0 oy
150 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (267 puan) tarafından
14 aylık kızımın ön 4 dişi tek var acaba makarna yer mi 

11 Cevaplar

0 oy
(184 puan) tarafından
Yer canm haşla önüne koy ısırıp yer. eline salatalık Büsküvi fln verdiysen makarnayı daha kolay yer
(267 puan) tarafından
Evet bisküvi yiyor ama salatayı çok kıtlayıp genzşne kaçıyor makarna yı kaç dk haşlamak gerek sade makarna mı vereyim yanında bişey olmaz mı
-Reklam-
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Yer tabiki canim. Artik herşeyi yiyebilir. Normal erişte veriyordum ben 
(267 puan) tarafından
Erişte yi naısl yapıyordun canm
(13,923 puan) tarafından
Pilav gibi pişiriyorum ben. Tereyağ ile kavurup su ekleyip pişiriyorum.
(267 puan) tarafından
Bnde deniym bş
0 oy
tarafından
Yer bence      
(267 puan) tarafından
Denicm
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Dişleri yokken bile yapotprdım makarna yiyordu bebek makarnası var ebenekre almıştık yiyprdu gayet 
(484 puan) tarafından
Canim neden saglikli degil merak ettim normal makarnanin iceriginde sadece durum bugdayi irmigi var
(484 puan) tarafından
Bide e bebek makarnasinda yumurta var bizimkinin yumurta alerjisi var mecbur normal veriyorum yani merak ettim simdi
(7,447 puan) tarafından
Gluten var içinde ondan canım he yumurta alerjisi varsa internetten aşcı anne sayfasına bakmanı öneririm yumurta alerjisi olan bebekler için de var makarna ve bir sürü şey
(484 puan) tarafından
Ya saol canim bende oyle bi sayfa ariyodum hrmen bakicam :)
(7,447 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek :)
0 oy
(469 puan) tarafından
Ben haşlarken bi miktar ona ayırırım üstüne yoğurt dökerim yer öyle kontrol ederim ama çok çok atarsa tıkanır diye 
(267 puan) tarafından
Önüne koyup kendi yesin demi yoksa ben mi yedireyim
(469 puan) tarafından
Kendi yesin ilk ek gıdaya başlarken bile kendi yesin diyor uzmanlar blw yöntemiyle yedirin ki öğrensin.
(267 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim denicm
0 oy
(5,392 puan) tarafından
Kızım 12 aylık ve aylardır veriyorum
0 oy
tarafından
Yer benim kızım da 14 aylık çok seviyor yogurtlayip ev yapımı salcayla azcik sos yapıyorum önüne koyuyorum öyle yiyor sade yoğurtlu yemiyor
0 oy
tarafından
Ben kızım yiyodu canm kendimize yaptığımıx makarnadan veriuodum sadece salçalı domatesli biberli yoğurtlı vs vs 
0 oy
(4,262 puan) tarafından
14 aya kadar vermedin mi daha. Ben kemik suyuna hasliyorum yani suyunu cektiriyorum. O sekil veriyorum. 1 bardak suya 25 gr makarna koyuyorum tam geliyo,suyunu ceke ceke pisiyo. Onune koyarim yer. 10 ayliktan beri boyle yaparim 
0 oy
tarafından
Yer tabi benim oglumda 14 aylik 15 gun sonra 15 aylik olcak 8. Disi cikiyo ama herseyi yiyo 
0 oy
tarafından
Ver kuzum haşla ver eline yer inşallah 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
2 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,557 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
11 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 144 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (923 puan) tarafından soruldu

381,081 soru

11,408,733 cevap

34,945 kullanıcı

...