+1 oy
667 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Benim suan oturdugum ev kendimizin cok kucuk ama insallah kismet olursa burgun ilerde daha buyuk ve ferah bir ew isterim cocuklarima oda yapmayi cok istiyorum smdiki ewimde yapamadığım  plani esyalari almak istiyirum

37 Cevaplar

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Şuan oturduğum evim :) Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oturduğum evi çok seviyorum 16 senedir oturuyorum hayalimde ki ev bir köy evimizin olması aslında var evimiz ama tam bitiremedik ince işi kaldı bi bitse yazın hiç gelmem ordan 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Arkali onlu bahcesi olan tek kat mustakil 4+1 ayri bir camasir odasi olan bir ev hayalim Rabbim herkese nasip etsin hayalini hayirlisiysa
0 oy
tarafından
Müstakil geniş çocuklarımın odası olan bahçeli bahçesinde meyve ağaçları küçük bı çardak olan kedilerim kopeklerim içinde hayvanların olan  temiz güzel bı ev istiyorum rabbim bı gün inşallah nasip eder kirada olmak çok zor hiç birini yapamıyorum rabbim inşallah isteyen çabalayan herkese nasip eder 
0 oy
(4,221 puan) tarafından
Suan oturduğum ev cok guzel sehır manzaralı cok genıs begenıyorum ama hayalimiz 2 katlı villa tarzı yaptırmak bahceli oyun  alanlı ınsaallah hayırlısı ıle olur. Guzel mevkide bı arsa alabilirsek gerisi kolayda nasıp
0 oy
(349 puan) tarafından
Tek bişeyden eminim tek katlı sjsjsjjs dubleks ev pişmanlıktir
0 oy
(796 puan) tarafından
Soyle helalinden 3 ÷1  bi evim olsa huzurla ailemle gecitebilecegim yeter ALLAH in izniyle 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Bulut'un üstünde bir villa :D hayal hayalde kalır 

0 oy
(2,835 puan) tarafından
Hayalimdeki evi yaptım çok şükür evim büyük geniz ve istediğim gibi döşedim Rabb'im berkese nasip etsin 
0 oy
(3,913 puan) tarafından
1 ay önce  esimle ortak hayalimiz olan evimize taşındık  şükür.  Onceki de bizimdi  genisti ama apartman dairesiydi. Simdiki  dubleks 172 m²  270 m² de bahcesi olan mustakil ev. Sakin bir mahallede. Etrafi disardan gorunmeyecek sekilde kapalı. 3 bebemin de rahatlikla buyuyebilcegi bir evdi sukur oldu. Darısı  isteyen herkese. 
0 oy
(7,152 puan) tarafından
Bekarken bi meditasyon vardı ya onu yapardım mutluluk meditasyonu muydu neydi hayalinizde ev canlandırıyorum onda hep nedense teyzemin evini canlandirirdim onun evinin şekli eşyaları farkli
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Hayalimdeki ev kaynanamdan uzakta olan bir ev
0 oy
(2,464 puan) tarafından
Doğal gaz, yada kalurufer olması 
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Kocaman balkonlu çiçeklerle dolu, geniş bahçeli içinde böyle meyve ağaçları, çiçekler olsun. Evin içi 3+1 kullanışlı, aydınlık özellikle mutfağım geniş olsun rahat rahat vakit geçirmek için. Şu anki evde neredeyse hiç güneş girmiyor.
0 oy
(695 puan) tarafından
Yaprak dökümündeki cem ve neclanin evi vardı o çok güzeldi öyle ewim olsun isterdim 
0 oy
(761 puan) tarafından
Uzak bir kasaba da kimsenin bulunmadığı bir sürü h*ayvan olan dört bir yani yeşillikle çevrili ayriyetten meyve sebze yetişebileceğim de bir alanimin olduğu evin içinde soba yakip  yerlerde minder olan az esyali tamamen emek kokan bir köy evi hep hayalim.  Kendim yapıp yemek ve daha fazlasi

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 380 göst.
21 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 458 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 417 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 136 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,364 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...