarafından
Evet diğer bina yıkılacak onu biliyorum ama 20 gün çok az Bi süre İstanbul gibi Bi yer ev bulmak zor kiralar ateş pahasına böyle Bi zamanda belediye 20 gün süre verir mi
tarafından
Daha kısa süre bile verebilirlerdi canım belediye senin ev bulmanı vs beklemez kendi süresini düşünür malesef
(789 puan) tarafından
Çok zor olacak ya 32 haftalık hamileyim ailemiz de yok burda eşim sürekli görevde kimse de gelemiyor kaldık ortada
-Reklam-
0 oy
(10,399 puan) tarafından
Yaziyi gormek isteyin belediyenin hasarli diye verdigi. Yani dpgruda olabilir 
(10,399 puan) tarafından
Binada oturan 3v sahibi yokmu onlara sor. Yada kiracida olur yani boyle bosey varsa onlarinda haberi vardir
(789 puan) tarafından
Ev sahibinin akrabaları öyle biaey varsa söylerler mi bilmem ama altta ki bakkal yabancı sadece ona sorucsm ama madem 15 gün bakkal hiç toplanmaya başlamamış sonuçta oda binayla bir o kafamı karıştırıyor biraz
(10,399 puan) tarafından
Sor canim yani boyle bisey varmis sizin haberiniz varmi diye
(789 puan) tarafından
Sorucam çünkü çok zor durumda kaldık hamileyim doğum geldi gelicek yalnızız burda aileler yanımızda değil eşim sürekli gorevde kaldım Bi başıma böyle
(10,399 puan) tarafından
Allah yardim etsin canim ya insallah hayirlisi olur
0 oy
tarafından
Eğer çok yakınsa zaten ister istemez hasar görüyor bizim akrabamizin bitişiğinde bina yapılırken kazı da ev baya sallandı şikayet ettiler inşaat durdu bı süre kolon zarar görürse belediye yıkar otomatikman belediyeye akıl ermiyor malesef Allah yardımcınız olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 158 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Elgo (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 26 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bhr27 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.

385,774 soru

11,534,029 cevap

35,208 kullanıcı