0 oy
168 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından

Kizlar 22 gun once sezeryan dogum yaptim tuplerimi baglattim sorum su tuplerin kendiliginden acilma sansi varmi korunmama gerek varmi bu konuda cok endiseliyim esimde diyor korunucaksak niye okadar para verdim baglattik diyor :D

16 Cevaplar

+1 oy
(1,217 puan) tarafından
Arkadaşımın tüplerini bağlamışlar Ben ameliyat videosunu izledim tüpü bildiğin kesmişler ortadan yani oradan yumurtanın geçme ihtimali yok eğer seninki de öyle yaptılarsa zannetmiyorum hamile kalacağını
-Reklam-
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Binde bir bu sekilde hamile kalan var yani dikkat edin
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Bnde surda beklim 
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Ayyy çok iyi yaaaaa :D
0 oy
tarafından
İmkansz Gibi birşey oda olursa secilms kisisn demk :) bnce gerek yok korunmya kaç çocukta bagltn bnmde bir tane kizm var bidaha istemiyoruz ama olursa yanlskla falan bagltrm 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bende ikincide bağlayacam insAllah hamiş kalmazsin
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Canım kaçıncı çocuktan sonra baglattin merak ettim 
(17 puan) tarafından
3cu cocuk kuzum
0 oy
(6,209 puan) tarafından
Tüpleri bağlatmak sanki caiz değildi diyebiliyorum yanlış da biliyor olabilirim bir araştırmak lazım Sanırsam yaşınız da büyük Çünkü öyle genç yaşta bağlamıyorlar
(32 puan) tarafından
Burda iste yeterki bağlatmayı yaş cocuk sayısı hiç bakmıyor Dr etrafımda 2 çocukla 20 li yaşlarda çok var bağlatan
tarafından
Canım bu doktora da bağlı.  Ben 26 yaşı da bağlattim.  Doktorum evet çok dedi yasin genç ama bana bıraktı
 . Bi arkadaşım da aynı yastayız onun doktoru başlamamış.

Post sahibi değilim ama cevap vereyim. Evet haklısın günah. Ama benim artık ne hamilelik kaldıracak psikolojim var ne de gücüm.1 düşük yaşadım ardından 3 tane. Yeter artık Allah olmayanlara versin. Rabbım affetsin
(17 puan) tarafından
31 yasindayim canim 3cu cocuga kazayla hamile kaldim cok zor bir hamilelik yasadim dr sezeryanin riskli falan dedi mecbur baglattim
0 oy
(119,247 puan) tarafından
bu yaz bende baglancaktim ama olmadi beee korunmadan yola devam edin
(17 puan) tarafından
Sagolasin tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Yani canm ne diyimki bilemedim:)) inşallah olmaz. Ben korunmuyorum  anam azcık tadını alak napak yani,)))))

Yani bizde yanlış olmaz olursa da yanlislikla:))))

Kız Allahb korusun şaka biyana. Ben başlattım ama artık Allah veresi geldiyse o da tutmaz ama en azından önlem aldim derim. Ben de korkuyoru. Ama şimdi başka türlü korunacaksak  niye baglatalim ki..

Rabbım olmayanlara versin inşallah isteyenlere versin. Bizim de evlatlarımıza can sağlık versin onları büyütüp adam edersek yeter 
(17 puan) tarafından
Amin canim insallah sagolasin tesekkur ederim
0 oy
(26 puan) tarafından
Canım kuzenim sağlıkçı evet ihtimal var ama %1 yani yok gibi bir şey ve bu durum çok nadir görülürmüş. Bende bağlatmayı düşünürken sormuştum. Sanmıyorum hamile kalacağını açtırdığında bile tüp bebek yöntemiyle hamile kalma şansın var.
(17 puan) tarafından
Sagolasin tesekkur ederim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ablam bağlattı hic sorun yasamadi. Cok cok küçuk bir ihtimal hamile kalinmasi yani baska bir seyle korunmaya hic gerek yok 
(17 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(7,704 puan) tarafından

Baglatmaktaki amaç o zaten :D

Ams onla bile hamile kalan var:ermm:

(17 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(954 puan) tarafından
Milyonda bir ihtimal var yapacak bir şey yok olacağı varsa olur ama sanmam ben
(17 puan) tarafından
Kismet artik tesekkur ederim
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Biri bağlatmiş 4 çocuğu vardı ama hamile kalmış 

5nci olmuştu :)))
(17 puan) tarafından
Hadi yaa isimiz sansa kaldi desene :)
0 oy
(3,651 puan) tarafından
Annem sağlığı tehlikede olduğu için bağlantı mecburen. Açılma olmadı, %99 koruma. Tekrar açtırmak isteseniz de açılma olmaz.
(17 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 336 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,666 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 318 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,345 cevap

34,818 kullanıcı

...