0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Bebeğim 3 aylık oldu şükür ama 3 ayda beni 3 sene yaşlandırdı sanki atak haftası falan değil hep böyle uyumuyor çocuk ya uyumuyor. Gazı yok altı temiz karnı tok öyle duruyor ağlamıyor vs ama uyumuyor. Tükendim artık tek başıma bakıyorum doğduğundan beri ailemden uzağım eşimin işi ağır geç geliyor. Asla isyan etmiyorum ama artık aynaya bile bakamıyorum kendimden geçtim şöyle oturup hiç bir şey yapmadan boş boş oturmak istiyorum. Yalnız büyütmek gerçekten çok zor çocuğu bırakıp bi hava alamıyorum eşimle baş başa vakit geçirip bişey düşünmeden 2 saat geçiremiyorum. Dün 3 saatlik uykuyla duruyorum. Nolur dua edin uyku düzeni olsun bende biraz dinlemiyim gerçekten artık bedenim iflas ediyo iyice saldım kendimi.. 

6 Cevaplar

0 oy
(762 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Yazdıklarından o kadar korktum ki doğurmayıp içimde tutacağım bebeğimi :D gerçi dün gece karnıma attığı tekmelerle uyandırdı 4 te sağ olsun ama ne bileyim :)) 
(432 puan) tarafından
İlk bebeğiniz mi☺️
(27 puan) tarafından
Tabi ki dünyanın en güzel duygusu ama hamilelik en rahat dönem sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(432 puan) tarafından
Merak etmeyin  bir iki aya daha rahatlayacksiniz.bnim annem kaldı yanımda iki ay sonra tek büyüttüm kızımi ve yarın doğum günü nasıl geçti bile anlamdım.her şey daha güzel olacak hiç sıkmayın canınızı biraz daha sabır ☺️
(27 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım bir iki aya kalsa iyi inşallah dediğin gibi olur :)
(432 puan) tarafından
Olur olur ☺️☺️☺️
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ah canım seni o kadar iyi anlıyorum ki bizimki gaz derdinden uyumuyor ama Allah tan eşim geceye gidiyor gündüze dönüyor falan o bakıyor arada ben uyuyorum rabbim yardımcın olsun inşallah düzene girer :(( 
(27 puan) tarafından
Gaz olayı daha beter Allah hepimizin yardımcısı olsun canım
0 oy
(7,373 puan) tarafından

Tek herhalde bide iki tane olduğunu düşün :wassat: aynı böyle oluyor insan:alien::alien:

(27 puan) tarafından
Tek ama yemeği temizliği herşeyi bana bakıyo eşimin ailesi vefat etti benim ailem uzakta. İkinci zaten Allah olmayanlara versin :)
(7,373 puan) tarafından
Ah kuuzm hepimiz oyleyiz şuan birini ayağımda saliyorum birine kahvaltı yaptırıyorum :)
(27 puan) tarafından
Ah kıyamam ya Allah kolaylık versin canım benim uzun sağlıklı ömürler versin bebişerimize
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Aynıyız uykusuzluktan basım catlyr hep memede duruyor bizimki de 
(27 puan) tarafından
İlk 2 ay bizimkide öyleydi Allah hepimizin yardımcısı olsun gerçekten çok zor canım sabırlar versin
(2,886 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım hepimiz bu yollardan geçtik .Şimdi oğlum 3yaşında oğluma sarılıp gülümseyip ne günlerdi bee diyorum , biraz büyüyünce rahatlayacaksın emin ol.

Canım benim gazı yok desen de gazı vardır onun , gaz damlası kullan youtube daki gaz çıkarma hareketlerini yaptır.Her öğünden sonra kimyon kaynat iç.
(27 puan) tarafından
Geçicek canım elbet ama inan geçene kadar ben kendimden geçicem :( gaz damlası da kullanıyorun hareketleri yaptırıyorum rahat çıkarıyo hergün duşunu aldırırım oyun halısında vakit geçiririm yok bana mısın demiyor yorulmuyor sanki hiç :(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 294 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Asdfg11 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 340 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 333 göst.
17 Nisan 2021 Aile kategorisinde Melike☺️ (1,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 228 göst.