0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Ağrısız kanama var silince geliyo bı tek kahverengi akıntılı regl baslagicj değişik bişi oldu anlamadm niese

1 cevap

0 oy
(10,837 puan) tarafından
Gebelik bölümi ayrı bura ayrı 5 saat önce zaten bu ayda olmadı demişsiniz  ne bu ısrarla post açma sevdan. Allah gönlüne versin çok takıyorsun kafaya bi sal kafanı boşalt ummadığın anda olacaktır inaşllah 
(253 puan) tarafından
Hani canm diyer tarafta nedense engellendim ve emin ol aylarca yoktum istediğimi yaptım ettim ve kist çıkıp doktor adet atarsın diyip 3/4 gün gecikmem var ve gebelik yok zaten cikmiyo diyer yandan kafaya takan birisi oldugim icin bişi mi oldu da oldu bundan mi diyorum olsa adet günü çıkardı zaten bı yandanda
(10,837 puan) tarafından
Psikolojik de olabilir kafana taktığın için adet olamıyo olabilirsin yaşın daha çok genç önünde çok zaman var 23 yaşında anne oldum plansızdı yani düşünmediğin anda sürprizle karşılaşabilirsn
(253 puan) tarafından
Canm ne güzel zaten ümidim benmde yoktu kist dedi esimede dedm hiç. Umutlenme gezelm olmick bu ay dedm . Kadar aklıma gelmedi bekledim bı ağrım oldu dedm olcm gelmedi bekledm olcm gelmiyo bugünde kahverengi geldi yine dedn başladı iyi rahatlicm şimdi yine gelmiyo sinirsel oldum stres ustundeydim
(10,837 puan) tarafından
Sökülemiyo olabilirsin ayrıca kisti olanlarda hamile kalabiliyo zamana bırak
(253 puan) tarafından
Gezmenin. En güzel zamanı su an yanlış zaman bizim için
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 142 göst.
0 oy
2 cevap 124 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Trbznlugln (2,036 puan) tarafından soruldu
0 oy