0 oy
288 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (461 puan) tarafından

image

image

image

kızlar bu urunler bu hafta bım e geliyor mus. Acaba bu burun aspıratoru kullanışlı mı aranızda bundan kullanan var mı. Bıde bu uyku tulumu alsam mı kalıtelı mı dıye tereddute kaldım 

10 Cevaplar

0 oy
(2,840 puan) tarafından
Burun aspiratoru aynisini kullaniyorum ama ugrasitiriyo biraz bi kac kez pompalaman lazim cekerken buda bebegi rahatsiz ediyo malesef uyku tulumuda rahat olur kacirma fiyati uygunken derim
(140 puan) tarafından
Uyku tulumunun icine ne giydiriyorsunuz peki.
-Reklam-
0 oy
tarafından
En iyisi bakarak almak canm bnde Bi bakcm begnirsem alcm
0 oy
tarafından
Uyku tulumu bende alacam kaliteli ise mama önlüğü de kullanışlı bence hem yıkayabilirisn tertemiz olur normal mama önlükleri leke olunca çıkmıyor lekesi hele ki yemek yemeye başladığı zaman hep lekeli sürekli yeni almak gerekiyor ama bu tertemiz yıkanır bende alacam 
0 oy
tarafından
O aspiratör işe yaramıyor yada ben kullanamadım. Hiç tavsiye etmem. 10 lira fazla verip e bebekten beby me nin hortumlu olanını tavsiye ederim çok güzel kullanıyorum. 100 de yüz pamuk diyot malına bakarsın ama sanırım güzel denk gelirsem alacağım. Önlükte hoş. Bezlerden daha akıllıca kullanmadım hiç ama oda aklımda çıkarsam dışarıya denk gelirsem alacağım onuda. :) 
0 oy
(650 puan) tarafından
Burun aspiratörü ve mama önlüğü yeğenimde kullandık. Bu tip uyku tulumlarını içi dolu elyaf olunca bebeği çok terletiyor. İnceleyip almak lazım
0 oy
(162 puan) tarafından
Aspratöru kullaniyorum canim cok kolay bana gore işe yarar 
0 oy
tarafından
Biz e bebekten uyku tulumu aldık bine geleni de yedek olarak alicam
0 oy
(642 puan) tarafından
Burun aspiratörunu otribebe tarzi olanlardan öneririm. Çok iyi temizliyor. Bunlar belki sadece ucundakini alıyordur bence. Mama önlüğünü birimde görmüştüm.suya tut kullan cok mantıklı. Lekesi yikamasi sorunu yok. Tulum da yakından bak. Iç malzemesi neymiş o önemli. Bendekinin 60 ya da 70 i pamuk içindeki dolgusu. Terletmiyor dolayısıyla. 80 tl ye aldim waikikiden. Bunun fiyatı cok cok uygun
0 oy
(140 puan) tarafından
Ben burun aspiratiru buna benzeyen  e bebek ten almıştım. Memnunum. 
0 oy
(867 puan) tarafından
Ya nedense silikonlu mama önlüğü komiğime gitti :))
(461 puan) tarafından
Neden ne yonden
(867 puan) tarafından
Yani onu bebeğim doğmuş ta bebeğime takmış gibi hayal ettim komiğime gitti. Öyle kalıp gibi durur sanki komik yani benim komiğime gitti  :))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 119 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 249 göst.
+1 oy
26 cevap 318 göst.
30 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 268 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Berf (6,362 puan) tarafından soruldu

379,935 soru

11,373,700 cevap

34,856 kullanıcı

...