0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (3,419 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar kızım 25 aylık olcak menenjit aşısı yaptircam bu aylarda yaptıran nasıl planlama yapıldı 

3 Cevaplar

0 oy
(2,745 puan) tarafından
Bende burda beklyiim kızım 6 aylık oldu ne zaman yapılıyor yan etkileri var mı varsa nedir hiç bilmiyorum
(7,157 puan) tarafından
Bize 7 aylık yaptır dedi doktor
-Reklam-
0 oy
(1,893 puan) tarafından
1 yaş da 13. Ayda yani öbür aşıları bitsin diye bekledim tek doz nimenrix yatpirdim yeterli içerigi belli olmayan aşıları yaptırmaya niyetim yok bebeğe yazık 
(3,419 puan) tarafından
Devletdeki doktor iki doz mu dedi tam hatırlamıyorum bende kararsız kaldım şimdi doktor işimizde yok hangisi iyi bende bilmiyorum valla kafam karıştı
(1,893 puan) tarafından
Her doktor farklı söylüyor benim düşüncem tek doz eczacımiz ve çevremdeki arkadaşlarim ebemiz de tek doz yeterli dedi o yüzden lincleyenler gelir Şimdi Eczacı ve ebe karar veremez diye söylediğim gibi benim düşüncem tamamen bir arkadaşim hiç yaptırmadı mesela ne rotavirüs nede menenjit onun tercihi
(3,419 puan) tarafından
Saygı duyarım tabiki düşüncene canm ben rotovirus yaptırdım kızıma geçen ay da rotoviruse yakalandı çok şükür hafif atlattı belkide asi sayesinde menenjit de yaptırmak istiyorum Allah korusun bişey olsa ömür boyu vicdan azabı cekecem imkan varken yaptırmadım die
(1,893 puan) tarafından
Tabiki de sağlıkla büyütün yavrunuzu inşallah geçmiş olsun rotavirüs ucuz atlatmış
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Onayda yaparlarmı bilmiyorum 1 yas olmada 1. Ci 1. Den 2 ay sonra 2. Si. Sonra 1 sene sonra 4. Yü hatırlayamadım 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 248 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 626 göst.
28 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 902 göst.

397,100 soru

11,877,136 cevap

35,992 kullanıcı

...