0 oy
507 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (368 puan) tarafından

image

Benim kıza basta alerjik bebek dediler. Bende ek gıda donemi İcin aldım bunları cunku yogurt yumurta soya alerjen urun hıc olmamalıydı. Bende bunları ve gulutensız aldım ama 1 defa tek açtım kutuyu muhallebi yaptım kız sevmedi yemwdı çöp oldu gene denedim yemedı. İsteyen varsa. Dolap uzerınden kargoyu karsı ödemeli yollarım. Yoksa mecburen bosaltcam çöpe 

10 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Çevrende kimse yok mu haber gönder insanlara yazık çöpe atma 
-Reklam-
0 oy
(469 puan) tarafından
Başka şeylerde kullan. Ne aldın mesela fotoğraf attın sanırım ama görünmüyor. 
0 oy
tarafından
Bunu normal bir bebekte kullanabilir ne var ki çevrene söyle vardır belki 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bunlarla kek kurabiye yapabilirsin Cnm . Mesela meyve püresi yapıp kinoa ekleniyor reçel oluyor kıvam verdiği için yogurtlarina katıp meyveli yoğurt yapılıyor 
0 oy
tarafından
Çöpe gıtmek yerıne bu unlarla yapılabilecek guzel seyler vardır dıye dusunuyorum kurabıye vs netten bak un sonucta yanı
0 oy
(87 puan) tarafından
Ben alabilirim bebeğim alerjik bu urunlere ihtiyacımız da var ,,dolap üzerinden yollarsanız mutlu olurum 
(368 puan) tarafından
Hmm cok gecmis olsun ama bak benim kıza da hep alerjik dediler. Sonra Ben İstanbulda yasıyorum bezmıalemde deri ve ıge testi yapıldı alerji yok dendi. Bilgin olsun. Herşeye alerji diyorlar. Sızın teshıs nasıl kondu.
(87 puan) tarafından
Bizim ilk doğum yaptığım hastanede koyuldu gaitadan bakıldı süt alerjisi var dendi . 6ay süt diyeti yaptım çok katı diyette olmama rağmen şikayetler geçmedi .zaten  ek gıdaya gecince farklı şeylerin de dokunduğunu fark ettim . kakası mukuslu ve teni sürekli kizarir  . Alerji uzmanına gittik kan bakıldı o da önce deri testi yaptı sonra kan aldı .
(87 puan) tarafından
Deri de her zaman cikmayabiliyor . Kan daha net sonuç veriyormus . Bizim deride de çıkmıştı.
(87 puan) tarafından
Canım sanaal alerji teşhisi koyan alerji uzmanı miydi yoksa normal çocuk doktoru mu
(87 puan) tarafından
Göndermekten vazgectiniz sanırım .
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Dolap a koy bence, buraya link bırak. Çok pahalı ve kıymetli şeyler, niye çöpe gitsin günah. 
0 oy
(113 puan) tarafından
Canım yakınında müftülük felan varsa kuran kursları git oralara ver onların yardım ettiği kişiler oluyor ben isterdim normalde ama daha dün kadına koli yapıp yolladılar almiyolar şuan yani bizim burda yeni doğum yapmış bı kadın var durumu yok ona yardım ediyilar öyle birileri vardır oralarda da araştır canım çevrende ihtiyacı olana ver sevabinida alirsin
0 oy
tarafından
Alerjik olmyn bebkte yer ne olck cnm iki kavnz değil mi sanki içine birseyler katsan yemz mi değişik tarif denezsn undan krep pankk yapabilrsnz
0 oy
(2,348 puan) tarafından
Bence irmik ve bu unlarla karıştırıp muhallebi yaparsın,bebe bisküvisi tarfii bakıp yaparsın,ne bileyim değişik tarifler yapılabilir. Unun tadını anlayacağını sanmam bu gibi şeylerin içinde 
(368 puan) tarafından
Siz denediniz mi hiç
(2,348 puan) tarafından
Ben kabak yemeği falan yaptığımda bazen pirinç veya bulgur koymazsam pirinç unudur mısır unudur koydum ilk ek gıda zamanlarında. Veya patates köftesi yapıyorum kahvaltıda 8 aylık kızımla 3 yaşında ki oğlum severek yiyor nohut unu veya pirinç unu koyuyorum muhallebi yapiyorum irmikle dediğim unlardan mesela keciboynuzu unundan çok güzel bebe muhallebisi yapılır ara öğünlerde falan kurabiye tarzı bisküvi olabilir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 166 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Masume 76 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
0 oy
0 cevap 128 göst.
18 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu

379,384 soru

11,356,348 cevap

34,832 kullanıcı

...