0 oy
628 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından

Benimki sağolsun yardım eder. Sofrayı birlikte toplarız hatta bazen yemegi o yapar. Bulaşık makinesini çalıştırır. Market alışverişini yapar istediklerimi alir. Oğlumuzla ilgilenir isten gelince. Ama çamaşıra asla karışmaz mesela evi de supurmez silmez ben yaparim :)

62 Cevaplar

+9 oy
(3,605 puan) tarafından
Yemek yemeye yardım eder çocuklar ortalığı dağıtır oda banyoyu batirmaya yardım eder çok dusuncelidir sağolsun kısa yoldan cinnetime yardım eder açıkçası 
(88 puan) tarafından
Kiz allah seni napmasin ☺️☺️
(7,121 puan) tarafından
Artım sana ❤️
(3,605 puan) tarafından
Teşekkürler canım ❤️
(15,212 puan) tarafından
Kahkaha attım ☺️☺️☺️
-Reklam-
+1 oy
(194 puan) tarafından
Ölsem gebersem elini sürmez birşeye geçen hamileyim çok hastaydım uzanmistim yemek getiriyim diye bana demedigini bırakmadı
(153 puan) tarafından
Çok sabırlısınız tebrik ediyorum
(194 puan) tarafından
Bende susmam ona karşı ama onda o ince düşünce yok iate
0 oy
(7,300 puan) tarafından

Yapar çünkü evdeyken tut çocukları evi temizliğim derim bırak aşkım sen yorulma ben yaparım der çocuk bakmaktan kaçmak için :D

(583 puan) tarafından
Benimki de görüyor kızım sabahlara kadar uyumaz bildiğin sabahliyoruz bildiği halde ev *** götürüyor sen sürekli uyu eşim zerre kadar yardım etmez üstüne kızar mesela sofrayı eksiksiz kurarım tam yemek servisine başlıyorum kız sofraya doğru gidince Zeyno koş diyor e sen orda ne yapıyorsun diyorum Zeyno kaç parçaya bölünsn robot muym ben yeter biraz insaf diyorum hep bunu yüzünden kavga ederjz hiç bi desteği yok bişey dedim mi sen git çalış ben çocuğa bakarım offf lanet olsun şu dünyada yüzüm hiç gülmedi
(5,108 puan) tarafından
Hahaha bu benim eşim olabilir :D halbuki öyle mız mız bebeğim yok ama iş yapmak daha kolay geliyor çocuk bakmaktan
(583 puan) tarafından
Yemin ederim öyle çok vicdansız benimki:(
(2,687 puan) tarafından
Allah vicdan versin vicdansiza topumuzun kocasini islah etsin
(583 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
tarafından
Her işime yardim eder. Allah bin kere razı olsun. 
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Her ise yardım eder, bulasıga, makıneyı bosaltmaya. Ev supurur lavaboları temizler camasır toplar, kahvaltı hazırlar yemekte dograma ısı yada salatayı yapar genellikle, halıları hep kendısı yıkar. Camları esım siler yuksek bana izin vermez her ısı yapar yani 
(153 puan) tarafından
Bu kaynanalardan da gına geldi. Ne kıymetli oğulları varmış. Hiç mi kız çocukları yok?
(288 puan) tarafından
2 tane kızı var enişte cam siler ona sıkıntı yok benik kocam ev süpürünce mesaj gelir annem ağlıyor diye
(4,167 puan) tarafından
Benım kaynanam yanımda kalıyor, o da enıstesıyle tartısıyor kızıma yardım et diye esıme bir sey diyemez karıstırmaz. Bu sefer enıste esımle bana sız evde ne ıs yapıyorsunuz esıme ne yapıyorsun senı anlatıp benım üzerime geliyorlar diyor. Esımde sende yardım et bak o kadar cocukla evle ugrasmak kolay degil diyor. Her misafir oldugunda bulasıkları esım yapar ben yemek yiyene kadar sofrayı toplar, onlarda gorunce tuhafına gidiyor
tarafından
Pardon da bacım sen neye yarıyon :)))
(4,167 puan) tarafından
Ahahah valla bende cok yoruluyorum esımde o yuzden yardım ediyor, yemek cocuklar okul odevler bende bebegım var. Evim cok buyuk temızlıgı zor gelen giden eksik olmuyor haliyle bende derman kalmıyor hee bu ıslerı esım hergun yapmıyor tabı yoruldugum zmn el atıyor. Bırde calısma saatı cabuk bitiyor 6 da gıdıp gunduz 2 de eve geliyor haftasonu da evde aksama kadar bos vaktı oluyor yogun calıssa yardım etmez yorulur. Bos durmayı sevmeyen biri zaten bıde dısarda her ısı yapıyoruz esımıze nıye yardım etmeyelim der Allah razı olsun merhmetlıdır
0 oy
tarafından
Yani çok ettiği söylenemez ama sofrayı kurar toplar çocuklara bakamıyor çünkü 
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Yaptığını beğenmem o yüzden istemem ama çocuğumuza bakar o bakarken zaten ben işleri hallederim
0 oy
(11,266 puan) tarafından

