0 oy
837 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Son olaylara denk geldiniz mi bilmem.cok TV izlemem ama denk geldim 2 farklı aile ki annede Melisa biri fuhus batagında bebegı öldürülüyor.diğeri bebek düştü diyor ölüyor . 

Kaç gündür uyuyamıyorum aklımı oynatıcam sanırım düşecek korkusu sardı beni.

İzlememek en iyisi ama annem sagolsun.of

18 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Dengesiz insanlar ya kurban olsunlar sabilerin tırnağına 

(9,247 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(3,880 puan) tarafından
Yalan söylüyor zaten ikisi de düştü diye. Allaj korusun içini ferah tut. Korkun gecene kadar istersen yere yatal yap ben baska yerde kalınxxa öyle yapıyorum 
(9,247 puan) tarafından
Yere yatırdım zaten gece boyunca kalkıp kalkıp baktım
0 oy
(12,494 puan) tarafından
O dondurucuda bulunan çocuk günlerce aklımdan çıkmadı durup durup ağladım zavallı yavrum 

Diğerini de biraz izledim fazla bakamadım ama onda da var bİ bo.klar 
(9,247 puan) tarafından
Manıtası varmıs kadının kesın cocugu dövdü
(12,494 puan) tarafından
Evet apar topar almanyaya kaçmış
Çıkarır Müge onu da ortaya
(6,441 puan) tarafından
Müge dedi zaten burda tutuklanacaksın diye kaçtın dedi görmüo musun anneside Türkiye'yi karalıo müge nasıl kızdı
(12,494 puan) tarafından
Hepsini izleyemedim ben sabah bakacam inşallah
0 oy
(6,184 puan) tarafından
İzlemiyorum artık o çocuklara çok üzülüyorum içim parçalanıyor kaldirmiyo psikolojim valla ne hayatlar var diyorum 
(2,291 puan) tarafından
Cocuklara üzülmeyin melek oluyorlar bu dünyanın pisliginden kurtuluyolar
(6,184 puan) tarafından
Geriye pislikler kaliyo ama keşke masumlar yaşa sa da pislikler geberip gitse
(12,494 puan) tarafından
Melek oluyorlar evet ama işkence çekerek ;(
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Bende deli oldum o olaylara elime verseler ikisinide parcalicam okadar sinir Etiler yalandan ağlıyor bide yavrusunun cenazesine bile gitmemiş pislik 
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Nolmus o olayi hep burda yaziyolar bana anlatir misin 
(9,247 puan) tarafından
Hangisi son olan olay kadın ewlı ama baslasından hamile.ayrılmıslar ayrı yasıyorlsr .3 ve 2 yasında kızları var 3 yasındaki düştü diyor bişeyi yoktu komsularda gördü diyor ama gören yk
(2,291 puan) tarafından
Derin dondurucuya konani merak ettim
(9,247 puan) tarafından
Anne baba bosanmos kızında lise arkadssındemiş gel beraber yasayalım o ara da sevgılısı cıkmıs gelmıs arkadasın fuhus yapacaksın demiş cocukları almıs elinden gunlık 5 bin TL kazanırsa cocukları saatlik göstermişler artık para kazanamayınca hıc göstermişler küçüğünü bakıcıya vermişler buyugubu öldğrmüşler
(2,291 puan) tarafından
Ay tövbe yarabbi ya
0 oy
(4,426 puan) tarafından
O çocuk ne yazık ki çok kötü darp edilmiş =( babaannesi görmüş cenazesini çocuğun bebeklerin bu şiddete maruz kalmasi beni kahrediyor 
0 oy
(1,756 puan) tarafından
Ve ölen iki bebekte 3 yaşında ne suçları vardı o sabilerin
(1,756 puan) tarafından
Evet ya
(484 puan) tarafından
Rabbim çocuklarımızı korusun gerçekten sırf bu pislik insanlar yuzuden bir tane cocuk yeterli diyorum daha da düşünmüyorum onu iyi insan olarak yetistirmek kötülüklerden korumaktan baska bi amacim yok dünyada
(1,756 puan) tarafından
Bende hamileyim diyorum Allahım biz göreceğimizi gördük. Dünya gittikçe pislikleşiyor bize bir şey olsa onlar ne yapar diyorum.
(484 puan) tarafından
Rabbim iyi insanlarla karsilastir acisini gösterme diye dilimde hep insallah kabul eder
(1,756 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,682 puan) tarafından
Hayır herşeyi geçtim maadem o yolun yolcusu kadınsın niye doğruyon yada bakamayacaksan o çocukları niye babaya birakmio anlamıyorum yapmasınlar bebek ya niye ben çocuklara oluyor 
(9,247 puan) tarafından
Düştüm diyo o yola
(1,682 puan) tarafından
