0 oy
693 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimi cezaevine göndermişler 2 gundur haber alamıyorum sebepsiz yere içeri attılar napcagimi bilmiyorum 1 hafta görüşmek yasakmış kafayı yicem adliyeye falan gitsem avukat istesem ücretsiz olur mu hiç bisey bilmiyorum bilen biri yardımcı olsun lütfen kafayı yicem 1 yaşında kızım var bide
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nasıl sebepsiz alıyorlar 
-Reklam-
0 oy
(9,639 puan) tarafından
Sebebi neymiş ki karakola gitseniz bilgi bermezler mi 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Sebepsiz nasıl içeri atsınlar
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Sebepsiz olması saçma.  Bilmediğin nedeni vardır 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sebepsiz yere atmazlar mutlaka sebebi vardır,muhtemelen nezarethaneye göndermislerdir o karakola gidip bilgi alabilirsin 
0 oy
(4,993 puan) tarafından
Bnm bldgm soruşturma olmadan direk almazlar czaevine ki bişey delilli deilse 3 gün içinde bırakılması lazm .

Sebepsiz yere almazlar ki cnm. 

Barodan avukat bulabilirsin bu arada 
0 oy
(39 puan) tarafından
Adliyeye gidip tc kimlik numarası ile sorgulayabilirsiniz ordan çıkar avukat ücretli olur ücretsiz bakmaz kimse ayrıca baro tarafından atanan avukat büyük suçlar için uyuşturucu cinayet istismar gibi onun dışında avukat vermiyorlar e devlet şifresini biliyorsanız ordan uyap vatandaş portal yazın dosyaları çıkar ama savcılık dosyaları çıkmaz yani orda olmayan bir dosya içinde almış olabilirler en sağlıklı bilgi adliyeden öğrenirsiniz tüm bunları 
0 oy
(2,807 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sebebsiz değildir eşin adliyeye giti zaman ona avukat veriyolar o günlük ve seni arar avukat eşinin esyalarni getrmeni ve sebebi sana açıklarlar şuna kadar ilk hakim karşısına çıkmıştır ve ceza alıp almica belidir alırsa size esyalrni ve neler götrcen hakkında bilgi veriyo sana eşini gostermiyolar giti cezaevni öğrenip orayla konsup görüş gününü öğrenp gidersnz canım artık Allah sabır versin ama sonradan tekrar avukat tutuyosun sen  
0 oy
(15,272 puan) tarafından
Avukatı sen değil eşin talep etmeli bence ücretsiz devletin vereceği avukatsa. Dava onun davaşi  olduğu ocin . Ben böyle düşünüyorum. Bilgim de yok ama. 
0 oy
(811 puan) tarafından
Nezarettedir. Sebepsiz de alınmaz.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bak desenli karakolda göz altında derim sucsuzmu yanlıs anlasılma var cezaewı bir tık üstü ... Sucsuz olabilir ama oraya girdiyse kanıtlayacak 
(9,247 puan) tarafından
Kız senin koca neci
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Cezaevinden dilekçe vererek eşin avukat talep edebilir sende bulunduğu ceza evini arayarak koğuşunu ve görüş gününü öğren ki görüş gününü kaçırma daha yeni girmiş muhtemelen karantina koğuşundadır koğuşa yerleşme süresi 1 hafta 10 günü bulur Allah yardıncın olsun 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Mahkemeye çıktıysa devlet avukat vermiştir devlet. Ayrıca suçsuz olsa içeri almazlardı illa bi suçu vardır  arama hakkı oluyo bildiğim kadarıyla. Yada karakolu ara bilgi al biz çoğumuz bilemeyiz süreç nasıl işliyo
0 oy
tarafından
Sucu olmadan almazlar vardir birsey canim cezaevine gideceksin gorus gununu ogrenceksin sonra kiyafet goturceksin sonra hat kendi uzerindeyse senin hat sozlesmesini alacaksin hangi hatsa oraya gidip mesela vodofona merak ettiklerini sorabilirsin esimde yatti benim :/

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 544 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde esila35 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 546 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde esila35 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 133 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde esila35 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 303 göst.