0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Bu nasıl bir kulluktur, tüylerim diken diken oldu. Allah böyle insanları ıslah eylesin. İnşallah Rabbim yanlarına birakmaz

13 Cevaplar

+2 oy
(909 puan) tarafından
Bu iş yine siyaset işi her ki seçim yaklaşınca bu tür oyunlar tezgahlanıyor. Yoksa insanın aklı tutulsun ki böyle birşey yapmaya. Ne cesaret birde video çek at. Allahım sen büyüksün kötünün şerrinden koru bizleri
(2,014 puan) tarafından
Ne tesadüfki dün öldürülen 1 çocuk babası müzisyen adamın katilleri hakkında tek bir konuşma yapmayan içişleri bakanı, bugün bu olay için twitler atıyor. Bu ülkede elini kolunu sallayan herkes birini öldürüyor sokağa çıktığında birinin sana sinirlenip öldürmesi an meselesi. İçişleri bakanı ortalıkta yok. Ama bu konu olunca hemen duyar kasma peşinde. Bal gibide siyasi oyun
(6,235 puan) tarafından
Yani diyorsun ki İnsanın aklı tutulsun böyle bir şey yapmaya falan da bunu yaptıranın da yani nasıl bir amaçla yapacak ki çok saçmalıyorsunuz yani elinizden gelse tamam mı burada kocalarıyla kaynanalarıyla sorunlar olan insanlara dahi siyasete bağlayacaksınız
(2,291 puan) tarafından
Ay şaka ya gercekten antalyada da cocuk kurani tekmelemsti vlla bende sevmem de akp yi nerden ne cikarcabizi da sasirdiniz artk
(2,291 puan) tarafından
Koca kaynana isini de siyasete baglayialim cidden :D bir dk buldum ekonomi cok kotu o yuzden insanlar boşanıyor hukumet istifaa hahshah
(6,235 puan) tarafından
Hshsjdjsj vallaha öyle ya herseyde siyaset
-Reklam-
0 oy
tarafından
Napmisla yine ya pislikler
(111 puan) tarafından
Haberlerden bak bir canım
0 oy
tarafından
Görmedim artık görmek istemiyorum.

Allah'ın kelamına saygısızlık yapan hiç kimseye tahammülüm yok...
(111 puan) tarafından
Bende kötü oldum sizinle paylaşmak istedim
0 oy
tarafından
Ne yapmışlar 
0 oy
tarafından
Ne olmuş ki        
0 oy
(1,995 puan) tarafından
ne yaptığını da bi yazsanız 

keşke 
(2,291 puan) tarafından
Raki icerken kurani yirtip sayfalarını yakmislar
(1,995 puan) tarafından
rakı şişesi g*tlerine girer inş
0 oy
tarafından
Görmedim ama Allah ıslah etsin. Böyle insanlar aslında yatıp kalkıp dua edenlere dua etmesi lazım.bu dünya dönüyorsa inan ki dua edenlerin kur an okuyanların hürmetine dönüyor..

Ben anlamıyorum ya ! Ben okuyacağım zaman bile dikkatlice tutup alıyorum aman düşmesi diyorum tüylerim 8rperiyor. Bu insanlarda artık gözüne gönlüne perde inmiş. Yoksa ne sözle ne de hareketle saygısızlık yapamazlar. Rabbım artık onların cezasını cehennemde hazırlıyor. Böyle insanlar için iyiki cehennem var
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Yakalandı serefsizlerr
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah ıslah etsin 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Pislikler yaa  
0 oy
(3,057 puan) tarafından
İzmir de yaşıyorum herşeyiyle beğeniyorum ama bir tek insanoğlunu sevemedim her pislik var burdada gerçi heruerde var da Allahım sorsun onlara mezarında bile rahat olamasınlar
0 oy
(13,367 puan) tarafından
Bugünde başkaları adına utandık çok şükür içiyorsunuz şu zıkkımı ağzınızla için olsun bitsin ne hayasız ne saygısız insanlar var 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Allah kahretsin onları ya

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 779 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 223 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde filizzz (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Princess_s mother (594 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 534 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde .SU. (5,013 puan) tarafından soruldu

381,476 soru

11,421,065 cevap

34,976 kullanıcı

...