Düşmesin cnm o yolun yol olmadığını bilmiyor mu hadi o onun hayatını zerre umrumda değil ama bari o çocukları niye yanında götürüyor elin adamına bırakacak kadar güvenip niye çocuğun babasına güvenmiyor devir öyle devir ki Allah yavrumuzu korusun adam o kızların altını değiştiriyor banyoda yıkıyor belki yanında yatırıyor tövbe yarabbim ne deyim ki
(9,247 puan) tarafından
Ne kadar yanlış düşünce düşmesin nedir olayı dinlemedin cok belli zorla tutulmus. Kapatılmıs cocukları çalınmıs.sanki alın beni o rrspu olcsm demiş.yapma Allah askına ön yargılısın .keyfi değil yani anladın mı
(1,682 puan) tarafından
Sen hangi olayı Dion şuan ki mi yoksa geçen hafta ölen küçük kız mı buzlukta bulundu ya o mu
(9,247 puan) tarafından
Evet onu diyorum
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Bu günkü o kadinin anlattiği uyduruk kaza olayi çok saçma. Sanki eletrikli scooter kullaniyorda çocuk düştü 2 metre sürüklendi diyor. Akli olan ona inanmaz. Belliki yaşadiğı adam vurdu çocuğun kafasina. 
(9,247 puan) tarafından
Benim kuzen bisikletten düştü kolu sıyrıldı 2 metre sürüklenen cocuk ta bişey yokmus
0 oy
(17,787 puan) tarafından
Bende ali sayan havva sayan olayını aşamıyorum aşamıycam çok ağladm çok üzüldm inşallah geberir o pislik
(9,247 puan) tarafından
O neydi
(17,787 puan) tarafından
Duymadınmı sen canım annesinin boğazını kesti kafasını balkondan attı uyuşturucu bağımlısı itttr
(9,247 puan) tarafından
Ay duymam mı  adlarını bilmiyordum benim beyinsizz bir kız arkadaşım onun sansürsüz videosunu attı bana bu neymıs dedim izledim bide sanki oyuncak bebek kafası elindeki teli fırlatmısıö en son
(17,787 puan) tarafından
Bende arkadaştan istedm kız uyardı izleme filan diye dedm en fazla nolcak çıkamıyorum etkisinden aha kanım çekildi
(9,247 puan) tarafından
Cekıp yayanın Allah cezasını versin
0 oy
tarafından
Evet bende izliyorum.iki olayda Gaziantepte olmuş,iki olayda da abla ölmüş küçük kız kardeş yaşıyor.yani tesadüfün böylesi diyor insan.
0 oy
tarafından
Bnde ixliyorm müge anlıyo ağla ağla öldüm 
0 oy
tarafından
Almanya ya kaçan kadını elime terlik alıp agzina  vura vura iyice Bi dövesim geldi 
(9,247 puan) tarafından
Onda bişey cıkıcak
0 oy
(99 puan) tarafından
Düştü öldü diyen hangi konu
(9,247 puan) tarafından
2 gündür var
0 oy
(288 puan) tarafından
Canım senin eşin de evde yok bebeğin sorumluluğu tamamen sende birazda o yüzden bu kadar korkuyorsun ben hep diyorum cok tedirginim hem Rabbimin hem eşimin emaneti bebegim diye seni de anlıyorum tek başına çocuk bakınca daha zor ve daha tedirgin oluyorsun bol bol dua oku Rabbim korusun yavrularımızı 
(9,247 puan) tarafından
Sanırım ondan saat 1 30 olmus ben hala bebe kontrolundeyim
(288 puan) tarafından
Allah korusun acılarını göstermesin Rabbim
0 oy
(6,671 puan) tarafından
He ya 2 Side aynı şehir 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ecel bir kuzum, Rabbim esirgesin hepimizin yavrusunu. Ben de balkondan bencereden çok korkuyorum 
(9,247 puan) tarafından
Okadar hızlıkı bebekler anında oluyor hersey
(5,492 puan) tarafından
İzledin mi, olay muhtemelen düşme değil, kadını bulup boğasım geldi
(9,247 puan) tarafından
Yok izlemedim bugün ne oldu ki
(5,492 puan) tarafından
Kapı önü dimdik yokuş ordan düşse her yeri kırılır çocuğun. Ve 3 kişi bağlandı kadının çocuğu yere atarak sokakta dövdüğünü anlattı. Hastaneden biri daha aradı yoğun bakımda babası varmış, kadının sevgisinin ablası demiş, kulağından kan geldiği için dün de kbb ye görüşmüştük bu gün de scooter dan düştü . Kadının sevgilisi de scooter ı ve ölen bebeğin montunu eski karısına, çocuklarına hesiye olarak göndermiş. Yani olaylar karışık. Düşme değil belli
(9,247 puan) tarafından
Ewet bence kadın vurdu öldü.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 343 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aytencelik (4,275 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 266 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 386 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu