0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

31 haftalik hamileyim iki gündür bebegimin hareketi bana ağrı yapıyor nasıl anlatacağımida bilmiyorum:D sağdan sola veya yukarıdan aşağıya sanki bıçak var elinde karnimi çiziyor çok kötü ağrıdı ya ilk defa oldu böyle sizinde oldu mu hiç biraz saçma oldu da işte idare edin :D

5 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Aayyy olmaz mı deliyordu karnımı üçüde ama ilk kizim çoook fenaydı dirseğini bir dayardı karnıma bir yukarı bir aşağı bir yukarı bir aşağı o biter ayağını dayar saga8sola saga sola üfff hatırlayınca bile canım acıdı "D hsjsjsksjshs 
tarafından
Kiz dirseği mi o öyle dokundum anlamadim neresiyle yaptığını:)))) gerçekten çok acıdı ya bi yandan da korktum biseymi karnımın altindan geçti diye :))
(4,426 puan) tarafından
Büyük ihtimal dirsegidir canım ")
tarafından
:))) olabilir çünkü bıçak gibi keskin dirsek yeride kemiğinden baskı yapıyordur minnoş
-Reklam-
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Yeri daraldı annesi olacak o kadar (⁠✷⁠‿⁠✷⁠)
tarafından
:))) galiba çekeceğiz qrtik
0 oy
tarafından
Bazen hareketleri öyle ağrı yapardı ki midem bulanırdı aşırı ağrıdan karnımı yırtıp çıkacak sanki öyle gererdi kendini
tarafından
:))) aynen ya çok ağrı olduğu zman midem bulanıyor
0 oy
tarafından
Benim oğlumda dayardı ayağı molumu anlamazdim tam göğsümün ordan nefes alamazdim agridan bir iki elimle pıtpıt dokunurdum çekilirdi :D bide sanki eliyle karnımın içini cırar gibi acıyordu 
tarafından
Benimde oyle gogsumun altına öyle baskı yapiyorki nefes8m kesiliyor bazen put pit yapıyorum gitmiyor keyfine göre takılıyor bide bu anlattığım oluyor içerden sanki bıçak var elinde karnımı kesiyor gibi :))
tarafından
Kız iste o bendede vardi yerleri daraliyor ondan galiba :D
tarafından
:)))))) galiba ondan sqgol canım yorumun için
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Ben de eşime diyorum sürekli sanki tırnaklarıyla çizik atıyor karnıma diye. Gülüyor bana. Abarttığımı düşünüyor kesin :) 
tarafından
:)))) aynen ya sabah aklıma o geldi zaten acaba tırnağı mj diye :))
(8,961 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum valla seni. Bazen acabaa daralıyo mu diye düşünüp üzüldüğüm de oluyor :(
tarafından
Yok canim ya üzülme öyle onlarda kendine göre yeri vardır onlar geliştikçe karnımız büyüyor zaten :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 380 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,731 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 429 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 143 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 214 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,401 soru

11,389,786 cevap

34,897 kullanıcı

...