0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
Arkadaşımn bana borcu var. Bı kaç gün önce istemstm Maaş yatsn dedi maaşi yatmis oralı olmuyor 

Nasıl isteym ben isterken utanıyorum.artk

14 Cevaplar

0 oy
(1,251 puan) tarafından

En nefret ettigim insan tipi :ermm:

-Reklam-
0 oy
tarafından
Para senin paran sonuçta paraya sıkıştım bir zahmet verebilir misin de 
0 oy
(13,844 puan) tarafından
Canim sen elden getirmekle uğraşma ben sana iban atayim en iyisi de. Benimde ödemem var yoksa istemezdim kusura bakma falan de. 
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Bende oyleyim ya senelerdir borcunu vermeyen arkadaşım var hala görüşürüz ama ne o verir ne ben isteyebilirim :D

(14,027 puan) tarafından
Ay bu ben 5 sene oldu borcu vereli bir gün bile vericem demedi istemeye utaniyorum bidee :D
(1,437 puan) tarafından
Gel sarilalim:))
0 oy
(1,389 puan) tarafından
O geri vermeye utanmiyorsa sende istemeye utanma)).ihtiyacin oldugunu soyle acil olmazsa israr etmezdim filan de yakin arkadasinsa yalnis anlamaz onu sıkışdirdigini zann etmez) ki de o senin paran.versin bir zahmet
0 oy
(8,879 puan) tarafından
Çat diye iste. Sen niye utanıyosun ki. O utansın 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Ver yoksa icraya veririm de :D
0 oy
(394 puan) tarafından
Ayy ben neler çektim Bi daha asla kimseye borç vermem. 1 aylığına 5 bin verdim 1 yıl sonra aldim. Ceyrek verecektim istemedi hacizlik olcam falan dedi kıyamadım verdim. Paramın ne değeri kaldi ne bisey çok pişman oldum. Kac kere istedim hep erteledi. Bebeğim olacaktı en son dedim doğum parasi olarak onu ayırdık lütfen gonderirmisin artık öyle gönderdi. Bana hacizlik olcam dedi tatile gitti.
0 oy
tarafından

Hibe etmedik ya kardeeeeeş versen bızım mangırları de :D

0 oy
(802 puan) tarafından
Iban gonder iste. 
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Bende 5 sene oldu borç vereli bir gün demedi ki elime para geçsin vericem asla lafını etmiyor bende isteyeceğim yakın zamanda ama ne dicem bilmiyorum kendi paramı isterken utanıyorum 
tarafından
5 yıl çok uzun bir süre ne kadar borcu var
(14,027 puan) tarafından
2bin lira. 5 öncenin sağlam parası
tarafından
Ooo çok iyi para hemde bundan 2 yıl öncesine kadar çeyrek bile 500 tl di canım
(14,027 puan) tarafından
Biz 3bucuk sene önce evlendik çeyrek o zaman 350 falandı :D 5 sene önce daha azdı sanırım
tarafından
100 tl flndir o zaman.  O parayı altına atsaydın şimdi kaç katı olmuştu
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Paraya ihtiyacım var kusura bakma tekrar istiyorum ama bı zahmet gönderir misin de 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Ne kadar borcu var
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Valla bende utanırım hiç isteyemm senin para canım brocunu evrsene de istersnenbendnehic bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 416 göst.
16 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.

379,371 soru

11,356,120 cevap

34,832 kullanıcı

...