0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (1,222 puan) tarafından
Bir aylık sabahtir emziriyom mama ver alti temiz uyumuyo memede uyuyo koyunca uyaniyo abisi var çatıyo uyutmuyor uyu yo gibi uyaniyo sabahtir uyumuyo her yer her yerde öğlen bulaşıgi duruyor çıldırmama az kaldı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay benimkide 25 26 saat hiç uyumamisti. En son biraktim kendi mız mız etti durdu. Birak yaninda yatsin isini yap canim. Yoksa ilerde de pesini birakmaz
(1,222 puan) tarafından
Ufak ya krize giriyo mosmor oluyor valla ağlayıp duruyo
tarafından
Anason rezene demleyip iç çocuğu rahatlatsin sende rahatlarsın. Sürekli degil ama boyle durumda yap ic
(1,222 puan) tarafından
Teşekkür ederim günlük içiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Canim gazi mi var aceba. Genellikle bu aylarda gaz sanci yapiyor ondan uyumazlar
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Gazı vardır canım kiraz çekirdeği kemeri ve patikleri almıştık biz doğmadan önce o rahatlatıyordu 4 ay gaz ilacı vs hiç kullanmamıştık şimdi 14 aylık oğlum hala kullanıyoruz işe yarıyor tavsiye ederim ikinci bebeğime hamileyim yine kullancam inşallah :)
(1,222 puan) tarafından
Bende ilk oğlumda aldım kullanmadım düzenli bulayimda kullanım bari bunda
(7,447 puan) tarafından
Ebebekten almıştık canım biz orda vardı kullan çok güzel bişey mikrodalga da bir dakika ısıtıyorum mis gibi oluyor kışta geliyor tam zamanı yani :)
0 oy
(3,649 puan) tarafından
Senin gerginliğin geçiyor bence sakinleş papatya çayı falan ic
(1,222 puan) tarafından
Sağol bunu hiç düşünmemiştim gergindim iyice ama papatya çayı yok evde ne içsem ki
(3,649 puan) tarafından
Rezene iç
0 oy
tarafından
Benim kide 9 aylık sabahtandır uyumuyordu koydum beşiğine uzaklaştım yoksa kafayı yememe az kalmıştı bi iki ağladı geldim ki uyumuş başım heryerim ağrıyor oğlumda uyudu biraz dinleneyim dedim bu sefer de yemek var offf:(((
(1,222 puan) tarafından
Benim daha ufak valla nefessiz kalana kadar mosmor oluyor
tarafından
Oy kıyamam ya daha çok minikmiş gazi vardır 4 ay çektim o gaz belasından ne zor günlerdi aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor gündüz iyi uyurdu gece de sabahlardık çocuk bakmak çok zor Rabbim bütün annelerin yardımcısı olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
5 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 343 göst.
5 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı