0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
Yorumlarınız benim için çok değerli çünkü kafam çok dolu. Ben gurbette yaşıyordum memleketime gelmeyeli 2 yıldan fazla olmuştu. Eşim gurbette çalışıyordu bende ailemi görmeye memlekete geldim 2 ay eşimden ayrı kaldık 5 gündür oda geldi memlekete ilk gün yanyana uyuduk sadece uzun süredir burda olmadığı için arkadaşlarıyla buluşuyor eve 11 12 de geliyor o zamana kadar bende uyumuş oluyorum oda gelince yer yatagindayiz zaten çocuğu benim tarafıma alıyor o ayrı yatıyor çok zoruma gidiyor ama sesimi etmiyorum sizce nasıl davranayim. Artk yabancı gibiyiz 

6 Cevaplar

+1 oy
(679 puan) tarafından
Gecelik giy suslen  araya soğukluk girmesine izin verme şeytan ugrasiyor
(321 puan) tarafından
Beni istemediğini düşünüyorum o yüzden bende yakinlasmak istemiyorm beni istemeyeni bende istemek istemiyorm
(679 puan) tarafından
Böyle yapma cnm emin ol bu dusuncen şeytandandir şeytan karı kocanın arasını açmak ister özellikle yatak odasında sen bı adım atmadan eşin atmazsa daha çok uzaklasicaksiniz birbirinizden bu seferlik bu adımı sen at
(620 puan) tarafından
Evet prensese katılıyorum şeytan şuanda uğraşıyor sizinle canım sen süslen eşine yakınlaş aranız yumuşayınca konuşursunuz, onunda senden beklentisi vardır belki yumşak tatlı bi dille yaklaşmayı dene
-Reklam-
0 oy
(48,894 puan) tarafından
sogukluk girmis araya kötü olmuş her aksam cikmasin sende uyuma bekle konusun
(321 puan) tarafından
Ben basedemiyorm canı nasıl istiyorsa öyle yapıyor ya kavga edecez yada gidceek
0 oy
(938 puan) tarafından
O kadar ayrı kaldıktan sonra seni ozlemesi gerek diye düşünüyorum eğer ki hala seviyorsa takipte kalmani öneririm .
(321 puan) tarafından
Nasıl yani takip derken
(938 puan) tarafından
Halini hareketini takip et yani ne yapıyor arkadaşları kimler mesela
(321 puan) tarafından
Yok kimseyle görüştüğü falan yok eminim ama sadece başka biri mi girdi aklına acaba diyorm
(938 puan) tarafından
Konusun canım yanlız kalınca anlat derdini baktın olmuyor o zaman bakarsın bı çaresine en yakın zamanda da evine dön
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Belki evde olmadiginz için çekiniyor belki de alıştı 2 ay diyorsun ne işin var ki 2 ay orda 
(321 puan) tarafından
Yok canm cekinmekle bı ilgisi yok eminim.
(6,672 puan) tarafından
O kadar adamı boslarsan tabi alışır yokluğuna
(321 puan) tarafından
Bence bı ilgisi yok canm bence bende boşlandim sonuçta daha çok ozlememiz gerekirken böyle mi davranacam bence başka biseyden
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Şimdi sen onun geleceğini bile bile mi ailenin yanına gittim o da geldi yoksa sen gitmiştin o da çıkıp mı geldi
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Yaptığı normal değil sen ve çocuğundan daha mı önemli arkadaşları 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 341 göst.
26 Kasım 2022 Aile kategorisinde Hayris03 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 1,576 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nazli1elif (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 123 göst.