0 oy
109 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (153 puan) tarafından

Puzzle yapmayı sever misiniz?

image

:) 

İnsanı motive ediyor yaparken hiçbir şey düşünmüyorsunuz rahatlıyorsunuz harika bir terapi yöntemi herkese tavsiye ediyorum :)

8 Cevaplar

0 oy
(423 puan) tarafından
Başımı kasimaya vaktim olduğunda puzzle de yaparım da başımı kasimaya vaktim yok :)
(153 puan) tarafından
Kendiniz için her zaman vaktiniz olmalı. Çocuğunuz varsa onunla birlikte yapabilirsiniz.
Ben bazı şeyleri erteleyerek kendime zaman yaratıyorum :) mesela ev işi bekleyebilir diyorum bugünde yemek olmayıversin diyorum böylece hobilerime birazda olsa zaman kalıyor
Vaktiniz hep işe giderse hiç dinlemediğiniz için bir yerden sonra ruhen ve bedenen yorgun düşersiniz.
(423 puan) tarafından
Benim bebekim birazcik muzarat bide sürekli acıktım susadım cisim geldi diyen papağan gibi saatten 2846383939 kez diyen bir çocuk olunca bir ara günümüz on saati çiş yolunda geçiyor diyebilirdm kendime ayirdigim en kaliteli vaktim uyku oda bölüne bölüne ya bir düzenlemedik resmen
-Reklam-
0 oy
(728 puan) tarafından
Evet ben çok severim ama şuan evimde yok keşke olsa
(153 puan) tarafından
Amazonda veya trendyolda bazen çok indirime giriyor. Sık sık takip edin. Amazon ertesi gün getiriyor.
0 oy
(747 puan) tarafından
Puzzle hic sevmem. Duragan gekiyor bana pek sevemedim acikcasi. Bu arada hic vakitte yok. Buldugum vakitte in dk otursam kendimi dinlenmid hissediyorum:)
0 oy
(119,087 puan) tarafından
hic anlamam ben ☺️
0 oy
tarafından

Hamileyken can sıkıntısından çok yapardım ama bebek doğduktan sonra bıraktım :D çok severdim aşırı eğlenceli oluyor 

0 oy
(4,105 puan) tarafından
Ben cok severım basından kalkmam o derece ama zamanım hıc olmuyo 2 cocukla ancak ev ısı cocuklar derken gun bıtıyor:) 
0 oy
tarafından
Evimde 50 tane rahat vardır kizima alıyorum hep birlikte yapıyoruz çok zor olanlar başımı ağrıtıyor o yüzden kolay alıyorum 
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Çocuk olmadan önce evet, çocuktan sonra ben neyim? Kimim? Napıyorum? :))) 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 391 göst.
22 Ağustos 2019 Kültür-Sanat kategorisinde Yazar gecerim - BANU (12,852 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 331 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 383 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,110 soru

11,317,192 cevap

34,763 kullanıcı