0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (291 puan) tarafından
6 yıl oldu kaybedeli ama hic dinmiyor acısı cok erken yasta kanserden kaybettim torununu bile o kadar az gördü ki hayatta hicbiseyi tam yasayamamisiz gibi hissediyorum hayatim bazen o kadar zor ki annecigim olsaydı hicbisey böyle olmazdı diyorum hayatimiza bi sekilde devam ediyoruz ama bu yangın hic sönmüyor... sabah sabah biraz icimi dökmek istedim

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başın saģolsun kuzum rabbim sabır versin 
(291 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Anne nefestir o gitti mi dünyanın hiçbir anlamı kalmıyor sadece yaşıyorsun. 

Allahm mekanını cennet eylesin sana da dayanma gücü versin canım benim evlatlarına sarıl eşine sarıl dinmez ama onlara sıkıca sarıl 
(291 puan) tarafından
Hic dinmiyor hemde...
0 oy
(402 puan) tarafından
Anne ölünce hep yarımsın değilmi? Ne üzüntünü ne sevincini paylaşabileceğin hiç kimse yok. 3 yıl oldu benim de ama hala iyi birşey olunca elim telefona gidiyor. Açılmayacağını bile bile arıyorum o numarayı. İçimden sürekli konuşuyorum onunla. Dinlediğim tüm şarkılar sanki onu anlatıyor.
(1,780 puan) tarafından
Yorumuna göz yaşımı bıraktım çok zor ya arayıp açılmaması tüylerim diken diken oldu Rabbim sabır versin inşallah
(402 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim
(291 puan) tarafından
Ben de hâlâ ceviririm numarasını her sevincim buruk paylasacak kimsem yok cok zor gerçekten coook :(
0 oy
(398 puan) tarafından
Allah acını hafifletsin içine ferahlık versin çok zor Rabbim Cennetin de buluştursun sizi insAllah
(291 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Benim annemde kanser hastasıydı 3 sene önce kaybettik. Çok zor  ve ona çok ihtiyacım var 
(291 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin
0 oy
(201 puan) tarafından
Benim annem de kanser hastası ve durumu kötü şuan öyle çok üzülüyorum ki öyle çok korkuyorum ki onsuz kalmaktan hergünüm her gecem gözyaşı ile geçiyo Rabb'im bize dayanma gücü sabır versin inşallah 
(291 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah
0 oy
(611 puan) tarafından
18 yıl oldu her zaman kendimi eksik hissediyorum. Bu ara o kadar çok hissediyorum ki eksikliğini yanımda olmasini çok isterim 
(291 puan) tarafından
Allab rahmet eylesin
0 oy
tarafından
Rabbim merhametiyle muamele etsin anbeciğine canım özledikçe oku yolla annenin ruhuna hem sen rahatlarsın hem annen 
(291 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Bol bol dua et Kur'an oku canım 
(291 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,977 puan) tarafından

20 yıl oldu annem gideli, hem çok özlüyorum hem yaşayamadığımiz şeylere üzülüyorum. Bugün annemden çok büyüğüm .  Ama hala bi çocuğum. Kimsesizim. Geçmiyor Acısı sancısı :(

(291 puan) tarafından
Demek 10 yıl olsa 20 yıl olsa geçmiyor:((( rabbim hepimize sabırlar versin

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 466 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 343 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kubosss35 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 761 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nursenaberkan (201 puan) tarafından soruldu