0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Kendimi çoğu zaman çok yalnız hissediyorum gerçi bu his değil gerçekten yalnızım sanırım.Evlendim eşimin ailesi zor şeyler yaşattı ve yaşım küçüktü eşim çekip giderdi kuserdi o zaman hep ağlardım ama eşim olmazdı yanımda hamileliğim zor geçti ilk bir ay su bile icemedim yemek yiyemedim sürekli kusardim ilk ayda 10 kilo verdim düşünün eşim o zaman işten çıkmış olmasına rağmen ne gece ne gündüz yanımda oldu kahveye çıkıp giderdi görümcem çocuk senin yüzünden sokak surtugu oldu iyiki bi hamile kaldin derdi çocuğum doğdu sezeryan oldum daha bir haftam dolmadan sudan sebeplerle kavga çıkardı kaynanamlar eşim bana tavır aldı sütüm gelmiyor diye bana çocuğu senin elinden alırım dedi eşim bana o zaman ki o sözü asla unutamıyorum.Gorumcemle aynı apartmanda oturuyorduk kaynanam görümcem eşim bahçede çıkıp kahkaha atar sohbet ederlerdi ben dikişlerim acıya acıya çocuğuma baktım ağlardı neden ağladığını bilmzedim bende onla ağlardım neyse çocuğumu tek başına büyüttüm hasta oldu başında hep ben bekledim eşim hiç yardımcı olmadı ve hala öyle eşimden bir destek göremiyorum varlığı da bir yokluğu da herşeyi tek başına yukleniyorum ve kimsesiz hissediyorum biraz dertlendim ve paylaşmak istedim okuduğunuz için teşekkür ederim.

10 Cevaplar

0 oy
(2,259 puan) tarafından
Allah hakkını bırakmaz canım.  Rabbım gönlüne ferahlık versin
(123 puan) tarafından
Amin inşallah canım teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Katlanilmasi zor şeyler yasamissin canm Rabbim kimseyi merhametsize düşürmesin firavun soyundan gelme heralde hepsi 

Sen hiç canını sıkma Rabbim seninde o sabininde intikamını alır intikam alanların en hayırlısı Allah'tır.

Her çektiğimizin bir mükafatı var ama dayanamam diyorsan eğer ailen arkandaysa boşan derim 
(123 puan) tarafından
Ailem bosanmami istemiyor dünya imtihan dünyası ne kocalar var şükret seninki iyi diyorlar yalnızlığımı onlara göstermiyorum birde herşey yolundaymus gibi rol yapıyorum ve onlar inanıyorlar
(3,584 puan) tarafından
Ne kocalar var şükret ne ya daha ne olmasi lazım bıçakla boğazına dayanmadigi icinmi öyle diyolar? Anlat sende kimseye rol yapma sonra yarın birgün dolarsin baba evine gidince noldu herşey iyiydi derler ne yaşıyorsan yasadiysan anlat onlarda bari azcik merhamet varsa alırlar seni ordan
(123 puan) tarafından
Ailem biraz geri kafalidir yani onlara göre onlar da çok çekmişler ama sabretmisler benden de bunu bekliyorlar
(3,584 puan) tarafından
Sen yinede içinde tutma kendini hasta edersin
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Allah senin hakkını onlardan alır inşaallah cnm. Başta o hödük kocan inşaallah senin kıymetini çok iyi bi şekilde anlar. Allah ıslah etsin ne diyim.
(123 puan) tarafından
Amin inşallah ama anlayacağını düşünmüyorum bir insan asla değişmez mis 6 senede değişmedi hiç değişmez
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Bazı insanlar baba olmamalı çok üzülüyorum karısına hayrinolmayan insan babada olmaz ilerde bu çocuk meslek sahibi iş güç sahibi olunca ben büyüttüm ben okuttum olacak kahve köşelerinde gezdiğini unutacak 
(123 puan) tarafından
Uzaktan sevmeyi bezini mamasını almayı babalik sanıyorlar işte babalik o deil ama ailesinde ne gördüyse onu yansıtıyor
0 oy
tarafından
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demişler canım rabbim kolaylık versin sana 
(123 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim kuzum
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Abi düz mantık nesini anlamıyorsunuz sevmediğiniz kadınla evlenmeyeceksiniz çocuk yapmayacaksınız, evlendiysenizde artık ailenizin eşiniz ve çocuğunuz olduğunun farkında olacaksınız bu kadar basit bunu idrak edip hayatlarına uygulasalar buradaki postlar %80 azalır 
(123 puan) tarafından
Beni ilk görüp aşık oldugunu iddia eden o aslında gayet isteyerek aldı ama ailesine çok düşkün erkekler evlenmesin bencede olan bizlere oluyor
(12,903 puan) tarafından
Canım seni sevmedi demiyorum zaten sevmiştir mutlaka ama evlenince degisiyorlar benim eşimde öyle aylarca peşimden koştu iki saat görmeye on saat yol geliyordu şimdi odadan salona gelmiyor evlenince bizle aile olmaları gerekirken sanki yıllarca anasız babasız kalmıştı şimdi onları bulmuş gibi onlara yapısıyorlar burda kastettiğim hakkıyla sevmek
(123 puan) tarafından
Katılıyorum evlenmeden annesine babasına bağlı olmayan eşim evlendikten sonra bağlandı şahsen artık eşimden beklemiyorum hiçbir şey hakkıyla sevmek kim benim eşim kim
0 oy
(645 puan) tarafından
Oğlumu kendime bağımlı yetiştirmeyeceğim... Eşine çok kıymet veren bir adam olsun gelinimi üzerse önce karşısında ben olacağım. 
(123 puan) tarafından
Bende dönüp dolaşıp oğluma öyle diyorum eşine coluguna çocuğuna hakiki bir eş baba ol diyorum yoksa sana hakkımı helal etmem diyorum öyle yetiştirmeye çalışıyorum inşallah emeklerimiz bosa gitmez
0 oy
(490 puan) tarafından
Bende senin durumunu yaşadım dahada kötüydü boşanıyorum artık 
(123 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım
(490 puan) tarafından
Amin inşallah sağ ol
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Yazik sana ya insallah cocugunla cok mutlu olursun vicdansizlar..
(123 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 826 göst.
12 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syvldc (229 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 427 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 251 göst.
0 oy
4 cevap 157 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Betularglu21 (24 puan) tarafından soruldu

378,960 soru

11,343,526 cevap

34,809 kullanıcı

...