0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşim biz evlenmeden 2 sene önce Ankaradayım taşınmış  ve burda ailesinin dostu varmış.  Bunun kızıyla bu sayede tanisiyorlar ve eşim  bana birebir oturup konuşmadık hiç dedi. Tanışmaya gittim eşimle sadece kız  vardı  çay  ikram etmeden önce  eşime  zaten sen hep istersin sormama bile gerek yok dedi  güldü  ve bana sordu daha sonra eşim kimseye anlatmadığım ve anlatmayı sevmediği bir ev yatırımı var. Bi yerden ev muhabbeti açıldı  kız zaten senin evin yok mu Bi tane var dedi. Kız çok samimi eşime  karşı  hatta noldu sana seni bir durgun gördüm  dedi. Demek ki insan ben yokken samimiydi ben varım diye böyle durgun oldu diyo şeytan  dürtüyor.  Zoruma gitti eşime  çok güveniyorum ama benden başka  bir kızın eşimle ilgili çoğu  şeyi bilmesi çok  üzdü. Kuruntu mu yapıyorum  bilmiyorum..
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

+1 oy
(2,692 puan) tarafından
Yanında mesafeli olup detaylari bilmesi garip hakkaten valla benm mezhebime uymaz böyle seyler samimiyeti olup anlatması ben hoş karşilayacahm şeyler zaten değil. Eşin birebir oturup konuşmadık diyor kızın bilmedigi yok o nasıl oluyor onuda anlamadim
(0 puan) tarafından
Ben şey demiştim beni kendi yerine koysana hatta şöyle  düşün bir erkeğin bana böyle davrandığını ne hissederdin  dedim yorum yapmadı. Aradan zaman geçti  konuyu açtım  çünkü bitmedi konu evet empati yapınca anladım ne hissettiğini özür dilerim dedi.. içim sogumuyor o anlamış olsana durumu
(2,692 puan) tarafından
Evlendigimizle tanımaya başlıyoruz farklı huy farklı tavırla karşılaşacağız aynı evde yaşayınca iş başka oluyor çünkü
Hayat tarzina uymuyorsa zorlanirsin eğer fikir birliği var ise herkes empati ile ne yaptığını anlar. Hayatında kimler var onlara karşi nasıl bunu zamanla daha iyi bilirsin bu kadar detayı nasıl biliyor o kız benm kafamada takılır dururdu bunu öğrenmeden de içim rahat durmaz oturup sohbetli etmiş yoksa birinden mi duymuş vs
(0 puan) tarafından
Birinden duysa diye düşünelim bu kız eşime çay istermisin bile sormaya gerek duymadığını ve sen zaten içersin diyip gülmesi bu ne samimilik diyor insan
(2,692 puan) tarafından
Ya baya samimiler zaten bana göre seni üzmemek için yüzeysel diyorum ama bu arkadaşlık mi acaba.
(0 puan) tarafından
Gönül ilişkisi yok eminim ama arkadaş olarak fazla samimiler belki kadında vardır bilemem ama eşimde yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence gayet samimiymisler eşin atmış biraz bariz gayet kanka gibiler kadın yoksa durduk yere samimi olmadığı bir insana böyle smami sözler etmez 
(0 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum  ve ağırıma  gidiyor
tarafından
Eğer sen normalde eşini kıskanan biriysen eşin çekinip söylememiş olabilir ben mesela kıskancım eşim o tür şeyleri bana anlatmaz bende sormam
(0 puan) tarafından
Eşim bana sonradan aramızda Bi sorun yaşamamak için bazı şeyleri anlatır bu kıza da toplu ortamda denk gelip oturuyorduk ama birebir oturmadık  beni eve cagiriyordu  ama hiç gitmedim  eşi  evde yokken dedi ve eşinden kız boşunali  4 ay mı ne olmuş çok tehlikeli şuan benim gozumde
tarafından
Evet haklısın bunu eşinle konuştun mu bana ne dedin kadın ne konuştu de
(0 puan) tarafından
Tamam canım  teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 370 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 599 göst.
4 Ekim 2022 Aile kategorisinde sevgiml (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,558 göst.
0 oy
10 cevap 299 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu

380,202 soru

11,382,557 cevap

34,882 kullanıcı

...