0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (3,151 puan) tarafından

Daha önce boşanma ile ilgili post açtım bilen bilir. Eşimle ayrılma noktasına geldik daha önce de büyük kavgalarimiz oldu boşanma mevzusu vs geçmişti çok kez ama bunda ilk kez avukatla görüştüm adliyeye gittim vs ama dava açmadık ikimizde. Eşim ağır kusurlu benimde hatalarım var elbette ki. Sorun şu ki her konuda bana söz verip yeminler etti düzeleceğine dair. Bana da şart koydu kapancaksin diye. Kapanmazsan biter diye ben de resti çektim babamla vs görüştüm bitmişti yani her şey davayı ben açmam ama sen aç dedim. O da hep bı tehdit koşul vs oyaladı açmadı işte neyse en son baktı ben ciddiyim ama dava açmıyorum 3 küçük cocugum var adliyeye uzak. ben ayrilmak istemiyorum vs yaptı duzelcem ama sende düzel sende de suç var dedi benim de tek suçum aşırı inatçı olmam ve ağir laflarım var ama durduk yere söylemiyorum sonuçta mesela bişey yapıyor bana küfür bağırma tehdit vs bende ağır konuşuyorum öyle. Neyse ben duzelirim dedim o da o zaman bende duzelcem ama kapancaksin dedi. Bende senin için kapanmam Allah yoluna girersek ikimizde tövbe edersek onun yolunda kapanirim dedim. Daha bundan 3 4 yıl önce bana vurmustu kapanmadigim için kötü davranıyordu vs zorla kapanmıştım kapanirsan duzelirim dedi diye evimde huzur olsun diye hata üstüne hata yaptı yinede ama. Sonra ben 1 yıl kapalı durdum acildim yine telefonunda açık saçık karılara baktığını izlediğini görünce. Beni zorla kapatıp elalemi izliyorsun diye. Şimdi de yalvariyor 3 küçük çocuğumuz var ayrılmak istemiyom nolur dinimize bağlı olalım muhabbet sohbet olsun yuvamizda diyor. Ben de dedim o zaman tövbe edeceksin tekrar nikah kiycaz çünkü nikah zedeleniyor böyle şeylerde diye. Sıfırdan baslicaz o zaman baştan dedim tamam dedi bikac kapalı kıyafet aldım bende şuan melek gibi davranıyor. Sizce doğru mu yapıyorum sanki içimde var gibi kapanmak ama acaba beni manipüle mi etti diye düşünüyorum bazen de. İstediğimi mi sanıyorum yoksa gerçekten mi istiyorum nasıl anliycam. Düzelmezsen eğer silerim seni bu defa dedim önce bosarim sonra kapanirim. Boşuna yuvani yıkmış olursun dedim. Şuan güzel davranio işte nikah tazeleyip tövbe edip mutlu şekilde yaşayabilir miyiz sizce doğru mu yapıyorum ?

Kaynak: https://annelertoplandik.com/forum/12109076/napmaliyim-sizce-biraz-uzun

5 Cevaplar

+1 oy
(799 puan) tarafından
Canım benim tesettür çok güzel Allah için zaten yap Tevbe et Allah bizi günah işlemeyelım dıe yaratmadı hatalıyız ama Tevbe etmeliyiz mümin hatasından dönemdir 

dışarda südyen kılot açık saçık gezmek iyimi yada 

Eşin açık kadınlara bakıyor bak yuvan dağılıyor ahiretde çatır çatır yanacak o kadınlaar hepsine hesab soracaksın

Hakkını isticeksin eşimde bakmasın kadın güzelliğe düşkündür erkek kadına düşkün yaratılmıştır imtihan Dünya

yolda adamın biri seni görse beyense eşinden soğusa ne kadınlar var bizimkide kadın mı dese.. sen nasıl bir hakka giriyorsun kendinde yaşıyorsun ne kadar zor görüyorsun hesab et bırtnm daha bundan daha fazla veballi var uzayacağından yazmıyorum bırtnm o sebeble Allah için Tevbe et tesettürüne gir

3 evladın başı için eşinden Vaz geçme hep iyi yanlarını

düşüm
(799 puan) tarafından
Birtnm tçuzakta çalışıyor ise yüz kat dikkat etmen gerekiyor
Bir kere erkek yatağa çağırıyor ise işi gucu bırakıb gitmek vacib zorunda sın evde Küçük paket şekerler çıkılota sakla ellerine tutuştur birde cips aç mecbur artık mutlaka cima için koş farz kesinlikle koca çağırıyor ise yatağa arkasını dönen kadına melekler lanet okur
El ile yapması erkeğin zinaya girecek kadar kötü ise yapar karısı varken yapması haramdır hatunud bundan mesul olur

Diyelim açlar 3 dk pişen nudo makarnalar var yeminle hayat kurtarıcı sade şekli ile 3 dk kaynat üstüne yoğurt koy buyuk iseler otursun yesinler

Yatağa çağırdı tmm geliyorum 3 dk sen git kesinlikle cilve gülüşmeler öpücük olsun
Çok mutlsuun Yatağa çağırdığı için

