0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (1,773 puan) tarafından
En yakın arkadaşımın düğünü var kuzenimin düğünü var biz baya uzaktayız. Eşim gitmeme izinde vermiyor. Bu gurbette olmak ne kadar zormuş. Arkadaş yok kimse yok memleketimde ki herşeyden mahrum bir şekilde sıkıldım bu durumdan.

13 Cevaplar

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Gidebilme şansın yok mu hem kafayi dinlerdin 
(1,773 puan) tarafından
Ah keşke gidebilsem bu konuda eşim hemen trip atıyor sanki kendini bırakıp gidecekmişim gibi davranıyor memlekete gitsem falan deyince o yüzden konusunu bile açamıyorum artık
-Reklam-
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Aman bu adamlar da kus besliyo sanki neyine izin vermiyolarsa gerci onlar da haklı bi yerde ortalik ** kopuk hep bilemedim 
(1,773 puan) tarafından
Başıma bir iş gelir diye hemde masraflı olur diye
0 oy
(301 puan) tarafından
Ah senmi benmi ablalarim anneme oturmaya gittikçe içim gidiyor şoyle olamiycam diye :(
(1,773 puan) tarafından
Bende öyle herkes birbirine gidiyor ben sabahtan akşama kadar her gün evin içinde ara sıra dışarı çıkıp yürüyüş yapıyorum ama insan iki konuşacak insan arıyor
0 oy
tarafından
Kaç saat uzaklıktaki bende gurbtteyim valla simdi ki evlenecek olanlara tek nasihatim sakın gurbete gelin gitme 
(1,773 puan) tarafından
Ah keşke 3 saat olsa. O zaman gönderirdi eşim memlekete.
tarafından
Esinde haklı bi yandan canim hele çocuk varsa çok zor olur 17 saat ben 2 3 aya bir giderim onda bile kızım hiç durmuyor sürekli agliyo yolda
(1,773 puan) tarafından
Yok hamileyim ilk bebiş.
tarafından
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım bebis doğunca emin ol sen istemeyeceksin gitmek inan çok yorucu oluyor çünkü haftaya gidecem ama kara kara düşünüyorum şimdiden
(1,773 puan) tarafından
Arabayla gidip geliyoruz otobüse binmek zor olur çocukla Allah kolaylık versin
0 oy
(5,507 puan) tarafından
Eşim geçen gün başka yere taşınalım dedi. Oturdum ağladım. Şimdi annemle yakınız haftada en az 2 defa gidiyorum uzağa gidemem ben. Neyseki vazgeçti:)) oda uzaklarda yapamaz 
(5,507 puan) tarafından
Cok zor dusuncesi bile aglatti beni
(1,773 puan) tarafından
Evet hasta oluyorsun eşin işe nöbete gidiyor yanında kimse yok. Korkuyorum eşim nobetteyken doğumum başlar diye.
(5,507 puan) tarafından
Korkma canım hemen öyle bebek düşmüyor. Sanci başlayınca fark edersin yavaş yavaş gelecek o zaman eşini ararsın gelir. Korkulacak bisey yok. Yanı hemen oluo biten bisey değil
Bende ilk gebelogimde korkardım eşim evde yokken doğum yapacağım diye hatta başlarsa komsum hemşire direk oraya koşuyorum koridorda bebek doguyomus falan :) öyle olmuyor canim
(1,773 puan) tarafından
Ay inşallah bakalım sağlıkla gelsin:) güldürdün beni
(5,507 puan) tarafından
Amin cnm ♥️☺️
0 oy
(2,556 puan) tarafından

Kanayan yaram evliligin en zor yani:'(

(1,773 puan) tarafından
Sen nerelisin nerede yaşıyorsun?
(2,556 puan) tarafından
Bursaliyim Ankara diye igrenc biyere geldim ☹️ sen
(1,773 puan) tarafından
Çok uzak değilmiş
0 oy
tarafından
Çok zor olur gerçekten birde annene falan gidemezsin insanın morali bozulur
(1,773 puan) tarafından
Annem ,arkadaşlarım göremiyorum. Hasta oluyorum eşim ise nöbete gidiyor kimse yok çok kötü bir durum
tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(1,773 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(7,121 puan) tarafından
İlk 2 yıl işkence e yil ohhh dünya varmış 4 iyiki uzağım 5 kafam rahat 7 bukadar dinlenmek yeter keşke orda olsam :) 
(1,773 puan) tarafından
Valla üniversite okurken iki aya bir giderdim bu kadar zoruma gitmezdi ama şimdi eziyet resmen
0 oy
tarafından
Ay ne alaka durumunuz kötümüde izin vermiyor esir mi almış seni 
(1,773 puan) tarafından
Hem yol uzun bir şey başıma gelir diye hemde git gel bin lirayı geçiyor
0 oy
(359 puan) tarafından
Nerde oturuyorsunuz
(1,773 puan) tarafından
Tekirdağ Kahramanmaraşliyim
0 oy
(2,697 puan) tarafından
Valla bende uzaktayım herşeye gidemiyorum uzun süre de bı yerde kalamiyorum yollarda masraflı az gitsen:))

Eşimle gidip eşimle geliyorum bazen kendimde gittim aileme 20 gün filan ama herşeye gidemiyorum öyle.
(1,773 puan) tarafından
Yılda bir kere gidiyoruz:(
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Gurbette alakası yok tamemne kocanla alakalı. Bende gurbetteyim valiz sırtımda gezerim düğün sünnet vsvs
(1,773 puan) tarafından
Ama nerelisin nerede yaşıyorsun?
(9,247 puan) tarafından
Giresun .. Kırklareli'nde yasıyorduk grcici görevle tekırdagda geçtik. Benim yolumda 12 saatin üzerinde .. ewlenene kadar İstanbul'dayım sıkıldım gidicem dedikten sonra zırt pırt istanbuldaydım.
0 oy
(6,241 puan) tarafından

Benim De ailem Çerkezköy de ben Erzurum :ermm: oyy oyyy

(1,773 puan) tarafından
Bende merkezindeyim

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 363 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 583 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu