0 oy
104 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (153 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Neden postlar hemen kapanıyor?

4 Cevaplar

0 oy
(3,775 puan) tarafından
Ne olduki isine gelmeyen uyarı veriyor zaten
-Reklam-
0 oy
(681 puan) tarafından
Ben farkettim de aslında tepki çoğalınca insanlar kendi gizliyor bir coxgu böyle yapıyor 
0 oy
(7,639 puan) tarafından
Çünkü tek kendi bildikleri doğru 
0 oy
tarafından
düzenlendi

Fikir birliği istiyorlar.  Ben 4 yıllık kocamla 2 çocuğumun babasıyla fikir birliğine sahip değilim sizle mi olcam. Sonra sürü psikolojisi diyince hakaret ediyorsun diyorlar. Siyaset yapmamak için 1 cümle yorum yapıyoruz ona bile deliriyorlar:D 

Bazı kesim var tatlım dökeceksin önüne sapı samanı kafayı bir daldirdi mi etrafi görmüyor . 

Allah yardımcımız olsun 

tarafından
Valla canım benim tuzum kuru. Maksimum şahsi gelirim, başımı sokacak kadar bir evim , kocam dahil kimseye muhtaç olmayacak gücüm, kocamı bosamazsam Avrupa kapım açık... Bu işten en az yarayla siyrilirim ama dön şu güzelim ülkenin haline bir bak, koydum ekonomiyi kenara azcık milliyetçi olun ülkeye rusundan tut etiyopyalisina kadar akın ettiler para ile vatandaşlık alıp isim seçiyorlar. Türkiye birleşik devletleri olacak yakında. Hiç Bi Türk damarın yok ? Hiç mi için acımıyor.  Hala kalkıp bana tek bir adam savunuyorsun benim de oy vermisligim var hizmet ettiği dönemde ama artık ülkeyi bitirdi. Azcık Türk olun damarlarinizda d.ol değil kan dolassin
(12,264 puan) tarafından
Valla dol kimde dolaşıyor çokta belli sanki ülke destekçisi isen tavirdigin tavır ne kendinle çelişme lütfen
Senin Kafa çok başka çalışıyor ve konuştukça belliki çirkin bir hal alacak
Benim vatana olan sevdamı kimse sorgulayamaz
tarafından
Sadece son cümlene cevap vereceğim
Kimse sorgulamasin vatan sevdani otur kendin düşün sorgula zaten
(12,264 puan) tarafından
Hahhaha tmm sen öyle diyorsan

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 325 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Elif21 (2,571 puan) tarafından soruldu
0 oy