0 oy
113 göst.
Aile kategorisinde (310 puan) tarafından
Kızlar oğlumun doğum günü varda pastaya karar veremedim nasıl bişey yaptırabilirim diye sizler nasıl yaptiniz resim varmı baksam fikir olsa

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim eşim pasta chefi o yapacak,  şeker hamurlu hayvaan figürlü 
(310 puan) tarafından
Hmm anladim
tarafından
Pasta görünümlü maket var süs amaçlı eşim öyle birşey yapıp pastayı ayrı yapalım lezetli olsun diyor bu şekilde yapabiliriz
(310 puan) tarafından
Maketler ne kadar ki
tarafından
Onlar kiralanıyor genelde fiyatını bilmiyorum ama benim eşim yapacak
(310 puan) tarafından
Hk anladım sagol
-Reklam-
0 oy
(11,416 puan) tarafından
Şeker hamuru olanların görüntüsü güzel canım ama hem verdiğin paraya yazık hem de aşırı şekerli cırt cırt şeker geliyor ağzına ben sevemedim onun yerine üzerine resim baskısı yaptır derim
(310 puan) tarafından
Şeker hamuruyla yaptirmicaam ama çogunluk intemrette hep o var görüntü çok güzel ama ben öyle istemiyorum karede fazla model yok 16 kişi olicaz iki katlı yaptirsammi diye düşünüyorum
(11,416 puan) tarafından
Kucuk gibi görünüyor da yaparlar canım sen biraz büyük istersin çocuğunun sevdiği bi karakter olabilir eşinle hepinizin fotosu olabilir o şekilde bastirabilirsin
(310 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,151 puan) tarafından

image

image

ben hep kendim yaparım canım 3 küçük çocuğum var yardımcı olacak kimse olmadığı için aceleyle çok özen gosterememistim ama böyle olmuştu kızlarımın pastaları herkes hazır sanmıştı 
(78 puan) tarafından
resimleri nsl yaptınız acaba
(310 puan) tarafından
Çok güzel yapmışsın ellerine saglik
(3,151 puan) tarafından
Pasta malzemesi satan yerlerde yenilebilir gofret kağıdına çıktı aliyolar şuan 15-20₺ olmuş sanırım ordan çıktı aldı eşim dolaba koydum pastayı hazırladıktan sonra üstüne yerleştirdim sadece.
Teşekkür ederim masum anne
0 oy
tarafından
Biz eşimle kendimiz yapmıştı.strafora şeker hamuru sarıp tilki yapmıştık 
(310 puan) tarafından
Hm anladim teşekkür ederim
0 oy
tarafından

image

krem şantili daha iyi oluyor ben üzerine 2 rakamindan yol yaptırdım üzerine de arabalar 25 kişilik 300 lira tuttu 
(310 puan) tarafından
Gayet iyi fiyatı ne zaman bu fiyata yaptırdınız
tarafından
1 ay önce canım annemin arkadaşının pastanesinde yaptırdık
(310 puan) tarafından
Anladım kuzum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 308 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 279 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 344 göst.
1 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
26 cevap 841 göst.

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...