0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından
Kızlar böyle gizli bişey uygulsma olsun bşley olsun vsr mı bildiğiniz bişey. Dahs çok dinleme konusunda gittiği yeri bilmek flan. Bilen söyleyebilir mi 

6 Cevaplar

0 oy
(2,975 puan) tarafından
Google yaz takip programi diye paralı canlı falan dinleyebiliiuorsun nereye giderse canlı bağlanıyor tel konsmalri mesajları vs hepsi görebiliyor sun
-Reklam-
0 oy
(469 puan) tarafından
Ay ben ni ara bi uygulama indirdim eşimin telefonuna. Nereye gitmiş nerden geçmiş nerde durmuş etrafindaki sesleri falan dinliyorsun. Eşim akşam geldi hep şarjımı bitirdi bu dedi hemen fark etti yakalandım  Sen ebeveyn takip uygulamalarına bak onlar daha iyi oluyor. 
(7,121 puan) tarafından
Yakalandım demene çok güldüm
(469 puan) tarafından
Beceriksiz zamanlarımdı toydum o zamanlar shshsh
(7,121 puan) tarafından
Bsbsbsbdbdb
0 oy
tarafından
Sana bir şey diyecem sen bişey görensen  eşi. Seni aldatıyor olsa boşanacak misin kesin eyer boşanmasan düşme peşine sadece üzülen sen olacaksin 
(505 puan) tarafından
Arkadaş doğru söylüyor kadınlar peşleeine düşüyor öğreniyor aldatldğnı ama Bi şekilde affediyor evllk devam ediyor ama hiç öğrenmeden devam etse daha iyi çünkü adam bu defa napsam da affetcek diye rahat davranıyor kadın desen ya Bi daha olursa diye güvenini kaybediyor hiç Bi şey eskisi gibi olmuyor dolayısıyla eğer bitirmyceksen hiç karıştrma
tarafından
Bende aldatıldım defalarca çok dogru kunustun   bence eyer bosanmayacak sa hiç karıştırmasin baksana bir mesela anlatacam benim babam annemi aldatirdi ama hergece eve geliyordu annem babamı takip etti  bastı kadını ile babamı ondan sonra babam işte dedi ben evlendim o kadınla yeminler etti en yakın zamanda bosayacagina ama5 yıl du bosamadi annem hala gormeseydi belki babam çoktan o kadını birakmisti
0 oy
(4,377 puan) tarafından
Esinin watsabindan kendine konum at sonra ondan yazismayi sil kendinden nereye giduyorsa takip et;))
(19 puan) tarafından
O nasıl oluyor bacım şu an ki konum mesala
tarafından
O nasil oluyor
(4,377 puan) tarafından
Farketmez simdiki konumu onemli degil konum sende oldugu surece hergun onun nereye gittigini görürsün ama ondan sil bide süreli konum var ona basma zamani dolunca takip  edemezsin
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Eger bise yakaladığınız zaman boşanmayı düsünmüyosan boşu boşuna yıpratma kendini bence 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Buda zirve ya kız napcan dinleyip 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sevdatanesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 178 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 396 göst.