0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Merhaba hanimlar ya tüy derdinden biktim agda ile alinca acili uzun suruyor birde uzun vadede deri sarkiyor jilet saymiyorum zaten yillarca agda ile al bir kere jilet kullan hepsi cop mahvediyor. Bana onerebiliceginiz uygun fiyatli kullandiginiz epilasyon aleti var mi acaba 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alette çok acıtıyor ama haberin olsun ben braun kullanıyorum 
tarafından
Alet kullandim oda acitiyor ama en azindan deri sarkmiyor birde hizli olanlar var aciyi sanki biraz hafifletiyor sizinkinin modeli neydi
tarafından
10 senelik makinem canım unutum modelini falan :)
tarafından
Tmm tesekkur ederim cevabin icin :)
-Reklam-
0 oy
(688 puan) tarafından
Kesinlikle evde kullanılan lazer cihazını tavsiye ederim. Aşırı faydalı oluyor düzenli yapınca. Başta ayda 1 yapıyorsun mesela ben biraz yaptım sonra hamile kalınca bıraktım bir süre alt bacağımda çok çıkmadı bile. Fiyatı çok gelirse biriktirip alabilirsin. En azından canın yanmıyor  ve azalıyor 
tarafından
Onuda dusundum ama fiyatlar asiri yukselmis lumea 1 yil once 1000 tl idi simdi 7000 olmus almadigima o.kadar pismanimki sizin hangi marka peki
(688 puan) tarafından
Lumea benim 3300 e almıştım ne kadar uçmuş üff
tarafından
Yine iyi almissin gercekten cok yukseldi. Peki azaltmasi kalicimi yoksa yavaslatiyormu cikmasini bende alicam galiba tuy derdi zor
(688 puan) tarafından
Ben düzenli yapamadım ama düzenli yapan arkadaşım var çıkmıyor artık onda mesela 4 5 ayda 1 yapıyor ağda yanında hiçbir şey yani çok memnun
tarafından
5 ay cok iyi bir sure en iyisi bu galiba ya ama lumea yuksek fiyatli bana daha uygun ve yine bunun gibi etkili bir cihaz lazim
0 oy
(119,346 puan) tarafından
kiz epilasyonmu epilatormu 
tarafından
Epilasyonda olur epilatörde hangi markayi kullaniyorsunuz
(119,346 puan) tarafından
epilasyonum yok epilatorde braun silk epil 9 ve 3 vardi bende lazere basladim azaldi iyice
tarafından
Lazer guvenilor gibi ama ozel bolge icin hem gunah hemde cekiniyorum zaten ondan evde olandan almak istiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 181 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 188 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 166 göst.
15 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 226 göst.
21 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu

380,241 soru

11,384,227 cevap

34,884 kullanıcı

...