+1 oy
665 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Benim suan oturdugum ev kendimizin cok kucuk ama insallah kismet olursa burgun ilerde daha buyuk ve ferah bir ew isterim cocuklarima oda yapmayi cok istiyorum smdiki ewimde yapamadığım  plani esyalari almak istiyirum

37 Cevaplar

+3 oy
(11,229 puan) tarafından
Müstakil tek kat yüksek tavanlı 3+1 olsun yeter önünde ufacık bahçesi olsun kızım rahatça oynasın çok şeye gerek yok 
(11,229 puan) tarafından
Şimdiki çocukların çoğu maalesef oyle
tarafından
Bende müstakil ev severim ama komşuluk pek olmuyo artik müstakil evlerde. Apartmanda komsulugumuz çok iyi.
(11,229 puan) tarafından
Ben müstakil evde büyüdüm evet artık komşuluk yok ama müstakil gibisi yok şuan apartmandayim ve hiç bana göre değil Allah nasip ederse koye tasincaz yazın hayırlısıyla
(6,209 puan) tarafından
Hshshsh benim şuan yaşadığım yer öyle gel sana vereyim:)

Papatyaca kız neden olmasın çok iyi abla anne kardeş gibi komşularım var
(11,229 puan) tarafından
Geliyorum hemen  :D
-Reklam-
+1 oy
(119,237 puan) tarafından

feryal gürman in istanbul bebekdeki evi hayalim de hayal olarak kalcak tabiki :D

(12,854 puan) tarafından
Yalı o hemşom yalı :)
kara para aşk dizisinden beri o ev hayalimde yali saray kösk hepsi bi arada bee
(2,405 puan) tarafından
Abooooowwwww kız sevda senin ki hayalden öteye gitmiş sen onu rüyanda bile göremezsin yapma etme böyle şeyler
ölüyom o kadinin evine köşküne yalısına beee
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Hayalımde kı evı anlatsam lınc yerım sukur suan zaten bır evım var ılerdede de ınsallah ıstedıgımız o evı alıcaz☺️

(383 puan) tarafından
Niye linc yicegini dusunuyorsun:) hayalleimzi dile getirmekte mi suc olmus:))
tarafından
Zelonun evi gibi manzaralı olsun benimki :⁠-⁠D:⁠-⁠D
Daha ne istiyon Zelal
(11,217 puan) tarafından
Istedgmi attim link var diye gostermio galiba:) bar bi hayalimiz.

Insallah canim daha guzeli olsun :)
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(288 puan) tarafından
Şükür evimiz var ama ben tek ferah ve kullanışlı olsun isterim evde herşeyin bence bir yeri olmalı en basiti bir ütü masasınini öyle ortaya koymak bana hoş gelmiyor galiba ben evde bol bol dolap seviyorum:) :)
(383 puan) tarafından
Kesinlikle oyle heryerde kullanisli dolaplar olucak hic bir esya goz onunde durmicak
(288 puan) tarafından
Tam olarak onu istiyorum ama ev alırken borcumuz var diye bazi seyleri yavaş yavaş yaptırıyorduk eşim bile pişmanım keşke başta dolap yaptirsaydik diyor yine de şükür en azından fiyatlar uygunken evimizi almıştık
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Müstakil ve büyük bir ev istiyorum bahçesi olan 
0 oy
(12,938 puan) tarafından
Şu an  2+1 apartman dairesinde oturuyorum ama güneş alan ferah bir ev değil yakın hayalim 3+1 ferah etrafı açık hatta belki teraslı bir ev emeklilik hayalim de iki katlı bahçe icinde etrafı meyve ağaçları ile çevrilmiş müstakil bir ev yine veramdalı veya teraslı olacak yemyeşil bir manzarası olacak 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Şuan oturduğum ev kira büyük hayalimdeki ev büyük olmayan sıcak temiz yeni :⁠-⁠D:⁠-⁠D
0 oy
(12,580 puan) tarafından
Müstakil bahçesi çok geniş her çeşit meyve olan evde buyudum . Hep apartman dairesi hayal ederdim şimdi Müstakil ev istiyorum 
(154 puan) tarafından
Beni tarif ettin resmen köyde etrafı ağaçlarla ciceklerle dolu müstakil bahçeli evde büyüdüm o zamanlar apartman hayatına ozenirdim simdiyse küçücük bi topragi olan bahçeli eve hasret kaldım hayalim şimdilik mustakil bahçeli ev rabbim nasip etsin inşallah
(12,580 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(7,701 puan) tarafından
Rabbim isteyen herkese ev nasip etsin inşallah 

Benim hayalimdeki ev dubleks bahçeli bir ev 
0 oy
(598 puan) tarafından
Müstakil bahçesi olan güzel ferah bi ev
0 oy
(3,830 puan) tarafından
2 katlı müstakil balkonu da bahçeside olan bir evim olsun isterdim aslında kendi evimi takıları arabayı satsak belki alınabilir ama eşim için evin konumu önemli kendi evimiz metrobüse 5 dk mesafede 2+1 bahçesi var ama odalar  küçük ben daha büyük bir ev isterdim ☺️
0 oy
tarafından
İskandinav tarzi sade rahat bi ev istiyorum ❤️
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Evimden memnunum şükür herşeyim 4/4 lük olmasada tam, önceki evim 2 yıllık binaydı ama ısınmıyordu şükür bu ısınıyor buda 4-5 yıllık var sanırım komşularımda iyi daha ne istiyim ♥️
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Mustakil iki katlı ve teraslı kocaman yemyeşil bahçeli bahçesinde oyun alanı olan ekip biçeceğim bir yeri olan bir ev istiyorum böyle camlarında sardunyalar trabzanlarinda sarmaşık güller bahçe sınırında salkım söğütler lebiderya bir huzur çeşit çeşit kuş sesleri çocukların şen kahkahaları falan filan işte ")
0 oy
(482 puan) tarafından

Geniş yuksek tavanlı ahsap dosemeli taş bina

avlu icerisinde kamelyasi hayvanlar için  ahiri kumesi kulubesi olan

sebze meyve icin kucuk toprak alani bahcede meyve agaçlari olan 

somineli 

Parke gorunumlu fayansli 

temiz banyosu mutfagi olan bol dolapli bir ev cok bisey istemiyorum :angel:<3:D

0 oy
tarafından
Evim tam istediğim gibi bir ev ama belki ileride müstakil ev alırız bahçeli güzel bir ev çok isterim tabi Allah nasıp ederse bir on yıl sonra 
0 oy
(435 puan) tarafından
Balkonu büyük olan istiyorum ben ya simsi balkonlari kucucuk yapiyolar
0 oy
tarafından
Evim tam  istediğim gibi çok şükür Rabbım olmayan herkese nasip etsin inşallah 
0 oy
(198 puan) tarafından
Oturduğum yerde cumbalı konakları var ordan geçerken hep benimde böyle evim olsa keşke diyorum. Kuran hocamız Allahdan isterken en güzelini isteyin duanızda ayrıntı verin derdi. Ordaki gibi büyük bahçeli terası olan bir ev isterdim allahım nasip eder inşallah
0 oy
(1,161 puan) tarafından
ben iki katli ev istiyorum.  birinci katda  salon  mutfak. birde  misafir odasi. banyo. ikinci katda  ise  3  oda.  olsun. isterim birde  banyo. falanm  iki cocuk birde  bizim yatak odamiz.  boyle  hayelim. iste.  nasio olursa  ne zamansa

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 379 göst.
21 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 406 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 413 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 135 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,343 puan) tarafından soruldu

379,128 soru

11,349,128 cevap

34,814 kullanıcı

...