0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (3,188 puan) tarafından
Kızlar  5 bcuuk aylık bebegim pazardan beri hastsmedeydik hastanedeyiz diye yıkayaöadım hiç nese hastanede bebegime hero babay in kavanoz maması No aldırdım eşime yediririm diye dün akşam yedir dim bugun öglen çıkış oldu eve geldik işte akşam üstü kafası yüzü boynu falan kızarmış poposındada var acaba yıkamadogım için mi yoksa alerji mi yapmış olabilir mi

2 Cevaplar

0 oy
(2,226 puan) tarafından
Alerjdir canım 
(3,188 puan) tarafından
Uff doktora da gidemiyorum napcam pejş6 eşim yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yikamadigin için olmuş olabilir brnce
(3,188 puan) tarafından
One kız altıncı hastalık nedemek
(3,188 puan) tarafından
Şuan yok ateşi hastaneye yatmaööaın sebebi ateşti
tarafından
Altıncı hastalıkta yüksek ateş geçmeyen ateş olurm sonrasında ateş geçerken döküntü bırakır yavaş yavaş gider onlarda. Benim kızımda kışın geçirdi aynı şeyi o yüzden söyledim. 5 gün hastanede yattik
(3,188 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bende pazardan beri. Yatıyordum bugun çıktım işte dünden beri ateşi normaldi bugun taburcu ettiler o meyveli mamaya yordum bende ama sen alerji den mi yattın 5 gün önce
tarafından
Yok alerjiden yatmadik. Kızımda ateş vardı ama öyle böyle değil. Yanıyordu. Ve 3_4 gün boyunca hiç geçmedi ateşi. Bişi yetip icmiyorduda. Doktor yüksek ateşten yatiş verdi. 5 gün yattık. 4 gün kızımın vücudunda kizariklar çıkmaya başladı ama oda altıncı hastalikmis. Ateş sonrası böyle döküntü birakiyormjs ama iki güne onlarda geçmişti.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 51 göst.
17 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 246 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 128 göst.
0 oy
5 cevap 109 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Dilaraalya (32 puan) tarafından soruldu

382,918 soru

11,462,030 cevap

35,052 kullanıcı

...