0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar alabilirmiyiz karta aktarilmamis daha

image

12 Cevaplar

0 oy
(802 puan) tarafından
banada boyle geldi yarin altarilcakmis
-Reklam-
0 oy
(262 puan) tarafından
Kızlar nasıl başvuru yapıyorsunuz destek parası almak için şartı nedir
(2,687 puan) tarafından
E devlet uzerinden aile destek yaz cikar canim bilgilerini aliyor elektrk su aboneligi soruyor geneli uzerinde mali olanlara sistem vermiyo onu neye gore yaptilar bilmiyorum tamda misal arsasi olan akrabama vermedi ama evi olan bi tanidigima verdi bide anladigim.cocuklu aile seciyor cunku arsasi olanin hepsi reşit digerininkiler kucuk bide sosyalden yardim alanlardan da seciyo bildigim canim daha detaylisini google amcaya bak orda yazar yada hic ugrasma ya nasip dee basvur :)) e devletim yok yapamam dersen sosyal hizmetlere git canim yaptir
0 oy
(7,979 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor 
(2,687 puan) tarafından
Adessedanin yorumunda yazdim canim sende oku
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Anaa yatmış mı kız du bide  ben bakiim 
tarafından
Kız Ayşem  beni begenmiyirlar  heralde benimki yatmamış:))))
tarafından
Ptt odenen paraya bakinnkizlar
0 oy
(2,687 puan) tarafından
10 unda canim yatmadan alamazsin odeme baslangic tarihi diyo bak orda
tarafından
10. Ay kiz o
(2,687 puan) tarafından
Anaaa dur dur bakim bebekle ugrasinca bende devrelermi yandi aha baktim hepimizde ayni tarih var demekki 6 sinda yatacak iki ay zaten vermedi devlet her ay yatmadiydi kizzz devletin tarihi geriden geliiii ben nöreeemmm nöreeemmm bebek zati agzima ediyo anca onu gormusum :))))
tarafından
Bnde eşimden basvrstm hala sonuç yok aksam bakm ne olmus bir yerde okumstm mesla 2ay inclme asamsndya o iki ayı da verckler diyordu
0 oy
tarafından
Kuzum bana 600 yatmış bide odeme baslangici 6 sı diyor yarın mı cebekiliyoruz ona göre gideceğim pttye
tarafından
İbana yatıyor canım PTT ara hesabına atsn
0 oy
(462 puan) tarafından
Tamamen merak ettiğimden soruyorum. Eşiniz ne iş yapıyor ? Bir de nereden aile ödemeaine başvurdunuz. Yan komşum da başvurdu kiradalar bebeği var kadın çalışmıyor kosının 7000 tl maaşı var askeri ücretten fazla diye ödeme alamıyor ama o gidip belediye ile konuştu. İnternetten başvuru yapmadı sanırım
(462 puan) tarafından
Kız öle deme sende ücretli öğretmenliğe başvur . Yaparsın .  2 yıllık gıda okuyanlar girip ders anlatıyor. Sosyal dersine falan girersin
(2,687 puan) tarafından
Canim ogretmenim benim yaşadigim yer kucuk bi ilce benim abim 5 sene ogretmenlik yapti oyle ilkokulda burdaki sistem cok farkli atiyorum kervan gecmez bi koye seni yolluyo orda yaşa diyor kadin olarak onu goze alamadim bak benim abimde oyle iki koyde yapti gorevini hersey cebinden cikiyo gelmesi gitmesi dert servis sknti anlican verdikleri parada oyle heba olup gidiyo ilce icinde torpil olayi cok bide lisanslilara oncelik tanidilar hep
(462 puan) tarafından
Yakınında okul varsa konuş derim ben. Ben buse e devletten başvurdum kaç okul aradı ama bebek var diye gidemedim
(2,687 puan) tarafından
11 aylikta bende var bende birakip gidemimmm gidemimmm :))
(462 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım benim :) zor vallahi ya
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Yok bacı daha yatmamış kaynanama baktım şimdi 
(4,351 puan) tarafından
Simdi baktim ptt kurum odemelerine yatmis canim arkadasa 450
(2,974 puan) tarafından
Hesaba yarın aktaricak heralde canim
(4,351 puan) tarafından
Evet odeme tarihi yarini yazıyor hayırlısı olsun inşallah darda olanlarda güle güle harcasinlar
0 oy
(40 puan) tarafından
Cnm bizdede kabul edildi yazıyor senin kabul edildikten ne kadar zaman sonra yattı para birde PTT karti ile çekiliyor mu sosyal kart yazıyorya yukarda o kartı biyerden mi alıyoruz 
(2,687 puan) tarafından
Hesaba yatmis gorunuyo ama daha ptt ye aktarilmamis para ptt odemelerinde gozukmuyo cunku yarin yatacakmis bakalim canim evet evet canom ayni siraladigin gibi gitsin kartini alsin kartin son 4 hanesi kartın kendi şifresi oluyor atm den ceker
(40 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım bu bir seferlik biseymi birde
(2,687 puan) tarafından
Yok canim bi sene boyunca
(40 puan) tarafından
Anladım cmm çok teşekkür ederim bıkmadan cevapladigin için
(2,687 puan) tarafından
Rica ederim canim biliyosam paylasirim ne guzel :)))
0 oy
(4,351 puan) tarafından
Daha yarin odememe olacakmis canim
0 oy
tarafından
Kızlar bisey dicem benim ikinci ödemem yattı bende mi 12 ay boyunca alicam yoksa belli bir tarih varda o tarihte mi ödemeler bitecek 
(154 puan) tarafından
Bu haber sitesinde denk gelmiştim temmuz 2023 e kadar sürecek diye yazıyodu
tarafından
Hm anladım canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 242 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Tugba3101 (1,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 284 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ruzgarduru (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.
18 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Elfmeryemasya (86 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...