0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (2,527 puan) tarafından

Annelerin girmediği kreş tarzı bi oyun grubu buldum günde bikaç saatlik. 3 gün oldu alışamadı.

Başta kucağımdan inmiyor, günün sonunda ilerden oyuncak almaya gidecek kadar serbestleşiyor, ben de kapı dışında durabiliyorum ama illa beni görecek gözünün gördüğü yerde olcam, kapı kapanamıyor. Kapatırlarsa direkt ağlıyor:'(

Çok üzülüyorum yabancılaması da hep biraz fazla olmuştur şimdiye kadar. Nasıl yapalım nasıl aşalım bu durumu bilmiyorum:(

3 Cevaplar

0 oy
(3,862 puan) tarafından
canim once ebevenli oyun gruplarina katilsan biz hep oyle yaptik kucukken . simdi 3.5 yasinda krese basladi hic zorluk yasamiyor bu konuda
(2,527 puan) tarafından
Sene başında anneli oyun grubuna gitmiştik bikaç ay. 18.5 aylıktı. Orda iyiydi. Bikaç hafta sonra bigün birden bişeyler oldu. Sendroma mı girdi ne oldu biilmiyorum daha yapışık olmaya başladık sürekli kucak isteyip ağlıyordu. Sonradan düzelir gibi oldu da şimdi bu gittiğimiz yer mesafe olarak daha yakın. Aracımız da yok uzak olan zor olur diye bi başladık ama..:/
-Reklam-
0 oy
(3,885 puan) tarafından
Daha küçük bence normal :) 
(2,527 puan) tarafından
Bazı bebekler hiç yabancılamıyor ne özeniyorum onlara
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Oğlum 30 aylık bu zamana kadar aynı senin bebeğin gibi insalara yaklasmayan bir çocuktu 3 gün kadar kreşe gitti her ayrilmamizda ortalığı yıktı yarın tekrar başlayacak inan çok tedirginim gün içinde normale dönüyor ama ayrılma kısmı çok zor öğretmeni alışacak diyor inşallah senin yavrunda kolayca alışır 
(2,527 puan) tarafından
Bugün böyle olmayacak sizi gördükçe alışması zor dediler. Bay bay yaptım mecbur. Kucağına aldı. Kapılar kapandı. 15-20 dk boyunca ağladı. En sonunda kapıyı açıp tekrar bana verdiler:/
(14,033 puan) tarafından
Evet bizim orda olduğumuzu bildiği için ağlamaya devam ediyorlar aynısını bana da söylediler ben ordayken saatlerce ağladı mesela ama sonra ki gün ben bırakıp gidince 10 15 kadar ağlayıp sonra sakinlesmis

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
30 Ocak 2023 Aile kategorisinde AlinKara (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 670 göst.
0 oy
11 cevap 334 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,747 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 424 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu