0 oy
198 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (41 puan) tarafından
Merhaba çok üzülerek yazıyorum. Ananemi çok severim küçüklüğümden beri yanında büyüdüm anne derim ona. Geçen ay kan verdi değerleri yüksekti araştırma yapıldı detaylı bugün sonucu aldı. Lösemi başlangıcı demişler. Annem yanında gitmişti ananeme  söylememisler duysa çok panik yapar panik atak kendisi. Bende yeni duydum ayaklarım tutmuyor çok korkuyorum hiç beklemiyordum ama başlangıcı demişler nasil olur bilmiyorum çevresinde felan iyileşen var mi nasil bir hastalık yorumunuza ihtiyacım var

5 Cevaplar

0 oy
(10,880 puan) tarafından
Ben iyileştim. Bana da baslangıc demişlerdi. 6 ay sonra bitti. Sonra aralıklarla kontrollerim oldu. Atlatalı 4 yada 5 seneyi gecti sanırım. 
(368 puan) tarafından
Nasıl yani bu doktorlar niye herbıri bırsey diyor ya
(10,880 puan) tarafından
Aa ne sacmalık. Akıllı ilacta aynı ama bildigim kadarıyla yan etkisi daha az
(41 puan) tarafından
Bizde anlamadık biri ayrı bisey diyor diğeri ayrı
(10,880 puan) tarafından
Canım bir profa mı gösterseniz acaba.
(41 puan) tarafından
Alcaz raporları kuzum başka doktorlara da göstercez
-Reklam-
0 oy
(497 puan) tarafından
gorumcemin oğlu beş yaşındayken yakalanmıştı şuan 27 yaşında koca delikanlı adam oldu rabbim şifasını versin inşallah 
(41 puan) tarafından
İnşallah canım amin
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Rabbim şifa versin insallh cok gecmis olsun
(41 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Ben ıyılestım canim nakıle gerek kalmadı son dk kendiliğinden ıyıye yöneldi 6 sene oldu atlatalı 6 ay tedavı surdu
tarafından
farkettıgımızde 3 hafta olmustu  hemen hemen vucuduma yayılmaya baslayalı kemoterapı aldım 6 ay hastanede yattım ılk kürde durdu üreme sonrakiler pekıstırme tedavısıydı
(41 puan) tarafından
İnşallah bizde iyi sonuçlar ile çıkarız
tarafından
Insallah canım zor ama sabır ısteyen  bır donem sız ya unda guclu durun sızı uzgun görurse bıter moral en onemlı ılac unutma
(368 puan) tarafından
Belirtiler neydi Cook geçmiş olsun
tarafından
Teşhis konulmadan bir hafta öncesi basladı sıkıntılarım Nisan ayı oldugu ıcın mevsim gecusı grip sandım ben genclıgın verdıgı umursamamazlıkta var 1 hafta aılem hastaneye gıdelım dedı ınat ettim gıtmedım ilk belırtı halsızlıktı gun gun arttı yarım ıyılesırım derken gun gun eridim ıstahsızlık ve halıyle bas donmesı vardı en son gun wc ye gitmek ıcın kalktım yere dustum hıc ama hıc halim yoktu yarı baygın gıbı emekleyerek annemın destrgıyle zor gittim snra annem babamı aradı hemen hastaneye gıttık kan vs alındı ıste o ara lavaboya gideyim dedim 1 hafta hıc kalkmadan yattım nerdeyse aynaya falan bakmamıştım elımı yıkamak ıcın kafamı bır kaldırdım bıldıgın korkup sıcradım ayna karsısında kndımden korktum dudaklarım bıle dumduz sapsarıydı asla pembeli yada renk kalmamıstu yuzumde sonrası malum onkoloji hastanesine gonderıldım ordada testler vs ertesı gun lösemi oldugumu ogrendım
0 oy
tarafından
Kaç yasnda canm 
(41 puan) tarafından
60 canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
25 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 516 göst.
5 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 455 göst.
6 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu

379,297 soru

11,353,418 cevap

34,824 kullanıcı

...