Yemeği yemissek ve bebeği emziriyorsam sofrayı kaldırır tamam o kadar  :D

tarafından
Aksjshsjsj benden sana artıiii aynı benim eşim
(11,266 puan) tarafından
Yeter o da bise dimi :D
Ama Allah var kizimizla çok ilgilenir avutur
tarafından
Benim durum daha vahim çocuk bakmaktan da anlamaz :D
(11,266 puan) tarafından
İşine gelmiyordur  :)
0 oy
(13,068 puan) tarafından
Yapabildiği her şeyi yapmaya çalışır banyo yıkamayı falan pek sevmez zaten yaptırmam da azcık çamaşır suyu dök desen üstünü başını mahveder ütü yapmayı sevmez cam falan silmez onun dışında diğer işleri yapar 
0 oy
(3,860 puan) tarafından
is saatleri cok fazla oldugu icin evde hic yardimetmez
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Aynı dediğin gibi. Tek farkla bulaşık da bana ait. Ama kaldırır yani sofrayı. Sağolsun varolsun dahasinda gözüm yok :)
(88 puan) tarafından
Aynn kuzum
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Etmemesini tercih ederim :))
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Ev işine hiç karışmaz ama çocuklara bakar bana yetiyor zaten ilgilensin oynatsin işimi ben yaparim:D

0 oy
(2,610 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun bir kadının yaptığı herşeyi yapar hamilelik sürecimde elim kolum ayağım herşeyim oldu 
0 oy
(69 puan) tarafından
Evi temizler siler süpürür kahvaltımı hazrlar 40 gündür doğum yapmışım kahvaltı akşam yemeği 40 gündür eşime ait daha yeni bulaşık Makinesini boşalttırdım bulaşıkları düzdürdüm öyle gitti işe her işime yardım eder çok şükür 
(88 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(153 puan) tarafından
Benim annem çalışırdı ve babamla her şeyi ortak yaparlardı. Kendi ailemden böyle gördüğüm için evlenmeden eşimle bunu konuşup anlaştık. Her şeyi birlikte yaparız.
0 oy
(12,633 puan) tarafından

Market alışverişi birıkım hepsı ben yaparım 

Yemek yapar arada

Temizlik fln karıştırmam kendim yaparım bebe küçük daha pek zorda kalmadım yetişiyorum her şeye. Bi yerım ağrırsa masaj yapar yeter o ☺♥️

Ev içinde gündüz erkek sevmem karışmasın yeter :)

0 oy
tarafından
Evi süpürür  toz alır  perde takar 

Vileda atar 

Bulasik makinasi yerlestirir cam onlerini siler camasir katlar :) 

Hepsini  bizim adam yapiomus sjsjjs
(88 puan) tarafından
Ayy mükemmel sjhhxzdggh
tarafından
katladigi camasirlari geri ben katlarımm bi o isi yapamio :)
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Sadece çocuğa bakar sjsjs ha bide alışverişi yapar 
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Her işime yardım eder. Allah başımdan eksik etmesin.Amin.

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 355 göst.
18 Haziran 2022 Aile kategorisinde Dilek kara (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 594 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Syvldc (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 734 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 434 göst.