0 oy
116 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kizlar ben bekarken desteksiz 85 takardim. Ama şimdi nerdeyse 100 takıcam  baya büyüdü gosguslerim. Gogusleri toparlayan sutyen biliyor musunuz.  Kullanıp memnun kaldığınız. 

5 Cevaplar

0 oy
(1,437 puan) tarafından

:woot:BİM sen alıyorum canım ben çokta memnunum hic aldın mi bilmiyorum pentiden genelde gece giyebilecegim tarzda sutyenler alıyorum :P

tarafından
Aldim canim bekarken ama memnun kalmadım.
(2,016 puan) tarafından
Buyuk gogus icin bimdeki sutyenler hic uygun degil
-Reklam-
0 oy
(4 puan) tarafından
Penti latus beden varya ondan al cok iyi toparlıyor tavsiye ederim  
tarafından
Bakayım canım hemen.
tarafından
Bedeni nasıl tutturcam canım önceden 85 c kullanırdım
(4 puan) tarafından
Penti mağaza varsa oraya giti menzüre ile ölçülür veya orda kabin var orda denersin
tarafından
Canım denenmiyordu artik deneniyor mu
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Geçen kış aldım Penti curvy lace isimli sutyenlerden 5 tane indirimden almıştım. Güzel topwrliyor. Daha küçük gösteriyor bence. Ama bazilarinin telleri çıktı yanlsrdan. Onları tekrar dikmem lazım. O konuda sinir oldum. 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Canim gogus cup buyuduyse suwen marka oneririm cok guzel toparliyor pentiden de yeni aldim o da cok guzel link birakicam bulursam. Burada gogus altini mezurayla olc o gogus bedeninolacak 85 90 gibi cup olcusude gogsun ust kismindan en buyuk yerden olc C D  veya E cup olabilirsin olculer trendyol da suwen veya penti magazasinda gorebilirsin

Yukardaki link suwen 2 beden kucultuyor yanlarda balenleri var cup olcusu F ye kadar var cok iyi ben cok memnun kaldim90 D kullaniyorum simdi emzirdigim icin rahat edemiyorum onun icin pentiden balensin aldim ama yine toparliyor sadece suwen askilari daha iyi kaldiriyor. Asagidaki link penti suan onu kullaniyorum. Balen olmadigi icin emzirirken cok rahat ediyorum goguslerim dusuk durmuyor guzel kullanmasi rahat

Bu arada tekrar alsam ne alirim yine gider suwen alirim 60° yikasam bile bisey olmuyor cunki penti sutyenlerinde daha cabuk bozulma yasiyorum 60 °  yikamadigim halde

0 oy
(268 puan) tarafından
Ben pentiden lotus sutyen almistim 3 al 2 ode kampanyasi vardi yillardir kullaniuorum ne bi yeri koptu ne de deforme oldu sapasaglam duruyor pentiden baskasini sasma derim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 151 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde G.ll0 (1,543 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,800 cevap

34,942 kullanıcı

...