Kocanın evlenmeden önceki karakteri gerçek krakteri evlenince yakın ilişkiye girer karısı ile çocukları ile ailesinden öğrendiğini tekrar eder
Sen başka dil kullanınca oda o dili öğrenicek
Ama cima ya koşucaz mutlaka

Çünkü o Uzakta çalışıyor ve erkekler malesef çok kadın görüyor erkekleri bılıyo bırakamamış seni çok sevdiği için çok güzel olduğun için  +bir erkeğin aklı dikkati çekermi bende yokum +biri aklına girermi +biri beyense güzel bir şey söylese +yada düşünse...
Onun aklına neler geliyor dur neler

Seni saklamaya çalışmıyor seni kıskanmış kimse görmesin istemiş buda kocanın deyyus olmadığını gösterir o gerçek bir erkek

Evlenmeden önce senin le yatağa girmemiş sanada bağlanmamıştı çok sevmiş ki korkmuş kıskanmış
Kocan senden çok uzakta nefsi ile başbaşa ona çok dua etmen gerekiyor duaya çok ihtiyacı var
Çocuğu çocuğu için katlanıyor

Konultuklarımızı yaparsan zaten sen ailesini takmıcaksın ınsaAllah Tevbe nasıb olur yap tabi bu zamanda hiç zor deyıl evladların dinini öğrenerek Allah'ı severek buyusunler
(3,151 puan) tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim hakkını helal et hepsini yapicam artık inşallah her şey daha güzel olacak ❤️
(799 puan) tarafından
Allah nasıb eder bir esinlik bereket huzur versin Rabbımız ınsaAllah nasıb olur suhuletle
(3,151 puan) tarafından
Çok sağol ❤️
(799 puan) tarafından
Ne demek canım benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim 3 çocuğun hatrı için  yap dene bakalım benimkiside pantolanuma kariyirdu kot pantolnu bıraktım bol pantolon giyorum tunikle ama basim kapalii 
(3,151 puan) tarafından
Ben daha önce kapandım onun için ama sözünü tutmadı yine kötü davrandı yine kandırır diye cesaet edemiyorum bu defa senin için değil Allah için olur diyorum onda beraber tövbe edip o yola girersek eğer dedim
0 oy
(469 puan) tarafından
Manipule etti tabi. Tamam kapanmak guzel ama birden ve baskasının isteği üstüne olunca psikolojiyi bozuyor. Ben bi kere yapmistim o zamanlar 19 falandım ailesi, eşim istedi diye ki o zaman daha sevgiliydik kapandım bi yıl olmadı benim psikolojim bozuldu. Çünkü kapalısın onu yapamazsın edemezsin demeye basladilar. Bi isteklerini yapınca ardı arkası kesilmiyor. Şimdi 25 yaşındayım kendi kararım namazımı kılıyorum bir şeyler eksik kalıyor kapanmalıyım diyorum kendime ve bu bi kaç haftalık bi süreç once kendimi hazırlamam lazım çünkü birden olunca sonradan açılma durumu oluyor. İçine sine sine olması lazım. Benim eşim de sürekli kapan namaz kılalım beraber işlerimiz guzel gitsin bak çocuğumuz oldu der ama akşamına gider düğüne içer gelir ben önce karşımdakinin çabasına bakarım. Eşin istiyorsa kapanman şart gibi bi sey dinen ama eşinin de imanına özen göstermesi şart. Ben kapanacaksam eşim de yanıma yakışır davranacak o zaman oluyor diğer türlü eşim alkollu mekana gitmek isteyecek bekarlığa vedaya gidecek vs ben evde mi kalacağım yani. Eşim de kapanacak gözleriyle ağzıyla kalbiyle düşüncesiyle. 
(3,151 puan) tarafından
Bende senin gibi düşünüyorum ve o teklifi yaptım işte kabul etti ama acaba kandırıyor mu emin değilim ben kapanip dinime bağlı yaşarken onun davranislari düzelmezse diye tedirginim.  Daha önce zorla kapattiginda söz verdi iyi Olcam duzelcem diye düzelmedi çünkü. Bilmiyorum şuan istiyorum gerçekten ama ondan emin olamıyorum çok şükür alkol vs ortamı yok asker zaten doğuda dağdan inmiyor bile. Sadece telefondan işte bakarsa bakiyo açık karılara videolara vs.
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Dene hele bir çocuklar var sonuçta 
(3,151 puan) tarafından
Orası öyle ama şimdi ben Allah yoluna dönüp kapanıp daha dikkatli yaşarken o yine bana kötü davranıp hor görüp şiddet gösterirse diye endişe ediyorum sözünde durmazsa diye. Bı yandan da diyorum zaten Allah için yapacaksam onun nasıl davrandığının ne önemi varki iyi de olsa kotude olsa sonuçta ben kendim ve Allah için yapmış oluyorum
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Bence hemen boşanma biraz zaman verin birbirinize,ortada 3 küçük çocuk var kolay değil çocuklarının Hatri için deneyin 
(3,151 puan) tarafından
Zaten ben işi ciddiyete bindirinnce eşim vazgeçti barışmak istiyor bende okeyim tabiki çocuklarımız var sonuçta ama hatalarını tekrar eder diye korkuyorum. Şiddet huyu var çünkü bırakabilir mi bilmiyorum.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 164 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Arslanannesi (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 473 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,047 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 340 göst.