0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından
Kızlar 6 buçuk aylık olcaz. Bide 4 yaşında Bi kizim var. O böyle benim kucağımda biri aldığında yada sevdiğinde yabancılar ağlardı ama tam ayını  hatırlamıyorum tabi. Şimdi benim oğlanı yoldan geçen sevse gidiyo güler eder hiç yabancilamaz yani. Bırakıp Bi yere giderken tabi bi tık iyi oluyo hastaneye vs gidiyom ağlamaz mesela. Ama Bi yandan da benden ayrılınca tepkisiz olması takıldı kafama sizin bebisler nasıl bide daha erken mi ay olarak

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
yol cnm onun huyu oyle... hepsi ayni olmuyor
-Reklam-
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Benim oğlum 6 aylıktı başladı yabancolamaya 1bucuk yaşına kadar devam etti şuan 2bucuk yaşında daha bir kez birine bırakıp bir yere gitmisligim yok anneme gittiğim zaman zehir olurdu bı lavaboya gidemezdim oğlum asla ama asla kucağımdan inmezdi sürekli ağlıyordum artık sinirimden. Şimdi kreşe alıştırmaya çalışıyoruz buda zor oluyor. O 1 sene boyunca ne kadar zor geçti bı Allah bilir yani. Ağlamıyor diye otur kalk şükret bence 
0 oy
tarafından
3 yasinda oglum kimseyi yabancilamaz hep boyleydi... Ama birine gidecekse veya cagirdiysa once bize bakar isaretle onay alirsa o kisiye gider...bunu asilamak lazim cocuga 
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Benim oğlumda öyleydi derdim yabancılasin herkese gitmesin diyee 15 aylık oldu bugün kızımın toplantısı vardı komşuya bıraktım ben gelene kadar anne anne diye oda oda beni aramiss büyüdükçe değişti benim oğlan :woot:

0 oy
tarafından
5 aylıkken başladı şuan 9 aylıkken yapışık ikiz gibiyiz 

İlgili bir soru bulunamadı

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...