0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bir türlü vazgeçemiyorum iş yaparken yemek yaparken yerken  ne yaparsam yapayım sürekli aşk-ı memnu açıp açıp izliyorum ve sürekli başa sarıyorum ben nasıl kurtulacam bu beladan

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bebek doğunca bırakırsın merak etme çünkü izlemeye fırsat olmaz:D

tarafından
Korkuyorum doğunca bağımlılık yapsa çocuk onlarin sesiyle uyusa filan düşünsene ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Ayyyyyyy bende bendeeee resmen ziyagil yalısında yaşıyorum üstümde bülent ezikliği var ahshd :D
tarafından
nasıl kurtulcaz bundan yaaa:)
(1,091 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum bı arada ferihaya takmıştım ahshs :D feriyaaanımmmm :D
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Tvde başladı mı tekrarı İnternet den mi izliyorsunuz bende 5 kez felan izledim çıksın gene izlerim :)) 
tarafından
İnterneten :)
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Benimde yillarca asmali konak bagimliligim vardi gecti sukur: D
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ay bendeeeee onu bitirdim yaprak dökümünü bitirdim. Şimdi muhteşem yüzyıl izliyorum o da bitsin yeniden aşkı memnu izlicem.... Ayrıca şu an kitabını okuyorum bitmek üzere hsjsjs :D ( ben türk dizlerini iş yaparken izlerim başında durmam.) :d
tarafından
Hiç sıkılmadan ilk günkü heyecanla halen izliyorum ❤️
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayyy yaprak dökümüde benim için öyleydi en son sıkılıyorsn bende sürekli olarak her şeyde izlerdim 
0 oy
(7,106 puan) tarafından
Başka bir şeye başla 
tarafından
Ferihayi izledim yaprak dökümü diyorlar ama benim dikkatimi çekmedi bir türlü
(7,106 puan) tarafından
Yaprak dökümü çok eski ya güzel değil .... Fatih Harbiye izle :) eltim yüzünden 5 kere izlemek zorunda kaldım ağlamaktan içim dışıma çıkıyordu 1 ay kaldım beraber beş kere izledik:) ...
0 oy
(2,685 puan) tarafından
Bende yaprak dokumunu izlerdim simdi ali riza gibi dolaniyorum evdeee 11 aylik oglum sagolsun :)) 
tarafından
Aman izleye izleye bizde bihter olmayalım da :)
(2,685 puan) tarafından
Allah var guzel hatun :)))
0 oy
(2,096 puan) tarafından
Bendeki de yıllarca sürdü sonra bıktım bıraktım darısı başına asdfgjk
tarafından
Ay İnşallah ya artık eşim yanlış anlıyor ne oluyor filan diyor bir de hamilelikle ağlıyorum filan ☺️
0 oy
tarafından
Ben netten izlemeyi sevmiyorum ses gidip duruyor tvde olunca izlerim 

Bende Muhteşem yüzyıl delisiyim sürekli izlerim sürekli :) 
0 oy
(80 puan) tarafından

Bende de muhteşem yüzyıl ve Hürrem var sürekli izliyom dizi bitiyo artık editlerini izliyom :D

0 oy
(1,569 puan) tarafından
Çocuğun yok herhalde :D diyeceklerim bu kadar:))
tarafından
Geri sayım yapıyoruz son iki ay❤️☺️
(1,569 puan) tarafından
İzleyebildiğin kadar dizi film izle kitap oku duş al bol bol uyu ye iç gez :D Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Cennet mahalesi her gün 1 bölüm izleyen ben :D bende ona bağımlıyim gi :D
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bmede bu aralar HATIRLA SEVGİLİ Yİ izliyorum ağlamaktan helak oldum
(343 puan) tarafından
Ooo o dizi mükemmel mükemmel bayılırım 2 kere izledim ağla ağla bir hal oldum hepsi o kadar iyi oyuncu ki gerçek bir yaşam gibi hepsi hele Necdet. müzikler hele. Kaçıncı bölümdesin ilk defa mı izliyorsun. Bak yine heyecanlandım
(5,323 puan) tarafından
15.bolumdeyim evet ilk defa izliyorum cnm
7 bölümde  yaseminin babasiını almaya gldiker ya arkasından baba diye aglayisi ayyyyy nasıl ağladım eşimde garibim anlamyr kalkıp tuvalette gididp ağladım geldim çok etkiliyor vala bni
(343 puan) tarafından
Essas güzel bölümler 10 dan sonra başlıyor o çocuklar büyüyor ya deniz defne ışık falan harika bölümlerdesin. Bide Deniz gezmişi ben orda tanıdım ilk defa mesela o yıllarda ülkemizde neler olmuş burda öğrendim çok güzel valla keşke ilk defa izleseydim bende
0 oy
(343 puan) tarafından
Yaprak dökümüne başlayarak :) bide ona sarıyor insan ve bu döngü öyle sürüp gidiyo. 

Ha bide ben değişiklik olsun diye hatırla sevgiliye başlamıştım o ne güzel bir dizi o ne güzel müzikler ne güzel yaşamışlar gerçek olaylar nasıl bu kadar diziye uyarlanmış 2 kere izledim şuan kalbim çarptı o diziyi düşününce 68 bölüm hepsi ama dolu dolu ne ağladım yaa. Bende yemek yaparken çamaşır katarken iki arada bir derede izlerim. Bebeğim olduğu halde mutlaka iki bulaşık makinesi bulaştırken bari açık olacak 
0 oy
(19,709 puan) tarafından
Tedavi ol bacım destek l :D
0 oy
(12,620 puan) tarafından

Ahahaa bende bir ara yaprak dökümü bataklığına düştüm dediğin gibi başa sarıp tekrar tekrar izliyordum artık kızım youtu.be açtığımı görünce aaaa anne yaprak dökümü açıyorsun mu diyor :D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 323 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,690 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 186 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,912 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 273 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 331 göst.