0 oy
103 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Merhaba, Arkadaşlar bende arzum okka türk kahvesi Makinesi var ama kahve delisi olduğum için kendime bir de diğer kahveler için bir makine almak istiyorum. Kullanan var mı? Hangi model kullanıyorsunuz? Kapsüllü kahverler neler oluyor? İçlerinde şeker ve süt tozu varsa istemiyorum. Bunların olmadığı kahve çeşitlerini neyle yapıyorsunuz? 

5 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından
Bende surda bekleyeyim. Bu ara gözüm Philips kahve makinesine gidiyor. Kullanan varsa okurum :)
(2,746 puan) tarafından
Offf sorma şu büyük ekranlı olanı mı diyorsun sende ? Valla almak için cam atıyorum o kadar güzel ki
-Reklam-
0 oy
(3,854 puan) tarafından

image

biz de philipsin bu makinesi var , biz de ailecek kahvekoligiz   :) yeni aldik makineyi , cok memnunum . kapsullu alma sakın , kapsuller pahali oluyor
(1,160 puan) tarafından
Heh işte dediğim bundan. Almaya niyetim var ama çok kararsizim. O kadar çeşidi var hangisi kafam karışıyor. Ekstra eşim böyle şeylere karşı çok kafein almama izin vermiyor :D
(3,854 puan) tarafından
bir de onlarca kahve çesidi var yok kenya yok bilmem ne  her markanin da tadi farkli :) biz de alali 1 ayi biraz gecmis yapa yapa keşfediyoruz
(1,845 puan) tarafından
Mesela hangi kahve çeşitlerini yapabiliyorsun ? Latte , mocha falan mı? Kahve ürünlerini nerden alıyorsun ? Bende alıcam araştırıyorum sürekli .
(3,854 puan) tarafından
espresso, americano ,cappucino ,latte bir suru kahve yapilabiliyor . bu kahvelerde de istedigin ayari yapabiliyorsun ayrica. mocha yokmus ama   , tchibodan almistik kahve o bitince migrosa bi kahve gelmisti fiyati uygundu kahve cekirdeginin onu aldik  caffe milano diye bi markaydi . starbucks i merak ediyorum ama  o da digerlerine nazaran cok pahali
(1,845 puan) tarafından
Ya çok sevdim ne güzel istediğin gibi yap yap iç :)) umarım en yakın zamanda bende alırım :)) Starbucks pahalı ama gerçekten çok lezzetli .
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Ben de de arzum okka var yanına bir de fakirin filtre kahve makinesini aldım o şekilde bana gayet yetiyor 
0 oy
tarafından

Cezve var bende olur mu :D

0 oy
(3,830 puan) tarafından

Benim kullandıklarım bunlar. Bende kahve delisiyim filtre kahve türk kahvesi ve Nescafenin makinesi var 

image

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 165 göst.
16 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 130 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Heliin6561 (81 puan) tarafından soruldu

379,217 soru

11,351,720 cevap

34,822 kullanıcı

...